• شنبه / ۹ آذر ۱۳۹۸ / ۲۲:۲۲
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98090906207
  • خبرنگار : 71506

مدال نقره احمد بذری در تورنمنت کشتی آزاد روسیه

احمد بذری در تورنمنت کشتی آزاد روسیه

رقابت‌های بین‌المللی کشتی جایزه بزرگ مسکو جام الروسا روزهای ۸ و ۹ آذر در شهر مسکو روسیه برگزار شد و احمد بذری به مدال نقره وزن ۸۶ کیلوگرم رسید. روز گذشته نیز محمدحسین محمدیان به مدال برنز وزن ۹۷ کیلوگرم دست یافت.

به گزارش ایسنا، در مسابقات روز گذشته که در اوزان المپیکی کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد، ابتدا مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار شد و نفرات برتر به دیدار فینال راه یافتند و نفرات بازنده نیز دیدار رده‌بندی را برگزار کردند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شریف شریف‌اف قهرمان جهان و المپیک از کشور آذربایجان شد. محمدیان با شکست مقابل این حریف آذربایجانی به دیدار رده‌بندی رفت و توانست در این دیدار با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد آنزور اوریشف از روسیه بگذرد و صاحب مدال برنز شود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم نیز احمد بذری در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۲ از سد پیتر یانولوف دارنده مدال نقره اروپا از مولداوی گذشت. وی در دور دوم مقابل رشید قربان‌اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان با نتیجه ۶ بر ۲ به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

نفرات راه‌یافته به دیدار فینال این مسابقات، شنبه شب در قالب تیم روسیه و تیم منتخب جهان به میدان رفتند که احمد بذری نماینده کشورمان مقابل ماگومد رمضان‌اف از روسیه با نتیجه سه بر یک مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

نتایج دیدارهای برگزار شده (فینال تیم به تیم) که با نتیجه ۱۱ بر ۱ به سود تیم روسیه به پایان رسید، به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم (کشتی آزاد): راماز گامزاتوف (روسیه) ۸- گئورگی ادیشراشویلی (گرجستان) ۴

۶۰ کیلوگرم (کشتی فرنگی): سرگئی امیلین (روسیه) ۷- ویکتور چیوبانو (مولداوی) صفر

۶۵ کیلوگرم (کشتی آزاد): ناچین کولار (روسیه) ۴- حاجی علی اف (آذربایجان) ۵

۶۷ کیلوگرم (کشتی فرنگی): آرتیوم سورکوف (روسیه) ۶- آتاکان یوکسل (ترکیه) ۱

۷۴ کیلوگرم (کشتی آزاد): تیمور بیجویف (روسیه) ۲- آوتاندیل کنتچادزه (گرجستان) ۱

۸۷ کیلوگرم (کشتی فرنگی): الکساندر کوماروف (روسیه) ۲- متهان باشار (ترکیه) ۱

۸۶ کیلوگرم (کشتی آزاد): ماگومد رمضان اف (روسیه) ۳- احمد بذری (ایران) ۱

۹۷ کیلوگرم (کشتی فرنگی): نیکیتا ملنیکوف (روسیه) ۸- ابراهیم تیغچی (ترکیه) ۳

۹۷ کیلوگرم (کشتی آزاد): علیخان جبرائیل اف (روسیه) ۵ – شریف شریف اف (آذربایجان) ۲

۱۳۰ کیلوگرم (کشتی فرنگی) ویتالی شور (روسیه) ۳  - نورماخان تینالیف (قزاقستان) ۱

۱۲۵ کیلوگرم (کشتی آزاد): بلال ماخوف (روسیه) ۲- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) صفر

۷۷ کیلوگرم (کشتی فرنگی): رومن ولاسوف (روسیه) ۳- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) ۲

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.