• پنجشنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۱:۱۰
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98112417645
  • خبرنگار : 71506

قهرمانی بدون طلای روسیه در کشتی فرنگی اروپا

قهرمانی  بدون طلای روسیه در کشتی فرنگی اروپا

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی اروپا با عنوان اولی روسیه به پایان رسید. فرانک استابلر آلمانی و آرتور الکسانیان از ارمنستان از جمله طلایی‌های روز پایانی بودند.

به گزارش ایسنا، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی اروپا ۲۰۲۰ در رم پایتخت ایتالیا، چهره نفرات و تیم های برتر مشخص شد.

در پایان این رقابت‌ها روسیه بدون کسب مدال طلا و با ۳ نقره و ۲ برنز و مجموع ۱۲۸ امتیاز قهرمان شد.

آرتور الکسانیان دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک از ارمنستان نیز پس از بازگشت خوب به کشتی، اینبار نیز بر سکوی نخست اروپا قرار گرفت و مدال طلا را در وزن ۹۷ کیلوگرم از آن خود کرد. الکسانیا برای پنجمین مرتبه عنوان قهرمانی اروپا را بدست آورد.

فرانک استابلر دارنده ۳ مدال طلای جهان از آلمان نیز بار دیگر بر سکوی نخست اروپا قرار گرفت.

نتایج دیدارهای فینال و رده بندی ۵ وزن دوم و پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی اروپا به شرح زیر است:

وزن ۶۰ کیلوگرم:

فینال: جیوورگ غریبیان از ارمنستان ۵(برنده) - کرم کمال(ترکیه)


رده بندی: آمیران شاوادزه از گرجستان ۶ (برنده) - ژامبولات لوکیائف(روسیه) ۶

مراد بازاروف(آذربایجان) ۹ - هرالی ماگسائو(فنلاند)


وزن ۶۷ کیلوگرم:

فینال:

مورتن تروسن از نروژ ۲(برنده) - نذیر عبدالله یف(روسیه) ۲

رده بندی:

کارن اصلانیان(ارمنستان) ۷ - کریستین وانژا(مجارستان) ۵

کریستوپاس اسلیوا(لیتوانی) ۴ -الکساندر لیاوونچیک(بلاروس) ۲


وزن ۷۲ کیلوگرم:

فینال:

فرانک استابلر(آلمان) ۶ - لوری لومادزه(گرجستان) ۲

رده بندی:

سلکاک کان(ترکیه) ۷ - دومینیک اتلینگر(کرواسی) ۵

اولوو غنی زاده ( آذربایجان) ۳ - آدام کوراک(روسیه) یک


وزن ۸۲ کیلوگرم:

فینال:

رفیق حسین اف(آذربایجان) ۲ - دانیل الکساندروف(بلغارستان) یک

رده بندی:

هانس واگنر(آلمان) ۸ - استانیسلاو شافارینکا(بلاروس) ۳

بوغدان کورینو(سوئد) ۶ - کریو روسو(ایتالیا) ۴


وزن ۹۷ کیلوگرم:

فینال:

آرتور الکسانیان(ارمنستان) ۷ - نیکولوز کاخلاشویلی(ایتالیا) یک

رده بندی:

الکساندر گلووین(روسیه) ۸ - آرتور اوماروف(چک) صفر

چنک ایلیدیم از ترکیه ۳(برنده) - متی کاسمانن( فنلاند) ۳

به گزارش ایسنا، همچنین در جریان دیدارهای رده بندی و فینال ۵ وزن نخست که سه شنبه شب برگزار شد، نفرات ذیل عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند:


55 کیلوگرم: 1- ادموند نازاریان (بلغارستان) 2- ویتالی کابالویف (روسیه) 3- الدانیز عزیزلی (آذربایجان) و نوگزاری تسورتسومیا (گرجستان)
63 کیلوگرم: 1- ماکسیم نهودا (بلاروس) 2- ابراگیم لابازانوف (روسیه) 3- اریک توربا (مجارستان) و لنور تمیروف (اوکراین)
77 کیلوگرم: 1- سانان سلیمان اف (آذربایجان) 2- زولتان لوای (مجارستان) 3- الکس بیوربرگ کسیدیس (سوئد) و کاراپت چالیان (ارمنستان)
87 کیلوگرم: 1- سمن نوویکوف (اوکراین) 2- ویکتور لورینچ (مجارستان) الکساندر کوماروف (روسیه) و اسلام عباس اف (آذربایجان)
130 کیلوگرم: 1- آلین الکسیوس چیوراریو (رومانی) 2- لوان آرابولی (گرجستان) 3- میکولا کوچمی (اوکراین) و جلو کراهمر (آلمان)

در پایان این رقابت ها، روسیه بدون طلا، با ۳ نقره و ۲ برنز و مجموع ۱۲۸ امتیاز بر سوی قهرمانی ایستاد، آذربایجان با ۲ طلا و ۴ برنز و مجموع ۱۱۶ امتیاز دوم شد و ترکیه نیز با یک‌نقره و ۲ برنز و مجموع ۹۰ امتیاز سوم شد. ارمنستان نیز با ۲ طلا و ۲ برنز و مجموع ۸۴ امتیاز عنوان چهارمی را از آن خود کرد.


انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.