• یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99022114853
  • خبرنگار : 30054

شهرک صنعتی شنزار، فرصت بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری کم ریسک!

شهرک صنعتی شنزار، فرصت بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری کم ریسک!

شهرک صنعتی غیردولتی شنزار، باهدف رشد و توسعه تولید مجموعه‌ای کامل با مساحتی بالغ‌بر ۴۵۰ هکتار در ۳۵ کیلومتری شهر تهران و در مجاورت بزرگراه تهران - مشهد، انتخابی ایده آل برای استقرار واحدهای صنعتی - کارگاهی، خدماتی - تجاری - مسکونی در منطقه است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام  املاک صنعتی سوله، این شهرک صنعتی، باهدف تأمین فضای مناسب در سطح استانداردهای جهانی بنا شد، که از امکانات گسترده و کافی به همراه مزایای جذاب در محیطی انعطاف‌پذیر آماده ایجاد فضای کسب‌وکاری ایمن است.

واحدهای فعال در شهرک صنعتی شنزار

 به دلیل طراحی منحصربه‌فرد این شهرک، فضایی مناسب برای رشد کسب‌وکارها فراهم نموده است.
طراحی جهت استقرار واحدهای صنعتی در قطعه‌بندی‌هایی با متراژ ۱۷۰۰ مترمربع به بالا، به نحوی صورت گرفته که بیشترین امکان برای بهره‌برداری هرچه بیشتر از فضاها را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهد.
برای برآورده کردن نیاز همه مشاغل و کسب‌وکارها دسته‌بندی‌هایی متناسب با مشاغل ایجادشده است که می‌توان موارد زیر را نام برد:
۱- صنایع غیرفلزی  
۲- صنایع نساجی
۳- صنایع فلزی
۴- صنایع سلولزی
۵- صنایع برق و الکترونیک
۷- صنایع فن‌آوری اطلاعات و پژوهشی - بازرگانی
در کنار این صنایع کوچک کارگاهی، مشاغل خدماتی و رفاهی را نیز در برمی‌گیرد تا به‌نظام یافتگی سازوکار تولید و بازار سازی هرچه بیشتر در این شهرک منجر گردد.

پیشینه قابل‌اتکای شرکت‌هایی که در ایجاد زیرساخت‌های صنعت نقش‌آفرین بوده‌اند، آن‌ها را به تکیه‌گاهی مستحکم برای این حوزه بدل ساخته است .

اجاره سوله در شهرک صنعتی شنزار

اگربه فضایی مناسب برای اجاره، به‌منظور راه‌اندازی کسب‌وکار خود دارید، شهرک صنعتی شنزار قطعاً می‌تواند گزینه مناسبی برای این کار باشد. تجربه لذت‌بخش از فعالیت در محیطی امن و بی‌دردسر را می‌توان در شهرک صنعتی شنزار تجربه کرد. سوله‌هایی بزرگ و کوچک با متراژهای مختلف، فضایی مناسب برای اجاره در این شهرک را فراهم نموده است.

سرمایه‌گذاری در تولید، در شهرک صنعتی شنزار:

شهرک صنعتی شنزار فضایی مناسب برای سرمایه‌گذاری فراهم نموده است. اگر قصد سرمایه‌گذاری در این شهرک صنعتی را دارید و به دنبال یک سرمایه‌گذاری امن در شهرک صنعتی هستید می‌توانید، شنزار را به‌عنوان سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

چرا شنزار برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

"شرکت شنزار" با قریب به پنجاه  سال سابقه تلاش صنعتی در عرصه تولید قطعات بتنی، در سال ۱۳۳۸ تجهیزات خود را از شرکت سوئدی SevdaArbra وارد نموده و در سال ۱۳۵۴ فعالیت‌های خود را با خرید دستگاه بلوک‌زنی از آمریکا توسعه داد. درسال ۱۳۸۶ نیز با خریداری دو دستگاه پرس هیدرولیکی ۴۰۰ تنی از شرکت انگلیسی Forest Press Hydraulic و افزودن شش دستگاه دیگر به چرخه تولید و راه‌اندازی خط تولید "دبلT  سقفی  پیش تنیده" در همان سال، از پی مشاوره و رایزنی با مهندسان انگلیسی و نیز در سال ۱۳۸۹ تولید نیوجرسی بتنی را بر اساس استانداردهای اروپایی در کمتر از سه سال، دستاوردهای دیگر "شرکت شنزار" می‌باشند.

"شرکت شنزار" بر اساس مطالعات زیست‌محیطی و اقلیمی، پس از طی کلیه مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم در سال ۱۳۸۳ نسبت به تأسیس این شهرک صنعتی باهدف تأمین فضای مناسب تولید و کسب‌وکار بر اساس بالاترین استانداردهای جهانی اقدام نمود که از امکاناتی گسترده برخوردارمی باشد و مزیت‌های بی جایگزینی را در اختیار بهره‌بردارانش قرار می‌دهد. پس از یک دهه تلاش مستمر، "شرکت شنزار" در آذرماه سال ۱۳۹۴ آمادگی خود را جهت فروش بخش‌های مختلف این شهرک اعلام نمود.

فروش سوله در شهرک صنعتی شنزار، با گروه املاک صنعتی سوله

برای بهره‌گیری از موارد جدید فروش می‌توانید با مراجعه به سایت سوله متناسب با بودجه خود، از آگهی‌های جدید فروش مطلع شوید. گروه املاک صنعتی سوله بزرگ‌ترین مرجع املاک صنعتی کشور با ۶ شعبه فعال در شهرک‌های صنعتی تهران، آماده ارائه خدمات ملکی به صنعتگران و بازرگانان است.

انتهای رپرتاژ آگهی