• پنجشنبه / ۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99010703373
  • خبرنگار : 30054

طراحی سایت، شرط لازم و ضروری برای موفقیت کسب و کار شما

طراحی سایت، شرط لازم و ضروری برای موفقیت کسب و کار شما

کسب و کار در دنیای امروز یک موضوع چند جانبه و نیازمند تخصص‌های مختلفی هست. این موضوع بر همگان روشن است که بدون داشتن یک سایت حرفه ای و تخصصی امکان گسترش کسب و کار شما در سال های آینده با مشکلات بسیاری روبرو خواهد شد و حتی ممکن است عدم داشتن یک وبسایت تخصصی منجر به از دست رفتن بازار کنونی شما نیز شود.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پیام آوا، طراحی سایت در سال‌های گذشته با توجه به پیشرفت روش‌های کدنویسی و همچنین با ارتقا سطح کیفی زیبایی بصری در نگاه مردم دچار تحولات زیادی شده است. سایت‌های معمولی و ساده امروزه جای خود را به سایت‌هایی با قابلیت‌های گرافیکی منحصر به فرد داده‌اند که علاوه بر زیبایی‌های بصری کارایی بسیار بیشتری نیز نسبت به سایت‌های قدیمی دارند.

اهمیت طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت در سال‌های اخیر برای مشاغل مختلف به حدی افزایش یافته است که به جرات می‌توان چنین گفت که در سال‌های آینده تنها شرکت‌هایی می‌توانند در بازار پر رقابت جهانی باقی بمانند که شعبه‌ای از شرکت خود را در فضای اینترنت نیز طراحی کرده باشند. گسترش اینترنت و همچنین فراگیر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند انقلابی در استفاده عمومی از فضای نت را بوجود آورده است که در عین حال یک بازار میلیونی برای هر شغل نیز به حساب می‌آید. هر شخص و هر شرکتی می‌تواند به راحتی با طراحی سایت اقدام به معرفی خود و محصولات و خدمات در دنیای اینترنت کند و از این طریق شانس خود را برای کسب مشتریان بیشتر نیز افزایش دهد.

مزیت‌های طراحی سایت

مزیت‌های طراحی سایت حرفه‌ای تنها به موضوع بیشتر دیده شدن و صرف حضور در دنیای اینترنت محدود نمی‌شود. این درست است که در آینده کسب و کارهایی که اقدام به طراحی سایت نکرده‌اند محکوم به شکست در کسب و کارشان خواهند بود اما صرف داشتن یک وبسایت معمولی نیز تضمینی برای موفقیت شما به حساب نخواهد آمد. ما در ادامه به موارد مهم و مزیت‌های اصلی طراحی سایت اشاره می‌کنیم:

برند سازی با کمترین هزینه ممکن در محیطی با بیشترین تعداد افراد

تبلیغات با حداقل هزینه و بازخوردی بی‌نظیر

ارتباط مستقیم با مشتریان و افزایش رضایتمندی مشتریان

استفاده بهینه از زمان و مکان

عدم وابستگی به زمان‌برای فروش و ارائه خدمات

عدم وابستگی به حضور در مکان به جهت فروش و ارائه خدمات

تعامل با کاربران به جهت بهبود بخشیدن امکانات و خدمات

امکان انتشار کاتالوگ آنلاین

امکان دسترسی به گستره مشتریان بزرگ‌تر به‌واسطه فضای اینترنت

افزایش اعتبار

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به فاکتورهای بسیار زیادی وابسته است. اینکه شما طراحی سایت شرکتی را مدنظر قرار داده اید یا طراحی سایت فروشگاهی در دستور کار شما قرار گرفته است اولین و مهمترین فاکتور تعیین کننده مسیر طراحی سایت به حساب می‌آید. همچنین طراحی یک قالب اختصاصی برای سایت شما فاکتور مهم بعدی است که قیمت طراحی سایت را کمی افزایش می‌دهد.

ما در شرکت پیام آوا طراحی سایت حرفه‌ای را هم با فریم ورک‌های آماده وردپرس انجام می‌دهیم و هم در صورت نیاز طراحی سایت شما را با فریم ورک پیشرفته لاراول انجام خواهیم داد. تشخیص این موضوع که کدام روش طراحی سایت و کدام مسیر کد نویسی برای کسب و کار شما مناسب است بعد از مشاوره‌های رایگان با متخصصان پیام آوا روشن خواهد شد. 

چرا شرکت طراحی سایت پیام آوا؟

شاید این سوال برای شما نیز بوجود آید که از میان تعداد بسیار زیاد شرکت‌های طراحی سایت به کدام شرکت می‌توان اعتماد کرد. فاکتور اساسی و مهم در تشخیص توانایی‌های یک شرکت در زمینه طراحی سایت بررسی خود سایت آن شرکت و همچنین نمونه‌های انجام شده قبلی آن شرکت است. اگر سایت شرکت طراحی سایت با مشکلات بصری یا سرعت لود شدن و مشکلات عدیده کد نویسی روبرو باشد مشخص می‌شود که شما نباید به چنین شرکتی اعتماد کنید. در مرحله دوم بررسی کنید که نمونه‌های طراحی سایت معرفی شده واقعی باشد. ممکن است یک شرکت به دروغ مدعی طراحی سایت‌های متعددی شود در صورتی که هیچ تجربه‌ای در این زمینه نداشته باشد.

شرکت پیام آوا خدمات منحصر به فردی برای کلیه کسب و کارها در شهرهای مختلف انجام می‌دهد طراحی سایت تهران، طراحی سایت اصفهان و طراحی سایت شیراز و مشهد از مهم‌ترین خدمات شرکت پیام آوا به حساب می‌آید.

عدم طراحی سایت مساوی است با شکست کسب‌وکار

به عنوان نکته آخر این موضوع را در نظر داشته باشید که در ۵ سال آینده تنها کسب و کارهایی که حضوری فعال در اینترنت دارند شانس بقا در بازار ایران و جهان را خواهند داشت. هیچ کسب و کار سنتی نمی‌تواند زیر فشار این موج دوام آورد و در نتیجه شما نیز بالاجبار باید برای کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت تخصصی کنید.

اگر با خواندن این متن تمایل پیدا کرده اید که برای خود یک سایت فوق حرفه‌ای داشته باشید، پیشنهاد ما این است که پیش از هر چیز با یک تماس ساده (۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ ) از مشاوره رایگان شرکت پیام آوا بهره‌مند شوید. شما با مراجعه به آدرس  payamava.net  می‌توانید آخرین کارهای اجرایی شرکت پیام آوا را مشاهده کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی