• پنجشنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۹
  • دسته‌بندی: مرکزی
  • کد خبر: 98112417675
  • خبرنگار : 50212

فهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی اعلام شد

فهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی اعلام شد

ایسنا/مرکزی فهرست نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی اعلام شد.

آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده 36 آیین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اعلام شد. اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان مرکزی به شرح زیر است:

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب:

1- حسنعلی آرزومند

2- محمد حسن آصفری

3- علیرضا آنجفی

4- منوچهر ابراهیمی

5- حمید احسان بخش

6- محمد احمدی

7- علی الیاسی

8- حسین امینی

9- رضا باجلانی

10- مجید بلالی

11- اشرف بهادری

12- معصومه پیرهادی

13- مهدی تابنده

14- محمدرضا جعفری

15- ملیحه جعفری

16- هادی جعفری

17- محمدامین جمشیدیان

18- مریم جنیدی

19- معصومه جودکی

20- الهام حسن زاده

21- طاهره داوودی کیان

22- حسین ذاکری

23- فتاح ربیعی

24- راحمه رجائی

25- حمیده رضائی

26- میترا زارعی

27- حسین سیفوری

28- نوروزعلی شمشیری

29- محمدرضا صابری

30- محمدحسین صالحی

31- مهدی صالحی نظام آبادی

32- راضیه عباسی

33- مصطفی عبدی

34- ناصر عسگری

35- علی اصغر غفاری

36- فهیمه غیاثی

37- ابوالفضل فخرالاسلام

38- علیرضا قاسمی

39- اسماعیل قراباغی

40- سیدمجید قریشی

41- علیرضا قزل ارسلان

42- احمد قنبری

43- علی اکبر کریمی

44- ابوالفضل کیانی

45- غلامحسین گلی

46- حسن گودرزی

47- اکرم محمدی

48- سیدمهدی محمدی

49- عباس محمدی

50- اعظم مرجانی

51- ساره مشهدی میقانی

52- محمد مظفری

53- سعیدرضا معصومی

54- سیدمهدی مقدسی

55- حجت ملکی

56- زینب مهاجرانی

57- محمود مهدوی جو

58- سیدسعید میرنظامی

59- ابراهیم میقانی

60- غلامعلی نادری

61- حمیدرضا ناهیدی نژاد

62- داود نعیمی

63- رضا نقدی

64- احدرضا هدایتی

65- مسعود یادگاری

66- جعفر یامینی

67- علی یوسفی

حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان:

1- مصطفی اسکندری

2- علیرضا اشتری

3- رمضانعلی باقری

4- مهدی پژوهان

5- قائم بیاتی

6- ولی الله بیاتی

7- حمیدرضا تلخابی

8- محسن تلخابی

9- رضا جمالو

10- علی حامدی

11- محمدحبیبی

12- داوود حسینی

13- محمد حسینی

14- منیره السادات حسینی

15- سعید حیدری

16- حسن خداوردیان

17- محمد رحیمی گرکانی

18- سعید زرنوشه فراهانی

19- منصور زنگارکی فراهانی

20- منصور سر آبادانی

21- علیرضا سلیمانی

22- محمد مهدی شریفیان

23- عباس صلاحی

24- حسین صادق نژاد

25- کبری علی هاشمی

26- حامد فتحعلی خانی

27- رضا فراهانی

28- محمد تقی فراهانی

29- مهدی فراهانی

30- هادی فراهانی

31- مهدی فیض آبادی فراهانی

32- منصور کلانی

33- سینا کمال خانی

34- محمد محمد زمانی

35- داوود محمدی

36- وحید محمدی

37- احمد محمودیان

38- محمدرضا مومنی راد

39- محمدرضا واشقانی فراهانی

40-  امیررضا واعظی آشتیانی

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه:

1- عبدالحمید آل یمین

2- حمید اوردوخانی

3- ولی اله باقرشاهی

4- داوود تنها

5- حمیدرضا ثمری خلج

6- رضا جعفری

7- حسین جودی

8- محمد هادی حاج امینی

9- حبیب الله خاکساری نوری

10-  ولی رجبی

11-  امیر عباس رحیمی

12-  نازنین روح افزار

13- سعید زارعی

14- محمد سبزی

15- محمد اسماعیل سراج

16- عبداله سهرابی

17- رضا شولن

18- علی اکبر صالحی

19- محمد صدیق

20- مصطفی عرب گل

21- علی عزتی

22- علی عندلیب

23- محمود فتحی

24- فرخ فرزانه پورتربزق

25- سیدجواد کشفی

26- یونس گل محمدی

27- محمد مسعود محمدی

28- وحید محمدیان

29- محرم معصومی

30- محمد باقر معماریان

31- سکینه منصوری

32- محمدرضا منصوری

33- شهلا میرگلوی بیات

34- عباس نعیمی

35- محمد نگارشی

36- رسول وحدت

37- ابوالفضل هاشمی

حوزه انتخابیه شازند:

1- علی ابراهیمی

2- هادی آجرلو

3- مهدی احمدی

4- محمود احمدی بیغش

5- مصطفی افشار

6- حمیدرضا انصاری

7- احمد حسین باقری

8- سید محمدرضا بنی جمالی

9- عبدالقاسم ترابی

10- علی حیدری

11- ناصرخانی

12- ابوالفضل سلطانی

13- ابوالفضل شاهرخی

14- سعید شریعتی

15- مرتضی شیخی

16- مظفر صفریان

17- سجاد عرب

18- احمد قربانی

19- علی کاوه

20- مریم گودرزی متین

21- ایمان مرادی

22- عزیز مسلمی

23- حسین معافی

24- علیرضا میرزایی

25- محسن نجاتی

26- نعمت الله نعیمی

27- هوشنگ هادیان پور

28- امیر علی یراندح

حوزه انتخابیه خمین:

1- هادی ابراهیمی

2- مهدی ابراهیمی شهرابی

3- روح الله اکبری

4- علی ایرانشاهی

5- میثم خسروی

6- یدالله دهقان شادکامی

7- لیلا ذوالفقاری

8- محمد ابراهیم رضایی

9- علیرضا شهرجردی

10- اعظم کمانی

11- غلامحسن مسیبی

12- علیرضا نظری

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان:

1- فاطمه سادات جلالی

2- محمد جلالی

3- احمدرضا حسینی

4- محسن خداقلی

5- مهدی خلج

6- هادی رجبی

7- سعیدرضایی

8- علی رئیس علی محمدی

9- علیرضا سلیمی

10- حسن شمس

11- حسینعلی علیخانی

12- جواد کمرئی

13-  خسرو کهزادی

14-  سیدابوالحسن مقدس

15- ابراهیم ملا علی اکبری

16- محمدحسن نامی

17- علیرضا هاشم زاده

گفتنی است، تبلیغات انتخاباتی نامزدهای این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 24 روز پنجشنبه 24 بهمن ماه آغاز شده و تا 24 ساعت قبل از انتخابات ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.