• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99110100261
  • خبرنگار : 30054

از دکوراسیون حمام خود غافل نشوید

از دکوراسیون حمام خود غافل نشوید

استفاده از وان و جکوری در حمام منزل نه تنها فضای حمام منزل شما را به فضایی لوکس و زیبا تبدیل می‌کند بلکه به میزان چشم گیزی باعث کاهش مصرف آب می‌شود.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام شرکت سنی، برای انتخاب وان حمام و جکوزی باید فضای حمام منزل خود را در نظر بگیرید. استفاده از وان حمام و جکوزی  به علت تاثیر مثبت جریان آب روی بدن بروی سلامتی و آرامش جسمی و روحی فرد تاثیر دارد، باعث آرامش می‌شود و خستگی را از تن فرد بیرون می‌برد.

جالب است بدانید که هر فرد در هنگام دوش گرفتن به طور متوسط ۱۵ دقیقه به صورت مدام شیر آب را باز نگه می‌دارد ، این در صورتی است که برای پرکردن وان فقط به چند دقیقه نیاز دارد و بعد از بستن شیر آب می‌تواند هر مدتی که بخواهد از غوطه ور شدن در آب لذت ببرد.

در نتیجه برخلاف تفکر همه مردم ، استفاده از جکوزی خانگی و یا وان در حمام نه تنها باعث افزایش مصرف آب نمی‌شود بلکه باعث صرفه جویی در مصرف آب هم می‌شود.

برای خرید وان حمام وجکوزی خانگی حتما باید به کیفیت مواد سازنده آن توجه کرد.

امروزه وان‌های خانگی و جکوزی های ساختمانی تولید شده در داخل کشور از کیفیت بسیار مناسب و قیمت‌های پایینی برخلاف نمونه های چینی دارند. علاوه براین شرایط بسیارخوب خدمات پس از فروش محصولات داخلی ، آنهارا از محصولات وارداتی متمایز می‌کند.

شرکت سنی  برای جلب رضایت و اطمینان خریداران محترم فراگارانتی سنی را ارائه داده است که در صورت بروز هرگونه مشکل ،حتی ایراداتی که براثر اتفاقات سهوی توسط کاربرایجاد می‌شود محصول را با یک محصول جدید تعویض می‌کند.

استفاده از ورق های باکیفیت سه لایه اکرلیک کره ای و ABS  که کاملا ضد میکروب و ضد قارچ و باکتری هستند انتخاب وان حمام و جکوزی سنی را برای کاربر راحتتر میکند.

درمقابل خریدن اکسسوری های متنوع و زیبای حمام  که از مقاومت کافی برخوردار نیستند مقاومت کنید. زیرا امروزه حمام نه تنها به عنوان محلی برای نظافت در نظر گرفته می‌شود بلکه به عنوان فضایی برای تمدد اعصاب استفاده می‌شود و به عنوان اتاقی مجزا در دکوراسیون محسوب می‌شود. استفاده از وسایل رنگی و درخشان باعث زیبایی بیشتر حمام و حس آرامش و لذت بیشتر فرد می‌شود.

سنی در کنار کیفیت وان حمام و جکوزی های تولیدی خود از جنبه زیبایی آن غافل نشده است. در این خصوص با ارائه جکوزی و وان با پنل های طراحی شده و خاص به این مهم پرداخته است.

وان و جکوزی سنی با پنل های طرح ژئود: مانند تابلوهای نقاشی زیبایی چشم گیری به فضای حمام شما می‌دهد. هنر طراحی ژئود امروزه یکی از پرمخاطب ترین آثار هستند.

سنی برای همراهی با مخاطبان خود و تجلی رویاهای ایشان ، زمینه همکاری را با هنرمندان ایجاد کرده تا درکنار کیفیت زیبایی و طراحی خاص را به خانه‌های شما بیاورد.

وان های سنی همگی، دارای ۲ پنل جلویی و کناری هستند که فقط پنل جلویی طراحی شده و پنل کناری ساده است. اما تمامی جکوزی های سنی با دو پنل کناری و یک پنل جلویی ارائه می‌شوند.

برای مقاومت بیشتر وان و جکوزی ها ،سنی با طراحی پالت‌های مقاوم چوبی حمل و نقل این محصولات را برای مشتریان عزیز سهولت بخشیده است.

انتهای رپرتاژ آگهی