• شنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۴
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 98120301764
  • خبرنگار : 71489

اعلام اسامی منتخبین مجلس یازدهم در برخی حوزه‌های انتخابیه

اعلام اسامی منتخبین مجلس یازدهم در برخی حوزه‌های انتخابیه

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبین تعدادی از حوزه‌های انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، حوزه‌های انتخابیه و اسامی افراد منتخب به شرح زیر است:

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه شبستر:

جعفر راستی با 12596 رای از مجموع 49104 رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه میانه:

مهدی اسماعیلی با 16866 رای از مجموع 66025 رای صحیح

همچنین در این حوزه انتخابیه علی شامی با 11703 رای و بهنام صفائی با 11034 رای به مرحله دوم راه یافتند.

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط:

محمد علیپور با 20130 رای از مجموع 97689 رای صحیح

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه میاندوآب:

مهدی عیسی‌زاده با 43016 رای از مجموع 96895 رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه لنجان:

در این حوزه انتخابیه حسین رجائی ریزی با 8646 رای و علی یوسف‌پور با 9558 رای از مجموع 56261 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

استان البرز حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی با 43233 رای از مجموع 97307 رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه خرمشهر:

سید لفته احمدنژاد با 9638 رای از مجموع 43522 رای صحیح

استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی با 29057 رای از مجموع 68457 رای صحیح

استان زنجان حوزه انتخابیه خدابنده:

سیدالبرز حسینی با 30852 رای از مجموع 81866 رای صحیح

استان مازندران حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده با 30430 رای از مجموع 59160 رای صحیح

استان مازندران حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

سیدشمس‌الدین حسینی با 44973 رای از مجموع 81840 رای صحیح

استان مرکزی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی با 13752 رای از مجموع 36602 رای صحیح

استان کرمان حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی با 105147 رای از مجموع 158058 رای صحیح

استان گیلان حوزه انتخابیه آستارا:

غلامرضا مرحباء با 14834 رای از مجموع 41018 رای صحیح

استان گیلان حوزه انتخابیه رودبار:

مهرداد گودرزوند چگینی با 16199 رای از مجموع 51905 رای صحیح

استان گیلان حوزه انتخابیه رودسر و املش:

محمد صفری ملک‌ میان با 25474 رای از مجموع 78624 رای صحیح

استان کردستان حوزه انتخابیه بیجار:

حمدالله کریمی با ۶۸۴۷ رای و علیرضا زندیان با ۵۸۳۷ رای از مجموع ۳۷۲۸۴ رای صحیح به دور دوم راه یافتند.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.