• یکشنبه / ۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۸:۳۰
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99040100883
  • خبرنگار : 71234

جدول هیات رییسه کمیسیون های مجلس یازدهم در سال اول

جدول هیات رییسه کمیسیون های مجلس یازدهم در سال اول

انتخابات هیات رییسه ۱۱ کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم در سال اول فعالیت‌شان امروز برگزار شد.

به گزارش ایسنا، ظهر امروز با برگزاری انتخابات هیات رییسه ۱۱ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی اعضای هیات رییسه آن‌ها در سال اول فعالیت‌شان مشخص شد. هیات رییسه دو کمیسیون فرهنگی و قضائی و حقوقی مجلس یازدهم نیز بعد از تعیین ترکیب آنها، هفته آینده و بعد از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه‌شان تعیین می‌شود.

در جداول زیر به تفکیک اسامی نمایندگان عضو هیات رییسه کمیسیون‌ها و حوزه‌های انتخابیه آنها آمده است:

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

عنوان حوزه انتخابیه سمت
علیرضا منادی سفیدان تبریز رییس
محمد وحیدی بجنورد نایب رییس
سید محمد مولوی آبادان نایب رییس
شیوا قاسمی پور مریوان دبیر
حسین حق وردی شهریار دبیر
احمد حسین فلاحی همدان سخنگو

   

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

عنوان حوزه انتخابیه سمت
مجتبی ذوالنوری قم رییس
عباس مقتدایی اصفهان نایب رییس
شهریار حیدری قصرشیرین نایب رییس
یعقوب رضازاده سلماس دبیر
علی علیزاده مراغه دبیر
ابوالفضل عمویی تهران سخنگو

کمیسیون اقتصادی

عنوان حوزه انتخابیه سمت
محمدرضا پورابراهیمی کرمان کرمان
سید احسان خاندوزی تهران نایب رییس
کاظم موسوی اردبیل نایب رییس
انور حبیب زاده بوکان دبیر
سید غنی نظری خلخال دبیر
مهدی طغیانی اصفهان سخنگو

کمیسیون اجتماعی

عنوان حوزه انتخابیه سمت
مهدی عیسی زاده میاندوآب رییس
ولی اسماعیلی گرمی نایب رییس
عباس گودرزی بروجرد نایب رییس
حسین حاتمی کلیبر دبیر
اردشیر مطهری گرمسار دبیر
علی بابایی کارنامی ساری سخنگو

کمیسیون انرژی

عنوان حوزه انتخابیه سمت
فریدون عباسی کازرون رییس
موسی احمدی بوشهر نایب رییس
احمد مرادی بندرعباس نایب رییس
هادی بیگی نژاد ملایر دبیر
عبدالعلی رحیمی سروستان دبیر
مالک شریعتی تهران سخنگو

کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات

عنوان حوزه انتخابیه سمت
حمیدرضا حاجی بابایی همدان رییس
محمد خدابخشی الیگودرز نایب رییس
محمدرضا میرتاج الدینی تبریز نایب رییس
غلامحسین کرمی دشتی و تنگستان دبیر
آرش زره تن پاوه دبیر
محمد مهدی مفتح تویسرکان سخنگو

کمیسیون بهداشت و درمان

عنوان حوزه انتخابیه سمت
حسینعلی شهریاری زاهدان رییس
علی اصغر باقرزاده بابلسر نایب رییس
سید محمد پاک مهر بجنورد نایب رییس
فاطمه محمدبیگی قزوین دبیر
محسن فتحی سنندج دبیر
زهرا شیخی مبارکه اصفهان سخنگو

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

عنوان حوزه انتخابیه سمت
محمدصالح جوکار یزد رییس
حسین بامیری لردگان نایب رییس
محمدحسن آصفری اراک نایب رییس
فاطمه مقصودی بروجرد نایب رییس
حسین خسروی بیرجند دبیر
علی حدادی ساوجبلاغ سخنگو

کمیسیون صنایع و معادن

عنوان حوزه انتخابیه سمت
عزت الله اکبری تالارپشتی تهران رییس
سید احمد رسولی نژاد دماوند و فیروزکوه نایب رییس
علی جدی شیروان نایب رییس
مصطفی رضا حسینی شهربابک دبیر
بهزاد رحیمی سقز و بانه دبیر
حجت الله فیروزی فسا سخنگو

کمیسیون عمران

عنوان حوزه انتخابیه سمت
محمدرضا رضایی کوچی جهرم رییس
کمال علیپور خنکداری قایمشهر نایب رییس
منصور آرامی بندعباس نایب رییس
احمد جباری بندرلنگه دبیر
آرا شاوردیان مسیحیان ارامنه شمال دبیر
سید البرز حسینی خدابنده سخنگو

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

عنوان حوزه انتخابیه سمت
سیدجواد ساداتی نژاد کاشان رییس
جلال محمودزاده مهاباد نایب رییس
محمد جواد عسکری داراب نایب رییس
احد آزادی خواه ملایر دبیر
سید صادق طباطبایی نژاد اردستان دبیر
معین الدین سعیدی چابهار سخنگو

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.