• یکشنبه / ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99021409975
  • خبرنگار : 30054

مراحل طرح پذیره‌نویسی سهام دولت در اپلیکیشن ایوا

مراحل طرح پذیره‌نویسی سهام دولت در اپلیکیشن ایوا

ایوا در ارائه خدمت جدید خود و با عرضه سهام دولت، تلاش کرده تا فرآیند پذیره‌نویسی یا خرید سهام را تا حد امکان ساده کند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سداد، اپلیکیشن ایوا امکان خرید سهام دولت را که از تاریخ ۱۴ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۹ عرضه می‌شود برای کاربرانش فراهم کرده است. در این طرح، وزارت اقتصاد و دارایی به نمایندگی از دولت در ازاء هر کد ملی، بدون محدودیت سنی و بدون نیاز به کد بورسی و ثبت نام در سامانه سجام، تا سقف ۲ میلیون تومان سهام خود در بانک های ملت، تجارت، صادرات و بیمه های البرز و اتکایی امین را واگذار خواهد کرد.

ایوا در این خدمت اخیر نیز مثل سایر خدمات خود تلاش کرده تا کاربران فرایند خرید را طی چند مرحله ساده به انجام برسانند. برای پذیره‌نویسی باید مراحل زیر را طی کرد:  

۱- در اپلیکیشن ایوا گزینه «عرضه سهام دولت» را انتخاب و به صفحه سامانه پذیره‌نویسی بانک ملی در این اپلیکیشن وارد شوید.

۲- در سامانه پذیره‌نویسی ETF کد ملی، شماره موبایل، تاریخ تولد خریدار را وارد و پس از زدن تیک «شرایط و قوانین را قبول دارم» گزینه «تائید» را انتخاب کنید.

۳- در صفحه اخیر پس از وارد کردن کد فعال‌سازی که به خط تلفن همراه شما پیامک‌شده گزینه «تائید» را انتخاب کنید.

۴- در صفحه انتخاب سهم پس از وارد کردن کدپستی مبلغ موردنظر خود را با ضریب ۱۰۰.۰۰۰ ریال تا سقف ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تعیین و با انتخاب گزینه «تائید» وارد صفحه پرداخت شوید.

۵- در این صفحه پس از تائید صحت اطلاعات شخصی و مبلغ خرید گزینه «پرداخت» را انتخاب کنید تا وارد صفحه پرداخت شوید.

۶- در صفحه درگاه پرداخت پرداخت ‌الکترونیک سداد با وارد کردن مشخصات کارت بانکی (شامل شماره کارت، CVV۲، ماه و سال و رمز دوم پویا) عملیات خرید را کامل کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه مربوطه در سایت پرداخت الکترونیک سداد به آدرس https://sadadpsp.ir/fa/etf رجوع کنید و برای دانلود اپلیکیشن ایوا عدد ۱ را به ۲۰۰۰۴۴۴ ارسال یا کد دستوری #۱*۷۳۷* را شماره‌گیری نمایید.

انتهای رپرتاژ آگهی