• چهارشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99021007427
  • خبرنگار : 30054

ویزای شینگن ارزان و راه دریافت آن

ویزای شینگن ارزان و راه دریافت آن

در چند وقت اخیر سفر به اروپا برای ایرانیان از همیشه سخت‌تر و البته پر هزینه‌تر شده است و به نوعی یک سفر لوکس به حساب می‌آید.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام عمادگشت، نوسانات نرخ ارز، بالا رفتن قیمت بلیط هواپیما، افزایش هزینه ویزا و در آخر سختگیری سفارت‌های اروپایی جهت صدور ویزا، موجب شده است که تعداد درخواست‌های ویزا به طور چشمگیری کاهش یابد.

حال اگر شما قصد سفر به اروپا را داشته باشید باید سعی کنید در بحث هزینه اقدامات خود جهت دریافت ویزا، تا حد ممکن صرفه جویی کنید تا این سفر اروپایی کمتر جیب شما را خالی کند!

در این متن سعی داریم به شما راهکارهایی را ارائه دهیم تا با کمترین قیمت بتوانید به درستی برای ویزای شینگن اقدام کنید. با ما همراه باشید.

چطور برای ویزای شینگن ارزان اقدام کنم؟

۱- ترجمه مدارک : همه مدارک نیاز به ترجمه ندارند!

تقریبا برای اخذ ویزای تمامی کشورهای شنگن ( به جز آلمان ) باید مدارک خود را ترجمه کنید. شما باید برحسب دستورالعمل کشور مقصد، مدارک خود را به زبان خواسته شده ترجمه کنید. توجه کنید که پاسپورت، گردش حساب لاتین و نامه تمکن مالی و نامه اشتغال به کار انگلیسی نیاز به ترجمه ندارد.

۲- دریافت وقت سفارت : خودتان وقت سفارت بگیرید.

دومین مرحله تعیین وقت سفارت کشور مربوطه است. با کمی جستجو می‌توانید از سفارت‌های مختلف حوزه شنگن وقت مصاحبه دریافت کنید. روند درخواست وقت ملاقات هر کشور روند خاص خود را دارد و باید به صورت دقیق انجام شود. برای این کار می‌توانید از دوستان یا آژانس‌های مسافرتی کمک بگیرید. برای مثال تعیین وقت سفارت ایتالیا را به راحتی می‌توانید از کارگزار این سفارت یعنی شرکت  CKGSدریافت کنید.

۳- بیمه مسافرتی : هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

برای کل مدت زمان اقامت خود در حوزه شنگن باید بیمه مسافرتی تهیه کنید. در تهیه این مورد صرفه جویی نکنید چون علاوه بر اینکه ممکن است سفارت بیمه صادر شده از شرکت‌های متفرقه بیمه‌ را قبول نکند، ممکن است بعد از بروز حادثه در سفر خود، شرکت صادر کننده بیمه شما تعهدات خود را به درستی انجام ندهد و شما با مشکلات جدی مواجه شوید.

۴- رزرو هتل : این مورد را به دقت انجام دهید.

چنانچه دعوتنامه دارید و محل اقامت از طرف دعوت‌کننده برای شما در نظر گرفته شده است، این مورد را نادیده بگیرید. اما اگر سفر شما توریستی است این مورد یکی از مهمترین موارد دریافت ویزای شما است. شما باید برای تاریخ حضور خود در محدوده شنگن هتل رزرو کنید. توجه کنید نیاز به خرید هتل قطعی نیست اما باید هتل شما واقعا رزرو شده باشد و در موقع تماس آفیسر سفارت با هتل، نام شما در لیست اتاق‌های رزرو شده هتل موجود باشد. برای این کار باید یا از آشنایان خود کمک بگیرید که با کردیت کارت برای شما هتل رزرو کنند و یا از آژانس مسافرتی رزرو هتل معتبر تهیه کنید.

۵- رزرو پرواز : بدون دلیل پرواز قطعی نخرید!

برای تاریخ سفر خود باید پرواز رفت و برگشت نیز به کشور خود رزرو کنید. برای این مورد هم فقط رزرو نیاز است و نیاز به خرید قطعی پرواز نیست و خرید بلیط قطعی هیچ کمکی به صدور ویزای شما نمی‌کند. پس بدون دلیل پول خود را خرج نکنید و رزرو پرواز خود را از وبسایت‌های ایرلاین یا آژانس های معتبر فروش بلیط هواپیمایی می‌توانید با پرداخت هزینه جزئی تهیه کنید.

۶- فرم درخواست ویزا : یک فرم ساده اما در عین حال بسیار مهم!

تکمیل اپلیکیشن فرم سفارت علاوه بر راحتی، نیاز به دقت زیادی دارد چون ارائه اطلاعات اشتباه منجر به ریجکتی شما از سفارت خواهد بود. برای این کار هم می‌توانید از راهنماهای موجود در وب فارسی و یا از آژانس‌های مسافرتی استفاده کنید. برای برخی از سفارت ها نیز نیاز به تکمیل فرم سفارت به صورت آنلاین از طریق پنل خود سفارت است که کار شما را کمی سخت‌تر خواهد کرد.

برای درخواست ویزا توسط فرد دیگری چکار کنم؟

مراحل بالا اقدامات اصلی جهت دریافت ویزای شینگن ارزان با اقدام شخصی است که شاید شما خیلی از آن‌ها را بتوانید خودتان و با کمی کمک انجام دهید. حال اگر در انجام یکی یا همه بخش‌های بالا وارد نیستید، و همچنین نمی‌خواهید دریافت ویزای خود را در قالب تور به آژانس‌های مسافرتی بسپارید ما یک راه‌حل منطقی برای شما سراغ داریم. Okvisa.ir حدود ۸ سال قبل اقدام به طراحی پکیجی برای اولین بار در ایران با عنوان پکیج اقدام برای ویزا نموده است. این پکیج برای افرادی است که می‌خواهند به صورت شخصی و با یک هزینه منطقی، برای ویزا به صحیح‌ترین شکل ممکن اقدام کنند و یا افرادی که برای سفر خود دعوتنامه دارند و برای انجام مابقی امور وقت و اطلاعات کافی ندارند.

در پکیج ویزا اقدامات زیر برای شما انجام داده خواهد شد:

ارائه مشاوره صحیح برای بالا بردن شانس دریافت ویزا

تعیین وقت سفارت

رزرو هتل معتبر با کردیت کارت و قابل استعلام توسط سفارت

رزرو پرواز

تکمیل فرم درخواست به صورت دقیق و آنلاین

صدور بیمه مسافرتی سامان

بررسی نهایی پرونده و مدارک شما به صورت حضوری قبل از ورود به سفارت

برای اطلاعات بیشتر و همچنین بررسی شرایط شما و ارائه بهترین پیشنهاد، لطفا با قدیمی‌ترین وبسایت کشور در زمینه اخذ ویزا که یکی از وبسایت‌های زیر مجموعه آژانس مسافرتی پرواز عماد گشت به شماره ثبت ۵۲۱۷۴۱ می‌باشد در تماس باشید تا کارشناسان این مجموعه با ۶ خط رایگان به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۳۰۱۷۴۰

وب سایت :www.Okvisa.ir

انتهای رپرتاژ آگهی