• پنجشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۲۲
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99091310471
  • منبع : فدراسیون کشتی

معرفی دو تیم راه یافته به نیمه نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی

معرفی دو تیم راه یافته به نیمه نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی

رقابت های مقدماتی لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه ب با معرفی دو تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه ب روزهای ۱۲و ۱۳ آذر در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

در رده بندی کلی (دورهای رفت و برگشت) این مسابقات نیز تیم های بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان تیم‌های اول و دوم گروه ب به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رده بندی تیمی این مسابقات در مجموع دورهای رفت و برگشت به شرح زیر است:

۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسییج قم ۵- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات دور برگشت به شرح زیر است:

رده بندی تیمی: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسیج قم

نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۴) – صبانور کردستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۹) (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز ۲- علی نوربخش، برنده ۴
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی ۲- محمد نوربخش، برنده ۷
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۴- لری ابولادزه ۴
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی صفر- سعید ارجمند، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۸- علی ارسلان صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام ۳- گلا بولکوادزه ۵
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۱۰- شاهین شریعتی ۲
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- مهدی ابراهیمی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده ۳- محمدهادی ساروی، برنده ۱۲
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۴ (سه اخطاره)

۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی


دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی ۷- مهدی قربانی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی، برنده ۹- مهدی قادری صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵- محمد جانقلی ۲
۶۷ کیلوگرم: حسن عباسی صفر- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۱- امیر عبدی، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۸- محمد امین خلیلی صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۹- محمد حسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۱۰- امیررضایی ۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۱۰- محمدصادق عبدالهی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۱- امیرمحمد بیات ۴

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۶- صبانور کردستان ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۸- علی نوربخش صفر
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی صفر- محمد نوربخش، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۳ – لری ابولادزه صفر
۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده ۷- سعید ارجمند ۷
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور صفر- علی ارسلان، برنده ۹
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان ۱- گلا بولکوادزه، برنده ۵
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۷- حمیدرضا بادکان ۵
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده ۱- یوسف قادریان، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۳- محمدهادی ساروی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۲


بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۲- امیررضا ده بزرگی ۱
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۹- حسین جاویدی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- حسین عباسی ۳
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۴- دانیال سهرابی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۳- فرشید رهبر صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- مرتضی پورعیسی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- مهدی محمدزاده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۳- ناصر علیزاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۶- مرتضی الغوثی ۳
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت)- امیر قاسمی منجزی، برنده


صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۹- مهدی قربانی صفر
۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۳- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۷- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی ۱- امیر عبدی، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۴ ضربه فنی- محمدحسین جلالی ۴
۸۲ کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده ۸ – داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۱- امیر رضایی ۳
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۶ ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۴ ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر


بازار بزرگ ایران، برنده ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۸- مهیار چراغی صفر
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۹- عباس صفری صفر
۶۳ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۹- رضا صفا صفر
۶۷ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- محمدامین جبالی فر صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا رستمی ۳- امیر عبدی، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری، برنده ۸- هدایت کبیری صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۱۵- محمدصادق عبدالهی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۸- شاهرخ میکائیلی صفر


نتایج مسابقات دور رفت نیز به شرح زیر است:

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسیج قم ۵- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران با نتیجه ۹ احتشام گستر خوزستان ۱
دانشگاه آزاد اسلامی ۷ - تیم صبا نور کردستان ۳
صبانور کردستان ۱۰- احتشام گستر کارون صفر
دانشگاه آزاد اسلامی ۶- شهدای مقاومت بسیج قم ۴
بازار بزرگ ایران ۷ - دانشگاه آزاد اسلامی ۳
صبا نور کردستان ۸ – شهدای مقاومت بسیج قم ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۹- احتشام گستر کارون ۱
بازار بزرگ ایران ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱
بازار بزرگ ایران ۹ – صبانور کردستان ۱
شهدای مقاومت بسیج قم ۶- احتشام گستر کارون ۴

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران ۹ – احتشام گستر خوزستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۹ - احمد ناصرپور صفر
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۸ – عباس چنانی صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- امین قائدی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۹، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم ۲
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۹- سیاوش منصور ینگجه صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۹- امیرحسین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۷ – علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۲- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

دانشگاه آزاد اسلامی ۷ – صبانور کردستان ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۷- محمد حسینوند ۵
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی ۵- محمد نوربخش، برنده ۱۰
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۴- سعید ارجمند، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۴- مجید خلیلی ۱
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۳- حمیدرضا بادکان ۳
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۳ – یوسف قادریان ۳
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۹- سامان عزیزی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۶- شهاب قوره جیلی ۲


صبانور کردستان ۱۰ – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۸- احمدرضا ناصرپور ۲
۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۸- عارف محمدی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹، ضربه فنی- امی علیایی صفر
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- محمد سلطانی ۳
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۸- رضا ساکی ۳
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۸- مسعود کاووسی صفر
۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۳- سعید کریمی زاده ۳
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۶– شهدای مقاومت بسیج قم ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۹- محمدمهدی جواهری صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۳ – محمد جانقلی، ۹
۶۳ کیلوگرم: حسین عباسی، برنده ۱۰- فرید سیرتی ۲
۶۷ کیلوگرم: بهرام معروف خانی ۲- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۱۰، ضربه فنی – محمدحسین جلالی ۲
۸۲ کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۸۷ کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده ۱- علی زینتی رفاه صفر
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۷- محمدصادق عبدالهی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- امیرمحمد بیات، برنده ۲

بازار بزرگ ایران ۷ - دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری ۳ – سجاد عباس پور، برنده ۶
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۱۱- امید آرامی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- رضا مردی ۲
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی ۷- دانیال سهرابی، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۶- سجاد ایمن طلب صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۲- عارف حبیب الهی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- حسین فروزنده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- ناصر علیزاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده ۴، ضربه فنی- حسن فروزنده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده – امیرحسین حسینی صفر (مصدوم شد)

صبانور کردستان ۸ – شهدای مقاومت بسیج قم ۲ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۱۳- محمدمهدی جواهری ۴
۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۹- حسین جاویدی، ۳
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹- محسن مدهنی ۸
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- ابوالفضل زینتی رفاه ۱
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی، ۱۰ (مصدوم شد) - امید زالی، برنده ۷
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، صفر – هدایت کبیری، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۸- امیر رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- محمدصادق عبدالهی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۹- امیرمحمد بیات صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – احتشام گستر کارون ۱ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۱۰- احمدرضا ناصرپور صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۱- عباس چنانی، برنده ۵
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۹- امین قائدی ۴
۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده ۳- محمد سلطانی ۱
۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، برنده ۱۱- رضا ساکی ۳
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۸- امیرحسین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده برنده ۹- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۹- آرشام بهرام زاده ۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۱۰- علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

بازار بزرگ ایران ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۱۰- مهیار چراغی صفر
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۸- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۸- فرید سیرتی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۸- مهدی امیری نیا صفر
۷۲ کیلوگرم: حسین اسدی ۲- امیر عبدی، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- محمدامین خلیلی صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیررضا رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده برنده، ۶- محمدصادق عبدالهی ۵
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۹- شاهرخ میکائیلی صفر

بازار بزرگ ایران ۹ – صبانور کردستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۴- علی نوربخش ۱
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۸- محمد نوربخش صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- شاهین فلاحی، صفر
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۷- سعید ارجمند ۵
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی ۱- علی ارسلان، برنده ۱۲
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۴- مجید خلیلی ۱
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۱۱، ضربه فنی – حمیدرضا بادکان ۱
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۶- سامان عزیزی ۲
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده - علی اکبر حیدری (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، صفر برنده – بهنام شجعی ۳ (مصدوم شد)

شهدای مقاومت بسیج قم ۶- احتشام گستر کارون ۴ (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدمهدی جواهری ۹- احمدرضا ناصرپور، برنده ۱۰
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده ۳- عارف محمدی ۱
۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی، برنده ۱۳- امید علیایی ۴
۶۷ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۸- مصطفی بهزادی مقدم
۷۲ کیلوگرم: امیر عبدی، برنده ۷- سیاوش منصور ینگنجه ۱
۷۷ کیلوگرم: امید زالی صفر- مسعود کاووسی، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: هدایت کبیری، برنده ۹- نیما پاپی ۱
۸۷ کیلوگرم: علی زینتی رفاه ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی ۲- علیرضا اکبری سامانی، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده ۲، ضربه فنی- امیرشایان طهماسبی صفر

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.