• دوشنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۰
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98120504245
  • خبرنگار : 71506

پایان لیگ تکواندو جام نقش جهان با معرفی تیم‌های برتر

پایان لیگ تکواندو جام نقش جهان با معرفی تیم‌های برتر

با برگزاری هفته پایانی از بیست و پنجمین دوره لیگ دسته یک تکواندو «جام نقش جهان»، هوگوپوشان لوازم خانگی کن کاپ قهرمانی را بالای سر بردند؛ شهرداری ورامین بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و چای زرینه سوم شد.

به گزارش ایسنا، دیدارهای هفته هفتم، هشتم و نهم (پایانی) از دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»، یادواره شهید روزبه هلیسایی امروز (دوشنبه – 5 اسفند ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها با حضور 207 تکواندوکار در قالب 8 تیم باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد و هیات تکواندو استان کرمانشاه پیگیری گردید.

با پایان این دوره از مسابقات، تیم لوازم خانگی کن با کسب 39 امتیاز و تفاضل 76 توانست عنوان قهرمانی قدیمی‌ترین لیگ تکواندو را بدست آورد؛ شهرداری ورامین با 39 امتیاز و تفاضل 72 نایب قهرمان شد و چای زرینه با 26 امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.

تیم‌های باشگاه مقاومت، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد به ترتیب در رده چهارم تا هشتم ایستادند.

از سوی سازمان لیگ بهترین های بیست و پنجمین دوره «جام نقش جهان» به شرح ذیل معرفی شدند:

بهترین داور: محمد عزیزی (البرز)
بهترین سرمربی: محمدرضا زوار (لوازم خانگی کن)
فنی‌ترین بازیکن: علی توکلی (شهرداری ورامین)
تیم اخلاق: سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)
بهترین سرپرست: میثم نظری نژاد (هیات تکواندو شهرستان عباس آباد)

هفته هفتم

تیم شهرداری ورامین - استراحت
تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) 5 – تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آباد 3
تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر – تیم لوازم خانگی کن 8

هفته هشتم

تیم لوازم خانگی کن - استراحت
تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) یک – تیم باشگاه مقاومت 7
تیم شهرداری ورامین 7 – تیم چای زرینه یک

هفته نهم

تیم باشگاه مقاومت 4 – تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آباد 4
تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد 2 – تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) 6
تیم لوازم خانگی کن 8 – تیم چای زرینه صفر

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.