• چهارشنبه / ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۳
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99052921645
  • خبرنگار : 30054

عوامل موثر در قیمت هولوگرام امنیتی

عوامل موثر در قیمت هولوگرام امنیتی

یکی از مطمئن ترین و ارزان ترین راه حل‌ها برای تضمین اصالت کالا و جلوگیری از هرگونه تقلب و جعل و سرقت در همه جای دنیا، استفاده از هولوگرام های امنیتی است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام پایگان سیل ایرانیان، در سال های اخیر هولوگرام های امنیتی نسبت به قبل بیشتر مورد توجه قرارگرفته‌اند، چراکه با توجه به بزرگ شدن بازارهای صنعتی و بالا رفتن هزینه های تولید، برخی سودجویان قصد دارند با حذف برخی استانداردها و پایین آوردن کیفیت، محصولات تقلبی تولید کنند و بتوانند آن را با قیمت خیلی پایین وارد بازار نمایند؛ که این امر موجب آسیب به اعتبار برخی برندهای معتبر و اصالت آن کالا می‌شود.

ویژگی‌های مهم هولوگرام امنیتی

ویژگی های مهم هولوگرام امنیتی که آن را خاص و منحصر به فرد می‌کند عبارتند از:

. قابلیت استفاده و نصب بر روی تمام سطوح و انواع کالاها

. مقاومت در برابر حرارت برای کالاهایی که در معرض حرارت بالا هستند.

. غیر قابل انتقال از کالایی بر روی کالای دیگر

. قابل تولید در ابعاد و اندازه‌های مختلف

. حساسیت بالا در برابر هرگونه دستکاری

. غیر قابل کپی برداری همانند نمونه اولیه توسط متخلفین

. قابلیت چاپ مشخصات و شماره سریال های درخواستی

هولوگرام امنیتی راهی مطمئن و مقرون به صرفه برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده، جعل و کپی برداری است. باتوجه به ضرر و زیانی که از طریق اینگونه سوءاستفاده ها متوجه تولیدکنندگان می‌شود، استفاده از هولوگرام امنیتی کاملاً توجیه اقتصادی دارد و می‌تواند با ایجاد امنیت لازم، از برند شما محافظت ویژه‌ای به عمل آورد.

انواع دسته‌بندی‌های هولوگرام امنیتی

هولوگرام ها علائم تصویری دو بعدی یا سه بعدی هستند که به وسیله لیزر، نام یا لوگوی شرکت ها در لایه های دو بعدی یا سه بعدی ایجاد می‌شود و یک روش مطمئن برای ضمانت اصالت محصول و یونیک بودن آن تا رسیدن به مصرف کننده نهایی محسوب می‌شود.

به این ترتیب که هنگام تحویل کالا با دیدن هولوگرام و اطمینان از سالم بودن آن، می‌توان مطمئن شد که محصول دست نخورده باقی‌مانده است.

هولوگرام‌ها به خاطر طیف هفت رنگی که دارند، علاوه بر ایجاد امنیت و اصالت برای محصولات شما، ظاهر زیبا و منحصر به فردی را ایجاد می‌کنند که به همین دلیل بسیار مورد استقبال همگان قرار می‌گیرند.

هولوگرام‌ها بر اساس نوع بهره برداری، نحوه تولید، روش الصاق و نوع مصرف دارای دسته‌بندی‌های متنوعی می‌باشند؛ اما اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم، می‌توان اینگونه گفت که هولوگرام های امنیتی به دو دسته قابل تفکیک هستند:

. هولوگرام‌های سه بعدی عمومی

. هولوگرام‌های سه بعدی اختصاصی

هولوگرام‌های سه بعدی عمومی و سه بعدی اختصاصی از لحاظ نوع کاغذ و میزان اثرگذاری با هم تفاوتی ندارند و تفاوت آنها در نوع چاپ آنها می‌باشد.

چاپ هولوگرام سه بعدی اختصاصی با لیزر انجام می‌شود که به مراتب ظریف‌تر و شکیل‌تر می‌باشد ولی چاپ هولوگرام سه بعدی عمومی با کلیشه انجام می‌گیرد که در واقع عمل چاپ توسط یک کلیشه آهنی صورت می‌پذیرد و برای چاپ هولوگرام‌های اختصاصی ما نیاز به مجوزهای ثبت شرکت شما و مجوز فعالیت شما داریم که با ارائه آنها به مراجع ذیربط، مجوزهای لازم را برای چاپ هولوگرام اخذ کنیم، درحالیکه برای چاپ هولوگرام عمومی، نامه رسمی در سربرگ شرکت مربوطه هم برای ادامه کار کفایت می‌کند.

قابلیت مهم هولوگرام امنیتی

قابلیت مهم هولوگرام امنیتی که آنرا غیر قابل تقلب می‌سازد این است که می‌توان لایه‌ها و سطوح مختلفی از اطلاعات و تصاویر قابل رویت و غیر قابل رویت را در آن ملحوظ نمود.

باتوجه به چسب و مواد به کار برده شده در تولید هولوگرام خصوصیات متفاوتی حاصل می‌شود که برخی از آنها پس از چسباندن بر روی سطح موردنظر، قابل جداشدن نمی‌باشند و سطح موردنظر و برچسب به‌صورت کاملا یکپارچه در می‌آیند.

هولوگرام های امنیتی بعد از مخدوش شدن، عبارت Void یا باطل شد Cancelled را ظاهر می‌کند و یا طرح درج شده روی هولوگرام، بر روی زمینه باقی می‌ماند و از هولوگرام یک نایلون به جا می‌ماند که اصطلاحاً به آن Tamper گفته می‌شود.

هولوگرام امنیتی بنا به درخواست مشتری طراحی و تولید می‌شود. در برخی از موارد، هولوگرام‌ها صرفاً جنبه ظاهری و دکوراتیو دارند که برای محصولاتی با ارزش پایین مورد استفاده قرار می‌گیرند که به این منظور، پیشنهاد ما به شما هولوگرام با طرح‌های ساده و عمومی است که از لحاظ اقتصادی هم بسیار کم‌هزینه و مقرون به صرفه هستند.

ولی در موارد خاص‌تر که نیاز به امنیت بیشتری برای نگهبانی از اصالت محصول احساس می‌شود، بهتر است از هولوگرام‌های اختصاصی استفاده شود.

تمامی هولوگرام‌ها قابلیت چاپ نام، لوگو و شماره سریال را دارا هستند که با درج شماره سریال، قابلیت ردیابی محصولات شما بیشتر می‌شود.

هولوگرام‌ها قابلیت جابجایی و انتقال از کالایی به کالای دیگر را ندارند. چراکه به محض دستکاری، پیغام مربوطه ظاهر می‌شود. این هولوگرام‌ها معمولاً روی سطوح مختلف قابل نصب هستند و یکی از بهترین ویژگی‌های آنها این است که در سایزهای مختلف قابل تولید می‌باشند.

نحوه برآورد قیمت هولوگرام امنیتی

برای اطلاع از قیمت هولوگرام امنیتی شما باید تیراژ، سایز و نوع هولوگرام و اطلاعاتی که نیاز به چاپ آن بر روی هولوگرام دارید را در اختیار ما قرار دهید تا با بررسی دقیق بتوانیم بهترین قیمت را برآورد و اعلام نماییم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کاربرد و خواص هولوگرام می‌توانید از کارشناسان شرکت پایگان سیل ایرانیان (www.Payeganco.Com) بخواهید شما را در این زمینه بیشتر یاری نمایند.

انتهای رپرتاژ آگهی