• چهارشنبه / ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۴
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 98113022111
  • خبرنگار : 50037

تنور داغ انتخابات در اسدآباد

تنور داغ انتخابات در اسدآباد

ایسنا/همدان در حالیکه کمتر از دو روز به انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی باقی مانده تنور انتخابات در شهرستان اسدآباد داغ داغ است و ستادهای تبلیغاتی کاندیداها نیز در این شهرستان با جدیت مشغول کارزار هستند.

هر یک از کاندیداهای تأیید صلاحیت شده شهرستان با برپایی ستادهای انتخاباتی خود برنامه و اهداف خود را برای شرکت در انتخابات یازدهمن دوره مجلس شورای اسلامی به منظور به دست آوردن رأی پاک مردم معرفی کرده و مردم و به ویژه رأی اولی های شهرستان با ریزبینی و وسواس بسیار به ارزیابی کاندیداها پرداخته و سعی بر آن دارند با آگاهی و شعور سیاسی خود بهترین انتخاب را برای داشتن مجلسی قوی و کارآمد رقم زنند.

علاوه بر بنرها و عکس های انتخاباتی کاندیداهای مجلس دوره یازدهم اسدآباد در مکان های تعیین شده، عکس های کاندیداها با ژست های مختلف انتخاباتی همراه با شعارها و وعده های انتخاباتی بر روی در و دیوار سطح شهر نیز خودنمایی می کند و هر یک از ستادهای انتخاباتی سعی بر آن دارند تا از گستره تبلیغات برای کاندیدای مورد نظر خود عقب نمانند.

سخنرانی کاندیداها در نقاط مختلف شهر و روستای شهرستان برای به دست آوردن رأی پاک همچنان با برنامه ریزی های از قبل تعیین شده تا آخرین ساعات قانونی اتمام تبلیغات ادامه دارد و در این کش و قوس فضای انتخاباتی و تبلیغاتی شدن شهر، کانال ها و گروه های فضای مجازی نیز با گپ و گفت های مختلف و با نظرسنجی های آنلاین از قافله عقب نمانده و شور و حال دوچندانی به انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بخشیده است.

به گفته فرماندار شهرستان اسدآباد، تدابیر لازم برای تأمین امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان انجام شده تا انتخاباتی در شان نظام و مردم با امنیت کامل برگزار شود.

مجید درویشی بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی و حفظ شان و جایگاه تمام داوطلبان تأکید و اظهار کرد: تعداد کاندیداهای تأیید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه اسدآباد هشت نفر بوده که شامل پیام کهتری، محمدرضا قنبری سلحشور، کیومرث سرمدی، خسرو شکیبا(خدابنده لو)، اکبررنجبرزاده، حسین هنری عزیز، کیومرث ابراهیمی، محمدجعفر چراغی هستند و با تأیید صلاحیت شورای نگهبان به گردونه رقابت با یکدیگر وارد شده اند.

وی با بیان اینکه بستر انتخابات در شهرستان فراهم است، ادامه داد: در شهرستان ۲۰۰۰ نفر مجری و دست اندرکار برای برگزاری این انتخابات همکاری می کنند.

درویشی گفت: اسدآباد دارای ۷۲ هزار نفر جمعیت واجد شرایط برای شرکت در انتخابات بوده که ۳۰۰۰ هزار نفر از این میزان جمعیت رأی اولی هستند.

وی تعداد شعبه های اخذ رأی پیش بینی شده برای شهرستان را ۱۱۰ شعبه اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه در این دوره از انتخابات، سیستم احراز هویت در تمام شعب حوزه انتخابیه شهرستان الکترونیک خواهد بود، انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اسدآباد به صورت نیمه الکترونیک برگزار می شود.

درویشی با بیان اینکه انتخابات ایران سالم‌ترین انتخابات دنیاست و این نشان از عظمت و اقتدار ایران اسلامی دارد، خاطرنشان کرد: طبق تأکیدات رهبر معظم انقلاب باید مجلسی قوی با رأی بالا تشکیل شود و حضور حداکثری مردم و تمامی احزاب و عقاید در پای صندوق‌های رأی نیاز است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان ضمن آمادگی کامل، قانون ملاک اصلی ما در برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم است، تصریح کرد: قانونمداری، بی‌ طرفی کامل، مشارکت حداکثری و انسجام ملی در گام دوم انقلاب، چهار اصل مهم و اساسی در برگزاری انتخابات است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اسدآباد هم خاطرنشان کرد: مشارکت پرشور و حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفند همچون خاری در چشم دشمن خواهد بود که این روزها همه تلاش‌های خود را برای کمرنگ کردن حضور ملت پای صندوق‌های رأی به کار بسته‌اند.

حمزه عبدکوند با بیان اینکه دشمن تلاش دارد مشارکت مردم در انتخابات را کمرنگ کند چرا که مشارکت بالا به معنای حمایت همواره مردم ما از آرمان های انقلاب و نظام است، بر لزوم حضور پرشور مردم در پای صندوق  های رأی تأکید کرد و یادآور شد: این حضور باعث بیمه شدن کشور و افزایش اقتدار نظام خواهد شد.

شهردار اسدآباد هم با اشاره به حال و هوای انتخاباتی شهرستان و با بیان اینکه ۶۵ نقطه در شهر برای تبلیغات کاندیداها حوزه انتخابیه شهرستان تعیین شده است، اظهار کرد: چسباندن پوستر بر روی دیوار منازل، مکان های عمومی و ... به منزله حق الناس بوده و اقدامات خلاف کاندیداها در چسباندن پوستر به فرمانداری و دادستانی گزارش خواهد شد.

علیرضا فعله گری اظهار کرد: ناامید کردن مردم از نظام از اهداف شیطانی استکبار جهانی است بنابراین مردم دیار سیدجمال یکبار دیگر با تاسی از خون شهدا با مشارکت حداکثری مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

وی افزود: وقتی حضور مردم در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و ... به نظام مقبولیت می‌بخشد به طور قطع حضور در صحنه انتخابات هم از این قضیه مستثنی نخواهد بود و سبب می‌شود تا شیطنت‌های دشمنان نسبت به کشورمان خنثی شود.

در ادامه به سطح شهر رفته و گپ و گفتی با مردم شهرستان در رابطه با انتظار آنان  از نماینده مجلس دوره یازدهم  اسدآباد  و معیار آنان در انتخاب نماینده مجلس یازدهم  و حضور حداکثری در پای صندوق های رای داشتیم.

جوانی که عکس یکی از کاندیداهای انتخابات دوره یازدهم در حوزه انتخابیه شهرستان را در دست داشت، اظهار کرد:یکسالی است که ازدانشگاه فارغ التحصیل شده ام و جویای کار هستم که انتظار دارم نماینده شهرستان و مسئولان فکری به حال اشتغال جوانان منطقه کنند چرا که دغدغه اشتغال و  مشکلات اقتصادی زندگی جوانان را درزمینه های مختلف از جمله ازدواج تحت الشعاع قرار داده و اجازه نمی دهد تا جوانان منطقه با توجه به بیکاری به سمت رشد و پیشرفت گام بردارند و به ناچار بسیاری از جوانان شهرستان مجبور به مهاجرت می شوند.

 مرادی انقلابی بودن و از جنس سردار سلیمانی بودن را از جمله معیارهای خود در انتخاب نماینده مورد نظر خود عنوان کرد و گفت: به طور قطع برای مرتفع شدن مشکلات باید در پای صندوق های رای حضور پررنگی داشته باشیم چرا که حضور حداکثری مردم در پای  صندوق های رای تعیین کننده خواهد بود.

خانمی که کودکش را در آغوش می فشارد و چادرش را به آرامی بر روی سرش جابه جا می کند نیز گفت: معیاری که برای انتخاب نماینده دارم این است که به خواسته های به حق مردم جامه عمل بپوشاند و به فکر مردم باشد و وعده هایی که امروز به مردم می دهد را پس از انتخاب شدن به فراموشی نسپارد.

جعفری یادآور شد: انتظار است که نماینده دوره یازدهم اسدآباد به مطالبات بانوان و زنان شهرستان از جمله اشتغال بانوان و حوزه ورزش بانوان هم توجه ویژه ای داشته باشد.

وی با بیان اینکه منظور ما از اشتغال پشت میز نشینی نیست، خاطرنشان کرد:ما بانوان نیز می دانیم که ظرفیت ادارات و دستگاه ها برای اشتغال محدود است اما نمایندگان مجلس می توانند با تدبیر و توانمندی موجب ایجاد اشتغال بانوان در زمینه های مختلفی شوند که به نحوی بانوان با اشتغال ایجاد شده بتوانند از نقش موثری در اقتصاد خانواده دوش به دوش مردان خود برخوردار باشند.

جعفری ایجاد کارخانه ها و کارگاه های کوچک و ایجاد اشتغال های خانگی پایدار را از جمله مواردی دانست که نماینده دوره یازدهم شهرستان می تواند نسبت به این موارد پیگیر باشد.

گودرزی هم پیرو خط رهبری بودن، شجاع و مطالبه گر بودن، پاکدستی و توانمندی و سابقه درخشان را از جمله معیارهای خود برای انتخاب نماینده مورد نظرش برشمرد و خاطرنشان کرد:انتظار است وقتی کاندیدایی که با رای پاک مردم به عنوان نماینده انتخاب می شود همانند امروز که برای جذب رای در دسترس است در زمان نماینده شدن نیز برای حل مشکلات مردم در دسترس باشد کما اینکه خدا را شکر نمایندگان اسبق و کنونی شهرستان خدا رو شکر همگی مردم دار و با اخلاص بودند.

دختری که کوله پشتی اش گویای دانش آموز  بودنش است خود را لیلا معرفی کرد و گفت: رای اولی هستم و از هم اکنون شور و هیجان بسیاری برای حضور در پای صندوق رای دارم و خوشحال هستم که می توانم با رای خود در سرنوشت دیارش موثر باشم.

وی معیار خود برای انتخاب نماینده مورد نظرش را صداقت، شجاعت و جهادی کار کردن نماینده برای مردم بیان کرد و گفت: دوست دارم که همه رای اولی ها در پای صندوق های رأی و با انگشت آبی شده خود نشان دهند که سرنوشت کشور و آینده کشور برای آنان مهم است.

در پایان اینکه منتظر حضور سبز همه در پای صندوق های رای هستیم، وعده ما دوم اسفندماه...

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.