• دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99090302047
  • خبرنگار : 30054

سریال همگناه و داستان هر یک از شخصیت ها

سریال همگناه و داستان هر یک از شخصیت ها

سریال همگناه با سریال هایی که تا به حال دیده‌اید کمی فرق دارد! کاراکترهای این سریال دنیای خاص خود را دارند.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام هابینا، این سریال در مورد "خانواده صبوری" صحبت می کند. خانواده ای بزرگ و قدیمی که مدت طولانی است مشغول به واردات و صادرات در زمینه گل و گیاه هستند.

محور اصلی داستان سریال، جوانی به اسم پیمان است که به محض ورود به خانواده بزرگ صبوری، مسیر زندگی بسیاری از شخصیت های داستان را تغییر می دهد. آنچه سبب اهمیت و ارزش بالای سریال شده است، نقش درخشان پرویز پرستویی است. او در این سریال نقش پلیس را ایفا کرده است.

ریتم سریال همگناه

سریال ریتم آرامی دارد. شاید در ابتدا اینطور به نظر برسد که مسیر داستان کند پیش می رود اما این روند شکل گیری داستان است. شاخ و برگ ها رفته رفته به سریال اضافه می شوند و رازهای زیادی برملا خواهند شد.

این سریال بر پایه یک داستان معمایی و حرفه ای تولید شده است و خطوط داستان گسترده تر از تصور بیننده است.برای دانلود سریال همگناه اینجا کلیک کنید.

داستان شخصیت های سریال همگناه

پرویز پرستویی: او به عنوان دایی فریبرز در سریال هم گناه ایفای نقش کرده است. او کارگاهی است و در خانه قدیمی و خانوادگی صبوری زندگی می کند. شخصیت او در داستان محوریت زیادی دارد. او در گذشته صاحب زن و فرزند بوده و دست مبهم روزگار سبب ناپدید شدن همسر و فرزند او شده است. حالا او در خانه صبوری با همسر جدید خود زندگی می کند.

هنگامه قاضیانی: قاضیانی در نقش لیلا کوهی در فیلم حضور دارد. او زنی زجر کشیده است که در دوره جوانی با فرزند خردسال خود مجبور به فرار شده است. لیلا مادر پیمان است و سریال سعی دارد زنده بودن یا نبودن لیلا را مبهم نشان دهد.

لیلا در همگناه

پدرام شریفی: پدرام شریفی با نقش پیمان در سریال هم گناه معمایی طولانی است که رفته رفته پیچیده تر می شود. او با ترفندهای مختلف خود پا به خانواده صبوری می گذارد. در دل پیمان، بغض و کینه زیادی وجود دارد. پیمان آمده است تا انتقام چندین و چند ساله مادر خود را از خانواده صبوری بگیرد.

در ادامه داستان نسبت پیمان و فریبرز و سایر کاراکترهای داستان مشخص می شود. پیمان به عنوان یک مکانیک خود را معرفی می کند اما شغل اصلی او چیز دیگری است و با دایی پرویز هم دست است.

دانلود سریال های روز با کمترین قیمت و خلاصه داستان و تیزر های دیدنی در مگ هابینا.

محسن کیایی: محسن کیایی در نقش آرمان در سریال همگناه فعالیت می کند او نقش نسبتاً طنزی دارد و شر و شور است. در اواسط داستان، آرمان عاشق زیبا می شود و تا اخرین لحظه از زیبا و فرزند او نگهداری می کند. آرمان در راستای عاشقی تابو شکنی می کند و ثابت می کند عشق سن و سال و شرایط نمی شناسد. نقش آرمان در هر بخش از داستان با تغییرات جالبی همراه است.

حبیب رضایی: رضایی در نقش پرویز کوهی، "دایی پرویز" در سریال همگناه حضور دارد. او دایی پیمان و برادر لیلا کوهی است. فردی خلافکار است و دارای گاراژ تعمیرات ماشین است.

او در سریال نقش رابط را ایفا می کند و به عنوان شخصیت های پرتلاش سریال شناخته شده است. پرویز کوهی و خواهرزاده‌اش پیمان راز زیادی در دل خود دارند که در طول جریان سریال برملا می شود.

دایی پرویز در همگناه

هدیه تهرانی: هدیه تهرانی در نقش زیبا، مادر یک پسر ۱۲ ساله و راننده وانت است. او در مسیر زندگی خود با آرمان آشنا می شود و پروسه کاری او تغییر می کند حال او در سیستم بزرگ گل و گیاه صبوری شاغل است و جرقه عشق بین زیبا و آرمان زده می شود.

این پروسه عاشقی پستی و بلندی زیادی دارد. زیبا با همسر سابق خود درگیر است و از بیماری سخت خود رنج بسیار می برد. آرمان برای اولین بار واقعا عاشق شده است.

زیبا در همگناه

مسعود رایگان: مسعود رایگان در نقش فرید صبوری، مدیر شرکت گل و گیاه در سریال هم گناه حضور دارد. او استبداد خاص خود را دارد. او صاحب دو دختر از همسر اول و دوم خود است که به دلیل شرایط روحی و جسمی دختر دوم خود، او را مجبور به ازدواج با فردی می کند که دوست ندارد. مسعود رایگان با ایفای نقش مستبدانه خود نشان از بی فکری یک پدر و عدم پذیرش شرایط واقعی فرزند وی دارد.

سوگل خلیق: سوگل خلیق با نقش متفاوت خود در سریال توانست نظرها را به خود جلب کند. او دختر فرید صبوری است و معتقد است که باید از ایران برود و برای تغییر جنسیت او اقدام کند کاری که فرید صبوری را بسیار ناراحت می کند.

افسانه چهره آزاد همسر فریبرز صبوری است آنها بچه دار نمی شوند و به اصرار وی اقدام به رحم اجاره ای کرده اند.

مهدی پاکدل در نقش فرهاد برادر کوچک در خانواده صبوری است او در ایام جوانی اشتباه بزرگی مرتکب شده و حالا از آلمان برگشته تا جبران کند. او به شکل صوری با ساقی حاجی پور ازدواج می کند اما عاشق او می شود.

برای مشاهده تیزر دیدنی سریال به همراه عکس های پشت صحنه سریال را در مگ هابینا ببینید.

انتهای رپرتاژ آگهی