• پنجشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99021108136
  • خبرنگار : 30054

برگزاری نخستین همایش مجازی "جهش تولید" در سال جدید

برگزاری نخستین همایش مجازی "جهش تولید" در سال جدید

"سازمان اقتصادی کوثر" با همکاری دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت، نخستین همایش مجازی «راهکارهای دستیابی به جهش تولید» را برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، در این همایش که روز شنبه(۱۳ اردیبهشت ۹۹) با حضور مدیران‌عامل ۴۲ شرکت فعال در حوزه‌های امنیت غذایی، بازار سرمایه، انرژی، معدنی و نیز با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان اقتصادی کوثر برگزار می‌شود، سخنرانان به ارائه راهکارهایی برای رفع موانع تولید و نیز دستیابی به افزایش و "جهش تولید" خواهند پرداخت.

در این همایش مجازی  تعداد ۲۰۰ نفر شرکت‌کننده در قالب ۳۴ شرکت و ۱۰ میهمان مدعو حضور خواهند داشت.

همچنین در این همایش مجازی، ضمن ارائه مباحث تخصصی در حوزه راهکارهای دستیابی به جهش تولید توسط اساتید مدعو، دکتر محمدجواد ایروانی رئیس شورای سیاستگذاری جایزه ملی تعالی و پیشرفت و مهندس اسکندری ریاست سازمان اقتصادی کوثر نیز از سخنرانان اصلی این همایش خواهند بود.

در بخشی از این نشست مجازی، دکتر غلامرضا گودرزی، عضو هیأت‌علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام و از چهره‌های علمی حوزه مدیریت کشور و  مهندس خسرو مختاری از مدیران ارشد بنیاد مستضعفان نیز به عنوان کارشناسان اصلی همایش ارائه‌های علمی و تخصصی خواهند داشت.

سازمان اقتصادی کوثر به عنوان سازمانی پیشرو در امر آموزش و توانمندسازی مدیران متخصص، جوان و جهت ابتکار عمل و الگوسازی به‌منظور ترویج فرهنگ قناعت و مواظبت بر بیت‌المال، همایش فوق را به‌صورت مجازی و برخط برگزار خواهد کرد.

اطلاعات تفصیلی، متعاقبا و هم‌زمان با برگزاری این همایش منتشر خواهد شد.

انتهای پیام