• یکشنبه / ۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۱
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 99090906845
  • منبع : روابط عمومی جشنواره

معرفی نامزدهای جشنواره «راویان حماسه»

نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، نامزدهای بخش‌های گوناگون جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.
نادر برهانی‌مرند، میرطاهر مظلومی و ایوب آقاخانی داوری بخش نهایی این جشنواره را برعهده داشتند.
بر این اساس کاندیدها و نامزدهای این جشنواره در بخش‌های روایتگری و نمایش‌های رادیویی به شرح زیر اعلام شد:
بخش روایتگری:
       کاندید    
1- حسین خدادی برای روایت «نورالدین پسر ایران» البرز
2- رویا فلاحی برای روایت «شرح بی‌نهایت» تهران
3- الناز عزیزی برای روایت «چشم‌های منتظر» اردبیل
4- نگین خامسی برای روایت «نامه‌ای برای علی» تهران 
5- کامران خدابنده برای روایت «بخش‌هایی از کتاب دا» قزوین


بخش نمایش‌های رادیویی
بازیگری زن:
     کاندید:

1- خدیجه بابادی برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
2- مانلی حسین‌پور برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
3- محدثه سعیدیان برای نمایش «گندم» فارس
4- معصومه نورزاد برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
5- مینا شجاع برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
6- نازنین مهیمنی برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران


بازیگری مرد:
   کاندید:

1- احمد لشینی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران 
2- بهرام سروری‌نژاد برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
3- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
4- شهرام مسعودی برای نمایش «فیش آباد» تهران 
5- مجتبی طباطبایی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
6- ناصر آل خمیس برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان


نویسنده:
   کاندید:

1- آرش عباسی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
2- باقر سروش برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
3- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
4- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
5- گوان‌مهر اسماعیل‌پور برای نمایش «چشمه عاشقان» تهران
6- مسعود آگشته برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری


کارگردان:
کاندید:

1- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
2- داریوش شهبازی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
3- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
4- شیرین سپهراد برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
5- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری


تهیه‌کننده:
کاندید:

1- انسیه سمیع‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
2- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
3- سام اسحاقی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
4- فرشاد آذرنیا برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
5- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری


نمایش برگزیده:
کاندید:

1- باد که می‌نویسد به کارگردانی «داریوش شهبازی» تهران
2- سمفونی پلاک به کارگردانی «پیمان قریب‌پناه» تهران
3- ضیافت مرغان مهاجر به کارگردانی «شیرین سپهراد» تهران
4- فیش‌آباد به کارگردانی «سیروس همتی» تهران
5- گرمازده به کارگردانی «فیروزه بنی‌طالبی» چهارمحال و بختیاری


افکتور:
کاندید:

1- علیرضا حاجی‌پور برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
2- عمار صدری‌نژاد برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
3- فاطمه ربیعی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
4- محمدرضا قبادی‌فر برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
5- نرگس موسی‌پور برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران


صدابردار:
کاندید:

1- رضا حیدری برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
2- رضا محتشمی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
3- فرزاد شریفی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
4- فرید قهرمان‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
5- مصطفی شفیعی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری


جشنواره رادیویی راویان حماسه به ‌همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو و به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.