• شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99020604220
  • خبرنگار : 30054

خرید شارژ را چگونه مدیریت کنیم

خرید شارژ را چگونه مدیریت کنیم

تا الان به این موضوع دقت کردید که وقتی شارژ داریم، و به کسی پیامک می‌زنیم حتی آن یک نفر جوابمان را هم نمی‌دهد؟!. اما وای به حال روزی که شارژ نداریم!  

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام اوشارژ، دائم یا پیامک دریافت می کنیم و یا میس کال! و دریغ از یک قران شارژ که بتوانیم پاسخگو باشیم!

اما امروزه خرید شارژ راحت شده و در هرجایی که باشید راحت می‌توانید شارژ خریداری کنید و راه‌های زیادی برای خرید شارژ، چه ایرانسل، همراه اول و رایتل وجود دارد از جمله:

۱- خرید شارژ به صورت حضوری، خرید شارژ یا از نمایندگی‌های فروش سیم کارت‌های اعتباری (همراه اول، ایرانسل و رایتل)، از دستگاه pos و خود پردازهای الکترونیکی

۲- خرید شارژ به صورت غیر حضوری، خرید از راه اینترنتی (سایت اوشارژ)

ایرانسل، بزرگ ترین اپراتور کشور

اپراتورایرانسل، از سال ۱۳۸۵ کار خود را به صورت حرفه‌ای شروع کرده. است ایرانسل در ابتدا خدمات خود را در شهرهای بزرگی مانند: تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... آغاز کرده و سپس همه شهرهای ایران را زیر پوشش شبکه ایرانسل قرار داد. و این موضوع سبب شد تا در سال ۱۳۹۲، اپراتور ایرانسل به عنوان بزرگترین عرضه کننده خطوط تلفن همراه و بزرگترین اپراتور کشور انتخاب شود.

خرید شارژ ایرانسل

تا به حال این اتفاق افتاده که از ایرانسل پیام دریافت کنید که از شارژ شما ۴ ریال باقی مانده است، (من نمی‌دونم ایرانسل چه جوری روش میشه این پیام رو بفرسته!خوب بنویسید شارژ ندارید!)

اما از شوخی که بگذریم، ایرانسل راه های زیادی را برای خرید شارژ در اختیار مشترکین خود قرار داده است:

از جمله: خرید از طریق اینترنت(سایت اوشارژ)، از طریق کدهای ussd، از طریق کارت خوان ها، خرید شارژ به شکل حضوری و از طریق عابر بانک‌ها

در همه این روش‌ها به راحتی می‌توان شارژ ایرانسل را دریافت کرده و خط خود را شارژ کنید.

خرید اینترنتی، راحت ترین راه خرید شارژ

اما راحت ترین و بهترین روش خرید شارژ از راه اینترنتی می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش کارت شارژ، به قسمت شارژ ایرانسل رفته و از بین کارت های شارژ ، که مبلغ آن ها از ۲۰۰۰ تا ۲۰ هزار تومان است یک گزینه را انتخاب کرده و سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، کد شارژ ایرانسل برای شما ارسال خواهد شد یا چنان چه خرید شارژ شما به صورت مستقیم باشد سیم کارت شما به طور خودکار شارژ می‌شود.

پس از دریافت کد شارژ با (#کد شارژ خریداری شده *۱۴۱*) خط خود را شارژ کنید.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل

برای خرید شارژ به صورت مستقیم، شما بایستی از کد ussd شارژ خود را تهیه کنید یا به سایت های معتبر رفته و گزینه ی شارژ را انتخاب نمایید و پس از انتخاب مبلغ شارژ، اطلاعات کارت خود را وارد نموده و سیم کارت شما به صورت مستقیم شارژ می شود.

خرید اینترنت

یکی دیگر از خدمات اپراتور ایرانسل، خرید بسته های اینترنتی می‌باشد برای این منظور شما بایستی کد (#۵*۵۵۵*) را شماره گیری کرده و برای استعلام باقی مانده ی حجم اینترنت خود (۴#*۱*۵۵۵*) را وارد کنید.

خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل!

شما با کد (#کد شارژ خریداری شده *۱۴۴*) خط خود را به صورت شگفت انگیز شارژ کرده اید. بدین صورت که با وارد کردن این کد، شارژ سیم کارت شما بیست درصد بیشتر شده که باید در بازه زمانی خاصی شارژ خود را استفاده کنید.

پس شارژ سیم کارت خود می توانید با کد دستوری زیر از میزان شارژ خود آگاه شوید.

۲#*۱*۵۵۵*

همراه اول، اولین اپراتور ایران

همراه اول، در ایران به عنوان اولین اپراتور فعالیت خود را شروع کرد و پس از دو دهه فعالیت بیشترین تعداد مشترکین را از آن خود کرده است. اپراتور همراه اول نیز مانند سایر اپراتورها خدماتی به مشترکین خود عرضه می کند از جمله با افزایش شارژ سیم کارت خود می توانید از خدمات اینترنتی، پیامک، تلفنی و غیره همراه اول بهره بگیرید.

رایتل، اپراتور مشتری مدار و نوآور

شرکت ارتباطی رایتل، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده است. رایتل سومین اپراتور تلفن همراه در ایران است، که هدف از تأسیس این شرکت فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات بوده است و همه تلاش خود را در راستای ورود به بازار مخابرات ایران کرده است.

چگونه از باقی مانده شارژ رایتل خود مطلع شویم؟

برای آگاهی از باقیمانده شارژ رایتل، کد #۱۴۰* را در تلفن همراه خود وارد کرده و پس از آن دکمه سبز رنگ را را فشار دهید.

خرید بسته های اینترنتی رایتل

برای خرید بسته های اینترنتی در انواع اپراتور ها، راه های مختلفی وجود دارد که به راحتی می توان از آن‌ها بسته‌ی خود را خریداری کرد چنانچه قصد خرید بسته اینترنتی به صورت مستقیم از اپراتور رایتل را دارید (#۱۴۲*) و برای اطلاع از باقیمانده بسته خود (#۱۴۴*) وارد نمایید.

و در شارژ شور انگیز رایتل: می‌توان از شارژ بیشتر بهره برد اما باید این شارژ را در زمان معینی مصرف کنید. (#کد شارژ رایتل*۱۴۵*)

خلاصه از همه این ها که بگذریم، خلاصه کلام این است: دوران چادرسرکردن و دویدن به سوپرمارکت برای خرید شارژ تمام شده! امروز شما می‌توانید با رفتن به سایت های اینترنتی و با وارد کردن چند کد ناقابل سیمکارتتان را شارژ کنید. به همین راحتی!

انتهای رپرتاژ آگهی