• پنجشنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۳
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99082920198
  • منبع : نمایندگی مازندران

درخشش خبرنگاران ایسنا مازندران در جشنواره خبرنگاران برتر منطقه ۲ کشور

درخشش خبرنگاران ایسنا مازندران در جشنواره خبرنگاران برتر منطقه ۲ کشور

ایسنا/مازندران پنجمین جشنواره انتخاب خبرنگاران برتر رسانه‌های جمعی فعال در حوزه دانشگاه‌ها و پارک‌های علم‌وفناوری و روابط عمومی های برترمنطقه ۲ کشور با حضور مجازی علیرضا عبداللهی‌نژاد مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و برخی از مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۲ کشور با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد که خبرنگاران ایسنامازندران در این جشنواره حائیز رتبه برتر شدند.

در این مراسم از کتاب «اقدام و عمل» با موضوع فعالیت‌های دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۲ کشور در مقابله با ویروس کرونا رونمایی شد.
به دلیل شرایط کنونی جامعه و محدودیت‌های کرونایی، هدایای خبرنگاران برتر جشنواره برای توزیع، به دبیرخانه منطقه دو کشور انتقال داده شد.
خبرنگاران خبرگزاری ایسنا مازندران توانستند در این جشنواره حایز رتبه شوند
سپیده پورشعبان و سید نوید ساداتی مشترکا نفر دوم در بخش تیتر و زینب تذکاری سالم نفر سوم در بخش مصاحبه از آن خبرنگاران ایسنا مازندران شد.
 فهرست خبرنگاران برتر جشنواره عبارتند از :
بخش خبر
نفر اول: الناز پاک نیا خبرنگار روزنامه حرف مازندران
نفر دوم: زهرا طاهری خبرنگار خبرگزاری فارس
نفر سوم:(مشترک) فریبرز سیفی خبرنگار خبرگزاری ایرنا و روزنامه دیار پاکان و علی یوسف‌نیا درزی مدیر مسئول خبرگزاری آریا
بخش عکس:
نفر اول : حمیدرضا گل محمدی خبرنگار خبرگزاری ایکنا
نفر دوم : زهرا یزدانی خبرنگار روزنامه پیک شمال
نفرسوم :صمد صالح طبری مدیر مسئول روزنامه بابل نامه
بخش تیتر:
نفر اول : طاهره بخشنده خبرنگار روزنامه بشیر
نفر دوم:(مشترک) سپیده پورشعبان خبرنگار خبرگزاری ایسنا مازندران/ سید نوید ساداتی خبرنگار خبرگزاری ایسنا مازندران
نفر سوم:(مشترک) مهدیه رازقی خبرنگار پایگاه خبری ختم کلام گیلان/ اسماعیل فلاح خبرنگار روزنامه پیام زمان
بخش مصاحبه:
نفر اول:(مشترک) بهناز مقدس خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی وارش/ شهلا ابراهیم زاده اصلی خبرنگار مجله گیلان فردا
نفر دوم: محمدسعید سیدعلیپور خبرنگار روزنامه تیرنگ
نفرسوم: زینب تذکاری سالم خبرنگار خبرگزاری ایسنا
بخش گزارش:
نفر اول:(مشترک) کبری باباپور روشن- گزارشگر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران/ زینب دیوارگر- گزارشگر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران

نفر دوم : مریم دورباش- گزارشگر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان
نفر سوم:(مشترک) سیدعلی حسین زاده- گزارشگر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران / اعظم سائدی- گزارشگر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.