• دوشنبه / ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99012514248
  • خبرنگار : 30054

دوره‌های آنلاین اکسیر آیلتس

دوره‌های آنلاین اکسیر آیلتس

با تجربه سال‌ها برگزاری دوره‌های IELTS حضوری، بالاخره در سال 1398 آکادمی اکسیر موفق شد با اجرای پلتفرم برگزاری دوره‌های آنلاین آیلتس آکادمی اکسیر، تِلِکس (TelEx: Tele Elixir) به معنای "اکسیر از راهِ دور"، با بالاترین کیفیت، استاندارد و میزان بازدهی، دوره آنلاین IELTS را برگزار کند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام آموزشگاه زبان آنلاین اکسیر، این مجموعه مفتخر است که سرانجام سیستم جامع آموزشی و خوش نامِ اکسیر آیلتس را، پس از سال‌ها فعالیت درخشان، بالاخره به صورت آنلاین نیز در دسترس عزیزان شهرستان‌ها، خارج از ایران، و درکل، در اشل جهانی اجرا کند. در ادامه می‌خواهیم به تعریف و بررسی مزایا، و مقایسه آن با دوره‌های حضوری آیلتس بپردازیم.

تعریف دوره آنلاین آیلتس – مولتی مدیای تلکسی

دوره آنلاین IELTS این است که متقاضیان آیلتس، با گذراندن، بدون نیاز به حضور در کلاس، بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی، و با حضور دائم استاد به صورت آنلاین، تماما برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می‌شوند.

مزیت استثنایی، پشتیبانی دائم‌العمر!

خیلی از موسسات و مراکز مشغول آموزش آنلاین آیلتس هستند اما کسی جرات نمی‌کند برای محصولش پشتیبانی دائم‌العمر ارایه کند! با یکبار ثبت‌نام در دوره آنلاین اکسیر آیلتس و تهیه پکیج، برای همیشه سوالات شما را جواب می‌دهیم.

آکادمی اکسیر با طرح آموزشی نوین و فوق‌العاده خود، با شعار #تلکسی_شو #همیشگی_شو، به متقاضیان آیلتس پیشنهاد بسیار ارزنده و ویژه‌ای می‌دهد. تا عمر دارید سوال بپرسید و راهنمایی و جواب دریافت کنید.

پاسخ‌های خود را قطعا از یک آیلتس منتور (IELTS Mentor) می‌گیرید، کسی که وجودش تضمین موفقیت شما در آیلتس است.

مهارت‌های آموزشی داده شده دوره آنلاین آیلتس تلکس

هر چهار مهارت، یعنی ریدینگ آیلتس، رایتینگ آیلتس، لیسنینگ آیلتس، و اسپیکینگ آیلتس در این آموزش آیلتس آنلاین داده شده، و همچنین دوره‌های زبان عمومی لازم برای پایه در پلتفرم TelEx موجود و قابل ارایه است.

همان مطالبی که در دوره آیلتس حضوری آکادمی اکسیر تدریس می‌شود به صورت ویدیویی درآمده و متقاضیان آیلتس این مطالب را وارد کتب اکسیر آیلتس‌شان می‌کنند. هرجا که سوال داشتند، پشتیبان دوره‌های تلکس پاسخگوست.

مفاهیم و دروس پایه‌ای آیلتس؟

بله. آموزش‌های آنلاین تلکس گسترده است و وارد زبان عمومی و فضای آکادمیک نیز می شود: کلاس زبان آنلاین، دوره آنلاین گرامر انگلیسی (iGram)، دوره آنلاین لغات انگلیسی (iVocab)، و دوره آنلاین لهجه و تلفظ انگلیسی (iPhone) به همراه دوره آنلاین آیلتس تلکس در خدمت شماست!

مزایای شرکت در دوره آنلاین اکسیر آیلتس روی پلتفرم TelEx

· از کرونا در امان می‌مانید؛

· پشتیبانی دائم‌العمر آیلتس منتور اکسیر را دارید؛

· تعدد منابع حذف شده و دچار سردرگمی نمی‌شوید؛

· طرح درس و مباحث عینا مثل دوره حضوری آیلتس است؛

· با توجه به ترافیک و مشکلات رفع و آمد، دوره آنلاین آیلتس کار را برای شما ساده می‌کند؛

· با توجه به قیمت بالای کتب آیلتس، DVD ها و پکیج‌های آیلتس، دوره آنلاین گزینه بهتری است؛

· شرکت در دوره آنلاین آیلتس، زمان خاصی ندارد و می‌تواند نصف شب، صبح زود، عصر جمعه یا سوار تاکسی از آن استفاده کرد؛

· دوره آنلاین آیلتس، مکان خاصی لازم ندارد و می‌توانید روی تخت خواب، پشت میز، سوار مترو، یا در جمع دوستان از آن استفاده کنید؛

· پشتیبانی دوره در طول روز انجام شده و نیاز نیست تا زمان کلاس بعدی صبر کنید؛

· تمام محتوا در اختیار شما قرار می‌گیرد؛

· هم اسلاید دارید، هم ویدیو، هم پادکست.

سوالات متداول دوره آنلاین اکسیر آیلتس

آزمون آیلتس کتبی است. من چطور با یک دوره آنلاین برای شرایط مشابه آماده می‌شوم؟

بحث یادگیری و آموزش روی پلتفرم دوره‌های آنلاین تلکس اتفاق می‌افتد. اما، درست مثل آمادگی برای هر آزمونی، شما باید در چند مرحله آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنید تا بتوانیم نتایج عملکرد را نسبت به شرایط واقعی بسنجیم. قطعا با شرکت در دوره حضوری هم این انتظار برآورده نمی‌شود. خوشبختانه، آکادمی اکسیر یک مجموعه تخصصی آموزش زبان است و شما می‌توانید در آزمون ماک آیلتس اکسیر شرکت کرده و با توجه به نتایج عملکردتان، نسخه تمرین روی مباحث تلکس دریافت کنید! شگفت آور نیست؟!

شما در آزمون آزمایشی ما شرکت می‌کنید، و با توجه به نتیجه‌تان، به شما می‌گوییم کدام مباحث دوره تلکس را مجدد تماشا کنید تا مساله برطرف شده و نمره شما افزایش یابد!

اگر از خودم امتحان بگیرم، چطور بفهمم نمره‌ام چند می‌شود؟

در هر مهارت آموزش داده شده آیلتس، توضیح داده‌ایم که عملکرد متقاضی چطور مورد تصحیح و ارزیابی قرار می‌گیرد. جدول‌ها و معیارهایی وجود دارد که کمک می کند متقاضی درک بهتری نسبت به آنچه اتفاق می‌افتد پیدا کند. البته، مشت آخر، شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس آکادمی اکسیر است.

رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس چطور؟

درست می‌گویید! این را خودتان از پس اش بر نمی‌آیید. به همین دلیل، پکیج‌های پشتیبانی دوره‌های آنلاین آیلتس روی پلتفرم تلکس اجرا می‌شوند که این مساله نیز برطرف شود: پکیج‌های تصحیح رایتینگ، ارزیابی اسپیکینگ، و مصاحبه لایو.

دوره‌های آنلاین آیلتس از کی شروع می‌شود؟

بلافاصله پس از خرید هر دوره، دوره ی آیلتس خریداری شده برای شما از وضعیت قفل به در دسترس تغییر می‌کند.

از کجا شروع کنم؟

عبارت "دوره آنلاین آیلتس تلکس" را در گوگل جستجو کرده یا یکی از لینک‌های زیر را در مرورگر خود کپی پیست کنید:

/https://exiracademy.org/institute/ielts-online-courses

/https://telex.exiracademy.org

انتهای رپرتاژ آگهی