• چهارشنبه / ۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۶
  • دسته‌بندی: گلستان
  • کد خبر: 98110906463
  • خبرنگار : 50049

معرفی نفرات برتر مسابقات حفظ و قرائت قرآن ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور

معرفی نفرات برتر مسابقات حفظ و قرائت قرآن ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور

ایسنا/گلستان هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

این مسابقات با رقابت بیش از ۱۱۰ نفر از طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور در مدرسه علوم دینی محمدیه نگین شهر در استان گلستان برگزار شد.

مسابقات در بخش های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق و ترجمه و مفاهیم برای طلاب و روحانیون برگزار شد.

نفرات برتر بدین شرح انتخاب شدند:

بخش حفظ کل(روحانیون)

نفر اول: نعمت اله نیک نهاد

نفر دوم: ظهیر گوگلان

نفر سوم: زین العابدین قدیری

بخش حفظ ۲۰ جزء (روحانیون)

نفر اول: محمد رحیمی

نفر دوم: ضیاء الدین گری

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه سوم نشد

بخش حفظ ۱۰ جزء(روحانیون)

نفر اول: حسین راوشی

نفر دوم: نعمت اله داشلی سید

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه سوم نشد

بخش حفظ ۵ جزء(روحانیون)

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه اول نشد

نفر دوم: عیسی شاه نظری

نفر سوم: سبحان بردی یلمه چاروا

 بخش ترجمه و مفاهیم(روحانیون)

نفر اول: زین العابدین قدیری

نفر دوم: عبیداله پقه

نفر سوم: اسحاق آق داز

بخش قرائت تحقیق(روحانیون)

نفر اول: حبیب اله پهلوان زاده

نفر دوم: عبدالخالق سعدی

نفر سوم: احمد عاصمی

بخش قرائت ترتیل(روحانیون)

نفر اول: ادریس خوجملی

نفر دوم: داود آقچلی

نفر سوم: طاهر بردی ایزدی

بخش حفظ کل(طلاب)

نفر اول: عبدالحی حسن زاده

نفر دوم: محمد رضا مرادی

نفر سوم: صلاح الدین مخی زاده

بخش حفظ ۲۰ جزء(طلاب)

نفر اول: رسول داودی خواه

نفر دوم: میلاد امانزاده سید

نفر سوم: مسعود عوض قودنه

بخش حفظ ۱۰ جزء(طلاب)

نفر اول: مبین علیپور

نفر دوم: عبدالحمید نورمحمدی

نفر سوم: یونس فرخی

بخش حفظ ۵ جزء(طلاب)

نفر اول: شهاب الدین خوجملی

نفر دوم: حسین قوجق

نفر سوم: عبدالرحیم گرگانی

بخش ترجمه و مفاهیم(طلاب)

نفر اول: دانیال پقه

نفر دوم: الله داد گوگلان

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه سوم نشد

بخش قرائت تحقیق(طلاب)

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه اول نشد

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه دوم نشد

نفر سوم: عبدالقیوم هشمن

بخش قرائت ترتیل(طلاب)

نفر اول: عبدالرحیم اوزونی دوجی

نفر دوم: عبدالمنان پقه

نفر سوم: ایوب قوامی

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.