• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99052216421
  • خبرنگار : 30054

"گل بازار" چگونه به سراسر دنیا گل ارسال می‌کند؟

"گل بازار" چگونه به سراسر دنیا گل ارسال می‌کند؟

دوری از عزیزان همیشه تلخ و غم انگیز است شاید گاهی با خود فکر کنیم دنیا به چه کار آید اگر نتوانیم روزهایمان را کنار افرادی که دوستشان داریم به شام برسانیم.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام گل بازار، با این همه هنوز دوری و مهاجرت گاهی بهترین انتخاب است؛ اما برای غلبه بر این غم دلتنگی چه باید کرد؟

آنلاین‌شاپ‌هایی که در حوزه‌ی سورپرایز فعالیت می‌کنند به همین دلیل و با همین هدف ایجادشده‌اند. حتی اگر در کنار عزیزانتان نیستید با وجود فروشگاه‌هایی چون گل‌فروشی اینترنتی گل بازار فرصت سورپرایز کردن و خوشحال کردن عزیزانتان را با سفارش آنلاین گل یا ارسال هدیه به ایران خواهید داشت!

فروشگاه اینترنتی گل بازار، با برداشتن فاصله‌ها مسیر را هموار کرده است. این فروشگاه آنلاین امکان ارسال هدیه به ایران را برای کسانی که در کشور دیگری ساکن بوده و عزیزانی ساکن در این مرز و بوم دارند فراهم نموده است! ایرانیانِ ساکن در خارج از کشور که به دنبال ارسال هدیه به ایران هستند، می‌توانند با خرید اینترنتی گل و ارسال آن برای عزیزان خود آنها را شادمان سازند!

اگر در این مرز و بوم ساکن نیستید در نظر داشته باشید که ارسال هدیه به ایران نزد عزیزی که همواره در یاد شماست برای او یک سورپرایز ویژه است و بدون تردید تا مدت‌ها این شادی در روح و جانشان باقی خواهد ماند.

اگر فرصت سفر کردن و حضور در لحظات حساس، زیبا و به یادماندنی عزیزانتان را ندارید. این امکان برای شما ایجادشده که با ارسال یک باکس گل از راه دور آنها را خوشحال کرده و به این شکل در لحظات شادی یا حتی اندوه با آنها همراه باشید.

خرید اینترنتی گل و ارسال آن به سراسر دنیا چگونه امکان‌پذیر است؟

تفاوتی نمی‌کند که در کجای این کره‌ی خاکی ساکن هستید. مهم نیست که چند فرسنگ با عزیزانتان فاصله دارید، چراکه فرصتی عالی برای بیان احساس خود به زیباترین شکل ممکن در اختیار دارید؛ فرصتی که با غنیمت‌شمردن‌اش می‌توانید مهر و محبتتان را در زنده‌ترین حالت و در سریع‌ترین زمان به عزیزانتان هدیه کنید.

اما ارسال گل به سراسر دنیا چگونه انجام می‌گیرد؟ تازگی گل‌ها چه می‌شود؟ اگر قرار است گل‌ها از ایران به فرانسه ارسال شوند، چگونه با طراوت درب منزل گیرنده در فرانسه یا هر کشور دیگری تحویل می‌شوند؟

نگران این موضوع نباشید. هنگامی که سفارش آنلاین گل را در فروشگاه اینترنتی گل‌بازار ثبت می‌کنید، سفارش شما برای نمایندگی گل بازار در کشور مقصد ارسال‌شده، در تاریخ مورد نظر شما آماده و سپس تحویل داده می‌شود.

به‌عنوان مثال، اگر قصد خرید اینترنتی گل از ایران و ارسال آن به سوییس را دارید، در نظر داشته باشید که گل‌ها همان روز در کشور مقصد یعنی سوئیس خریداری و دیزاین شده سپس به منزل مخاطب موردنظر شما ارسال می‌شوند.

به این ترتیب، گل‌ها به تازه ترین شکل و حالت تحویل عزیز نازنین شما خواهند شد. فروشگاه آنلاین گل بازار به‌عنوان شرکتی بین‌المللی، کیفیت و تازگی گل‌ها را تضمین می‌کند.

لذت ارسال هدیه به ایران را تجربه کنید

گل بازار فقط یک گل فروشی نیست بلکه امکان سفارش آنلاین انواع هدایا – از زیورآلات گرفته تا اکسسوری و عروسک و پکیج‌های مختلف – در آن فراهم است.

در هر کجای جهان که ساکن بوده و قصد ارسال هدیه به ایران را داشته باشید، کافی است به فروشگاه آنلاین گل بازار مراجعه و از فهرست طولانی هدایای قابل‎سفارش در گل‎بازار، مواردی که دوست دارید را انتخاب کنید! محصول موردنظر شما همان روز به دست عزیزانتان در ایران خواهد رسید.

با ارسال هدیه به ایران عزیزان خود را سورپرایز کنید!

آیا تا کنون تجربه‌ی تلخِ ازدست‌داده مراسم تولد، سالگرد ازدواج، روز مادر، روز پدر و سایر مناسبت‌ها را به دلیل دوری از عزیزانتان داشته‌اید؟ اگر تا کنون چنین مواردی را تجربه کرده‌اید، بدون تردید می‌دانید که در این گونه شرایط چه احساس دلتنگی غریبی به انسان دست می‌دهد. حس دلتنگیِ غریبانه‌ی دوری از عزیزان با هیچ مرهمی قابل تسلی نیست!

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش آنلاین شاپ هایی که در حوزه‌ی سورپرایز فعالیت می‌کنند این فرصت سورپرایز از راه دور در اختیار شما قرارگرفته است! به عنوان مثال اگر امروز تولد عزیزتان باشد، حتی اگر در کنارش نباشید لااقل فرصت سورپرایز تولد از راه دور را دارید.

در فروشگاه اینترنتی گل‌بازار هدایای مختلفی در دسترستان هستند که با سفارش آنلاین آن‌ها و وارد کردن آدرس عزیزتان می‌توانید او را از راه دور سورپرایز کنید.

ارسال کیک به ایران یکی دیگر از خدمات ویژه‌ی فروشگاه اینترنتی گل بازار برای سورپرایز تولد از راه دور است. انواع کیک‌ها در تنوع بالا و با بالاترین کیفیت قابل‎سفارش در فروشگاه اینترنتی گل بازار هستند.

بله گل بازار قادر به ارسال گل و هدیه به سراسر دنیاست و این امکان را برای شما عزیزان پدید آورده تا شما عزیزان بتوانید با سفارش آنلاین گل، کیک، شکلات و هدیه افرادی که دوستشان دارید را در جای جای این کره خاکی سورپرایز کرده و عشق و محبت خود را حتی از راه دور به آنها هدیه کنید.

خرید اینترنتی گل و ارسال هدیه به ایران و جهان از خدمات خاص و منحصربه‌فرد فروشگاه اینترنتی گل بازار است.

انتهای رپرتاژ آگهی