• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99110100293
  • خبرنگار : 30054

با شوینده های خشکشویی لباس عروس آشنا شوید

با شوینده های خشکشویی لباس عروس آشنا شوید

همان طور که می دانید، لباس عروس در مقایسه با لباس های دیگر دارای حساسیت بیشتری است و به خاطر رنگ سفیدی که دارد، چرک و آلودگی آن بیشتر نمایان می‌شود.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام لاوسته ۲۴، متخصصان امر که در زمینه شستن انواع لباس دستی بر آتش دارند، بر این امر واقف هستند که برای شستن لباس عروس از مواد شوینده معمولی استفاده نمی شود.

لباس عروس از جنس حریر، تور و ساتن است. بسیاری از لباس عروس ها نیز برای جلوه زیبای آن منجوق دوزی، ملیله دوزی یا سنگ دوزی شده است. بسیاری از مزون‌ها که این نوع از لباس را کرایه می دهند، برای اینکه لباس را بسیار تمیز و عاری از هر گونه آلودگی تحویل مشتری دهند، آن را به خشکشویی ها می سپارند.

و برخی برای سهولت کار این امر را به خشکشویی آنلاین می سپارند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که نزدیک عروسیتان است، این مطلب را از دست ندهید.

خداحافظی با لباس عروس چرک آلود

بسیاری از نوعروسان ترجیح می دهند در شب به یاد ماندنی ازدواجشان لباس عروسی را بر تن کنند که قبلا استفاده نشده است. اما این امر برای همه با توجه به هزینه های سرسام آور امکان پذیر نیست. قطعا خرید یک دست لباس عروس بسیار گران است و بسیاری از خانواده ها از پس هزینه آن برنمی آیند.

چاره کار چیست؟ کرایه لباس عروس از مزون های لباس عروس؛ اما نگران نباشید. این مزون ها کار خود را خوب بلدند و هر لباس عروسی که بعد از استفاده تحویل می گیرند، به خشکشویی آنلاین می سپارند و با خیالی آسوده کار را به کاردان واگذار می کنند.

امروزه به دلیل گسترش فناوری های روز دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست. بسیاری از خشکشویی های معتبر زمینه ای را برای مشتریان فراهم کرده اند که به صورت آنلاین به ثبت سفارش بپردازند؛ درست شنیدید. خشکشویی اینترنتی نیز همزمان با بسیاری از تکنولوژی های دیگر وارد میدان شده است.

نوع آلودگی های لباس عروس

بسیاری از بانوان می دانند که لباس عروس با آن حجم از یال و کوپال به راحتی شسته نمی‌شود. از گذاشتن آن در ماشین های لباسشویی خانگی نیز باید اجتناب شود. بنابراین بهترین کار سپردن آن به خشکشویی لباس است.

افراد در خشکشویی ها زمانی که لباس عروس را تحویل می گیرند، به دقت آن را بررسی می کنند. این امر به خاطر این است که ببینند لباس عروس تا چه حد کثیف شده است.

همچنین قسمت هایی که ملیله دوزی یا منجوق دوزی شده است، باید با حساسیت زیادی شسته شود به این دلیل که احتمال دارد در حین فرآیند شستشو آسیب زیادی به لباس وارد شود.

متصدیان امر که در این حرفه مشغول به کار هستند، بر ریزه کاری های این شغل کاملا اشراف دارند و می دانند چه مسیری را باید طی کنند که فرم اولیه لباس حفظ شود.

معمولا قسمت سینه لباس عروس به خاطر استفاده از مواد آرایشی و کرم پودر در صورت بیشتر در معرض آلودگی قرار دارد. بسیاری از نوعروسان هنگام به تن کردن یا درآوردن لباس عروس از تن خود متوجه این امر نیستند.

همچنین لباس هایی که دنباله دار هستند، به صورت مستقیم با زمین در تماس هستند و بیشتر در معرض آلودگی قرار می گیرد. برای همه اینها چاره ای اندیشیده شده است.

پروسه شستشوی لباس عروس

اولین کاری که خشکشویی آنلاین انجام می دهد، لکه گیری است. بعضی از لباس عروس ها از جنس ابریشم و حریر است. جنس هایی مانند ریون، ژیون و ساتن نیز جنس خاصی دارند که باید در شرایط ویژه ای شسته شوند.

برای خشکشویی لباس عروس، کارکنان باتجربه می دانند دمایی که برای شستشوی این نوع از لباس ها به کار برده می شود، نباید بیش از حد گرم یا سرد باشد.

همچنین استفاده از شوینده های نامناسب با پارچه به جنس لباس نیز آسیب جدی وارد می کند. به همین دلیل ضروری است که در خشکشویی اینترنتی از دستگاه ها و مواد شوینده خاصی که مناسب شستن این گونه از لباس است، استفاده شود.

شوینده ها در خشکشویی ها چشمک می زنند

برطرف کردن لکه های لباس عروس نیاز به تخصص خاصی دارد که از عهده هر کسی بر نمی آید. همان طور که اشاره شد، ابتدا باید نوع لکه بررسی شود. در گام بعدی با توجه به لکه حلال مختص از بین بردن آن انتخاب می شود.

بعضی از لکه ها مانند رژ لب، چای یا قهوه به راحتی با آب پاک می شوند. از سوی دیگر بعضی از لکه ها نیز وجود دارند که خیلی قدیمی هستند و به راحتی با هر شوینده ای از بین نمی روند؛ لکه هایی از قبیل لاک، رنگ یا مواردی از این قبیل. چاره کار استفاده از حلال های قوی است.

استفاده از بخار آب با دمای بسیار بالا قابلیت از بین بردن هر نوع لکه ای را دارد بدون آنکه به جنس و نوع پارچه آسیبی وارد کند. برای از بین بردن این نوع از لکه ها از گلیسیرین استفاده نیز استفاده می شود.

سایت خشکشویی لاوسته ۲۴ با اشراف به حساسیتی که لباس عروس دارد، با بهترین کیفیت در خدمت شماست. کافی است سری به این سایت بزنید و سفارش خود را اعم از خشکشویی پرده، خشکشویی پتو، خشکشویی کت و شلوار و دیگر انواع البسه و کالای خواب به راحتی ثبت کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی