• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۲
  • دسته‌بندی: ایسنا+
  • کد خبر: 99110502940
  • خبرنگار : 71410

چرا عنابستانی از خط ویژه می‌رفت؟

چرا عنابستانی از خط ویژه می‌رفت؟

صورتش یخ‌ زده و سرخ است. ریش و سبیلش تازه درآمده؛ همین‌قدر کم سن و سال. ماسکش را داده روی چانه‌اش که صدایش شنیده شود. پریشان به دوربین نگاه می‌کند: «حامد اکبری هستم. سر دروازه‌دولت شیفتم. این راننده ماشین اومده بدون مجوز تردد خط ویژه به من گفته ل...ی منم جوابشو دادم بهش گفتم بچه‌خوشگل. خود نماینده مجلس پیاده شده زده تو گوش من. هم شاهد داریم، هم دوربین هست.» از آن طرف هم مردم را شاهد می‌گیرد که از نماینده سیلی خورده است. چند نفر هم می‌گویند که ما شاهدیم این آقا سیلی زد!

این راننده که احتمالا برای خوش‌خدمتی به این سرباز فحش داده تا بلکه نماینده سبزوار از این همه شجاعت و جسارتش به وجد بیاید و نهایتا لبخندی بزند، تکلیفش روشن است. آدم را یاد کاراکتر «نقی معمولی» می‌اندازد، وقتی راننده «مجلسی‌آدم» بود؛ کسی که فکر می‌کرد چون راننده مجلسی‌آدم است، پس حتما آدم مهمی است و می‌تواند از هر رانتی استفاده کند. برای همین پرچم ایران را روی لیموزین مشکی نصب کرده بود، اسلحه قلابی حمل می‌کرد، نانچیکو همراهش بود و هر کاری دلش می‌خواست می‌کرد.

اما خود آقای نماینده قضیه‌اش فرق می‌کند. او بوضوح می‌خواسته قانون را دور بزند و وقتی با مانعی به نام حامد اکبری مواجه شده، برآشفته شده است. خودش می‌گوید سیلی نزده‌ام و درگیر نشده‌ام و حتی مدعی است سرباز به او توهین کرده است. البته که بررسی این بخش ماجرا چندان کار سختی نیست اما چیزی که در حال حاضر مشخص است و هیچ شبهه‌ای درباره‌اش وجود ندارد، این است که آقای نماینده داشته از خط ویژه عبور می‌کرده. نماینده سبزوار دقیقا در حال انجام چه ماموریت مهمی بوده یا داشته چه امدادرسانی فوری‌ای می‌کرده یا به کدام جلسه خیلی مهم داشته می‌رفته که نیاز بوده از خط ویژه استفاده کند؟

سال ۹۴، رئیس وقت پلیس راهور تهران گفت که «نمایندگان مجلس به واسطه مسئولیتشان این مجوز را ندارند که در خطوط ویژه تردد کنند و تردد در خطوط ویژه، اعم از پلیس، اورژانس و آتش‌نشانی نیز دارای ضوابط خاصی است». گرچه سه سال بعد، یک نماینده مجلس از نامه‌ای محرمانه خبر داد که در آن از جانب معاونت اجرایی مجلس اعلام شده بود امکان بهره‌مندی نمایندگان از مجوز تردد در خطوط ویژه در سطح شهر تهران فراهم شده است!

از طرفی، علی‌اصغر عنابستانی هم آدم مسئولیت‌ندیده‌ای نیست که چارچوب‌ها را نداند و اتفاقا همین بیشتر آدم را نگران می‌کند. او سال‌ها مدیرکل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی، معاون استانداری این استان، فرماندار سبزوار، استاندار استان چهارمحال و بختیاری و معاون امور اجتماعی دستیار ارشد رئیس‌جمهور در نهاد ریاست‌جمهوری در دوران محمود احمدی‌نژاد بوده است.

علی‌اصغر عنابستانی

اما فارغ از اصل این اتفاق تلخ، اگر جنجال خط ویژه را در کنار داستان چندی قبل کتک‌خوردن یک سرباز وظیفه از یک قاضی در شهرستان بابل و همینطور «پامنقلی»خواندن رئیس جمهوری توسط یک روحانی در برنامه زنده تلویزیونی بگذاریم، به دو عنصر مشترک می‌رسیم «قدرت» و «تریبون»؛ چیزهایی که انگار وقتی به آنها می‌رسیم رفتارهایمان عجیب و غریب می‌شود.

دکتر محمد رحیمی - جامعه‌شناس و استاد دانشگاه - در این‌باره به ایسنا می‌گوید: «مصادیق بسیاری از رفتارهای نامتعارف توسط افراد صاحب قدرت و نفوذ را در زندگی روزمره شاهد بوده‌ایم. اخیرا توهین آقای احمد جهان‌بزرگی به رئیس جمهوری و همچنین توهین و سیلی نماینده مجلس به سرباز وظیفه توجه همگان را به خود جلب کرده و همه دنبال چرایی این رخداد هستند. پیش‌تر هم که یک قاضی در بابل یک سرباز را کتک زده بود. از زوایای مختلفی می‌توان به این مسأله نگاه کرد و به  تحلیل‌های مختلفی دست یافت. بنده با عینک جامعه شناختی به این مسأله نگاه می‌کنم و تلاش دارم تبیین‌های جامعه‌شناختی از وقوع این رخداد داشته باشم.»

او ادامه می‌دهد: «جامعه ایران از یک بحران عمیق معرفتی و رفتاری رنج می‌برد؛ بحرانی که باعث شده افراد نتوانند میان هنجار و ناهنجار تمایز قائل شوند و آنگونه که شایسته است رفتار کنند. برای فهم بهتر شکل‌گیری این بحران معرفتی نیازمند توجه به زمینه‌های اجتماعی این زیست‌جهان هستیم.»

این جامعه‌شناس اضافه می‌کند: «جامعه‌شناسان معتقدند انسان‌ها در بسترهای اجتماعی شکل پیدا می‌کنند و رفتارهایشان تعین می‌یابد. بر این اساس می‌توان گفت انسان‌ها به میزان حقارتی که تجربه کرده‌اند توهین می‌کنند، به میزان تجربه زیسته‌شان از عشق به همدیگر عشق می‌ورزند و به میزان کمبودشان دیگران را آزار می‌دهند. هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین می‌کنند تا عقده‌شان را جبران کنند. هر چه در زمینه اجتماعی که فرد در آن رشد کرده ارزش‌هایی چون نوع‌دوستی، همدلی، هیجانات مثبت و نظایر آن بیشتر رواج داشته باشد، شخصیتشان بهنجار و اجتماعی بار می‌آید و محترمانه‌تر و انسانی‌تر رفتار می‌کنند. به نظر می‌رسد افرادی که در محیط‌های  آغشته به عقده‌ها و حقارت‌های قدرت و اقتدار و انواع محرومیت‌های اجتماعی رشد کرده‌ باشند، پرخاشگر، ستیزه‌جو، وقیح و غیر قابل مهار خواهند بود و فاصله بیشتری با الگوی زیست بهنجار خواهند داشت.»

دکتر محمد رحیمی

رحیمی معتقد است: «از سوی دیگر این مسأله را می‌توان در قالب روابط قدرت و اقتدار تبیین کرد. انسان‌ها ذاتا قدرت‌طلبند و از دستوردادن و امر و نهی کردن خشنود می‌شوند و حس خوبی به دست می‌آورند. به تعبیر «رندل کالینز» تجربه‌های فرماندهی و فرمانبری، تعیین‌کنندگان اصلی نگرش‌ها و رفتارهای فردی‌اند؛ به طوری که هر چه شخص بیشتر فرمان دهد مغرورتر و به خود مطمئن‌تر و رسمی‌تر است و بهتر می‌تواند خودش را با آرمان‌های سازمانی که به نام آن فرمان‌هایش را توجیه می‌کند، منطبق سازد. ماجرای درگیری نماینده مجلس با سرباز وظیفه را می‌توان ناشی از روابط قدرت و اقتدار دانست؛ اقتداری که به این شخص اجازه می‌دهد خود را محق بداند و آنطوری که دلش می‌خواهد با افراد دیگر در روابط روزمره خود برخورد کند.»

این جامعه‌شناس تصریح می‌کند: «ما در هر شغل و سمتی که هستیم درست اجتماعی نشده‌ایم؛ به همین خاطر است که مسئولیت‌های اجتماعی مربوط به آن شغل را به درستی انجام نمی‌دهیم. به همین سیاق، آن نماینده مجلس یا آن روحانی یا آن قاضی، فرآیند اجتماعی‌شدن را بدرستی طی نکرده‌اند و تشخیص نمی‌دهند در چه جایگاهی قرار دارند و باید طبق هنجارهای معمول و بر اساس انتظارات نقشی رفتار کنند. اجتماعی‌شدن فرآیندی است که شیوه‌های زندگی در جامعه را به انسان می‌آموزد، به او شخصیت می‌دهد و برای انجام وظایف فردی و به عنوان عضو جامعه، ظرفیت‌های او را توسعه می‌بخشد. در واقع اجتماعی‌شدن را می‌توان لازمه ورود به جامعه و موقعیت‌های اجتماعی دانست. هر شخصی در کنار مسئولیت‌های شغلی یک‌سری مسئولیت‌های اجتماعی نیز دارد ولی بسیاری از افراد از این مسئولیت غافلند و این امر باعث می‌شود مشکلاتی برای خودشان و دیگران به وجود آورند.»

او همچنین می‌گوید: «خیلی از ما که دارای سمت مهم، دارای تریبون، پرستیژ، قدرت و اقتدار هستیم، گاهی حد و اندازه خود را نمی‌دانیم، از حدود و چارچوب خود خارج می‌شویم و هیچ معیاری برای کنش‌هایمان متصور نیستیم. در چنین وضعیتی اخلاق رنگ می‌بازد و با جامعه‌ای خشن با رفتارهای غیر مدنی و ازهم‌گسیخته مواجه خواهیم بود. لذا جهت پیشگیری از وقوع چنین رخدادهایی که جامعه را به بحران و فروپاشی اجتماعی می‌کشاند و یأس و ناامیدی و احساس بی‌قدرتی را تزریق می‌کند باید بشدت و در کوتاه‌ترین زمان با اینگونه افراد نابهنجار برخورد شود تا جامعه احساس آرامش کند وگرنه سهل‌انگاری و به اصطلاح «ماست‌مالی‌کردن» قضیه تبعات جبران‌ناپذیری را برای جامعه به دنبال خواهد داشت.»

یک روانشناس هم در اظهاراتی کوتاه به ایسنا می‌گوید: «به نظرم تست‌های روانشناسی و شخصیت‌شناسی به اندازه بررسی سوابق قضایی و سیاسی و اجرایی افرادی که می‌خواهند مسئولیت‌های مهم را برعهده بگیرند، اهمیت دارد. در کشور ما به هر کسی با هر وضعیت روحی و روانی گواهینامه رانندگی نمی‌دهند اما اجازه نمایندگی مجلس یا حتی ریاست جمهوری را می‌دهند و این خیلی عجیب است.»

بد نیست در پایان، این حکایت نقل شده را مرور کنیم: در میانه جنگ جهانی دوم، وقتی لندن زیر بمباران نازی‌ها بود، چرچیل قرار جلسه‌ای بسیار مهم داشت و بخاطر اشتغال به کارهای دیگر، چند دقیقه مانده به جلسه به راننده‌اش گفت مرا فوری به محل جلسه برسان. راننده مسیر کوتاه ولی ورود ممنوع را انتخاب کرد. وسط خیابان ناگهان افسر راهنمایی‌ قبض جریمه در دست، دستور توقف داد. راننده گفت: «این ماشین نخست‌وزیر است. ایشان به جلسه محرمانه‌ای می‌رود و باید سر ساعت به جلسه برسد». افسر با خونسردی گفت: «هم ماشین و هم نخست‌وزیر و هم من وظیفه‌مان را خوب می‌شناسیم.» پلیس جریمه را صادر کرد و دستور دور زدن به راننده داد. وقتی راننده مشغول دور زدن شد، چرچیل سیگار برگش را روشن کرد و گفت: «جنگ را می‌بریم، چون قانون حاکم است و خیابان‌های لندن به رغم بمباران سنگین دشمن با قانون اداره می‌شود.»

حالا این حکایت را بگذاریم کنار جنجال‌آفرینی علی‌اصغر عنابستانی که با رای امثال حامد اکبری به صندلی راحت و چرمین مجلس تکیه زده است. آیا ما هم واقعا جنگ را می‌بریم؟

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۱:۲۵

واقعا به کجا رسیدیم که چنین آدم هایی باید برای ما تعیین تکلیف کنن وای به حال جامعه و مملکت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۰۵

چون بیسواد و کم ظرفیت هستند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۵۳

اون اشخاصی که به این آدم رای دادن که بره بشه نمایندشون جواب بدن!!!

avatar

همینه که هست.شما موظفی از قانونی که توسط همین قانون گذاران تصویب میشه اطاعت کنی.عدم تبعیت از قانون هم مجازات داره حالا شما هی بگو چنین آدمهایی یا چونان آدمهایی تعیین تکلیف میکنن.به هر حال شما باید اطاعت کنی والسلام

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۵۴

خاک بر سر ما با این انتخاب هامون

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۲

ایکاش قانونی در کشور بود که توهین به مجریان قانون تخلف محسوب شده و متخلفین در هر صنف و گروه با اشد مجازات در همان نقطه تخلف مواجه شوند.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۴۴

به کی رای میدادیم همینا تایید صلاحیت شدن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۵۸

ما بجایی نرسیدم امثال عنابستانی ها رسیدند.. ما در جا زدیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۴۷

واقعا به کجا رسیدم که آنقدر ساده لوحانه هر چی میگن سریع باور میکنیم اصلا مشخص نیست داستان چی بوده چرا آنقدر زود قضاوت میکنیم کسانی که این متن رو نوشتن کاملا مشخصه چه هدفی دارن التماس تفکر

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۱:۳۷

«از افراط و تفریط (تندروی) پرهیز کنید و اعتدال و میانه ر‌وی پیشه کنید.» کلامی از پیامبراکرم و امیرمومنان علی(ع)

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۴۷

حالا این کلام پیامبر وامیرالمومنین خیلی خوبه،،،،،ولی ربط اِش به این موضوع چیه،،،،،،یعنی درمجازات کردن اِش تخفیف بِدَن یا...............‌ربط اش چیه؟؟؟؟؟........ شفاف حرفتو بزن.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۰۸:۰۶

تبارک الله.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۱:۵۲

بسیار عالی دکتر رحیمی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۵۹

به امید روزی که صدا و سیما از این سرباز وظیفه شناس گزارشی تهیه و پخش نماید.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۲:۰۰

برای پاداش به این سریاز و همچنین سرباز بابلی زودتر کارت پایان خدمتشان را به آنها بدهند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۱۷

تو دیگه چه جونوری هستی، از آب گل الود میخوای کره بگیری... اه اه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۰:۴۵

علی جان ، کارت پایان خدمت چه دردی را دوا میکند برای سرباز بی دفاعی که حتی در لباس مقدس سربازی ، هیچ امنیتی ندارد !؟ استخدام بی قید و شرط با لحاظ کردن دوران وظیفه کمترین حق ایت عزیزان هست و لاغیر! اما جالبه که هنوز عمری از این دولت باقیست و ما افتخار آفرینی اصولگرایان و مجلس انقلابی شان را می بینیم!!! یاللعجب جناب قالیباف و دوستان انقلابی ...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۸

ببخشید آقای علیرضا حفیظی!این دولت تا جایی که من می‌دونم اصلاح طلب هست،چرا به اصولگرایان نسبت میدی؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۷:۰۷

هدف این سرباز اجرای قانون بود نه قانون گریزی لطفا با احساساتی شدن نظرات اشتباه ننویسید

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۷

در نظرات آقای دکتر رحیمی صحبتی از حزب و انقلابی و اصلاح طلب نبود، شخصیت آدمهاست که کار دست آدم میده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۳۰

از اب گل الود ماهی میگیرن نه کره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۲۲

اولا که این سرباز بابلی نبود ثانیاً تو حتماً از فک و فامیلای همین نماینده مجلسی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۰۲

عجب حالا دو سالم جریمه می شه بیچاره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۲:۰۱

اینکه راهور از سرباز برای راه باز کردن یا بستن استفاده میکنه تا کنون هیچ حقوقدانی مدافع سربازها نبوده چطور شد الان بمنظور تخریب نمایندگان مجلس تمامی حقوقدانان به اجماع رسیدند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۰۹

هیچ طوری نشده ایشون مثلا خودشون قانونگذار هستند و باید نسبت به بقیه افراد جامعه به قانون احترام بگذارند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۲۹

متاسفم واسه تو امثال تو واسه دفاع از کسانی داری حنجرتو پاره میکنی که جلوی چشم همه حق و حقوق همرو پایمال میکنن دیگه مشخصه تو از چه گروهی هستی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۳۰

الان شما از نماینده مجلس دفاع میکنید متاسفم برات

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۰۸

نماینده مجلسی یا ...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۹:۴۸

واقعا حرف حق را شما فرمایش کردید،طرف کلی کار اجرایی و پست منصب در جبهه اصولگرایی نداشته که حالا یک سرباز برای تخلف از قانون، جلوی ایشان را بگیرد.این نماینده پر طمطراق این همه سال زحمت کشیده تا بتواند کار خلاف قانون بکند،چرا مانع می شوید، ایشان خودش قانونگذار است، قانون به قلم ایشان است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۱۸

باز تئوری تکراری توطئه رو بیان میکنید ؟ تخریب نماینده مجلس ؟ باشه باشه شما درست میگی ! یاد گرفتید برای هر کاری سریع یک چیزی علم کنید ! شرط میبندم یک رابطه و رانتی داری که بهت برخورده جناب آقا زاده .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۲۱

خجالت بکشید .شما حتما در به ثمر رسیدن این مجلس نقش داشتی !

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۰۴

ایران که نظر دادید هر چقدر هم مسئولیت داشته باشن حق اینکه مردم رو بزنن ندارد. اون سرباز وظیفه شناس بود و کار درست رو انجام داد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۰۴

چه تخریبی سیلی زده باید سیلی بخوره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۴۹

داداش نان بازوتوبخور

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۲۳

توهین کردن یه اصولگرا که مثلا مدافع حقوق مردمه به سرباز خیلی خوبه؟؟ این عادیه به نظرت؟؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۵۴

توکدوم طرفی نکنه از خود نمایده ای؟؟؟؟؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۵۱

ایکاش این سرباز اسلام نماینده مردم در خانه ملت میشد و افتخار می کردم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۶

حتما این هم توطئه ...؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۲۲:۰۵

چی میگی، تخریب چیه. نماینده خلاف کرده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۲:۲۳

مگر تو چه فرقی با مردم داری که از خط ویژه اتوبوس گذر میکنی؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۴۰

بجان عزیزترین کسم اگه من جای اون سرباز بودم دماغشو ازده جامیشکوندم به چه حقی این سربازمظلوم رومیزنه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۳:۳۳

یک تار موی آن سرباز شجاع،دلسوز و قاطع به کل وجود صدها آدم مثل این آقا ارزش دارد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۰۳

در یک کشور قانونمند بظاهر هم که شد مسوولین خاطی را سریع از کار برکنار می کند.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۳:۵۰

سالها پيش موريس دورژه گفت قدرت فساد ميآورد. ما به دلايلي گفتيم نه.حالا به وضوح بارها ديديم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۱۰

تومجلس که بد زبانی کرد کسی تذکر نداد حالا سیلی میزند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۴۵

ببخشید ما نگفتیم نه ، ما گفتیم قدرت در دست آدم بی صلاحیت فساد آور است . تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۳۷

شعور آدمها هیچ ربطی به مسولیت و مدرکشان نداره.شخصیت واقعی افراد تو این موقعیتها خودش را نشان میده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۹:۴۷

نه آقای حسین آقا پست ومقام وقدرت فساد نمی آورد .سردار دلها حاج قاسم .سردار سلامی .رئیسی وهزاران مثل اینها قدرت دارند بدون زره ای فساد .این آدم مثل احمدی نژاد واز طایفه اوست که از قدرتش استفاده کرده مثل خود احمدی نژاد ودارودسته اش

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۵۷

ادب بالاترین میراث انسانهاست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۳۳

اگر جواب در خور به ایشان داده نشود شاهد فاجعه های بعدی خواهیم بود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۲۵

‌احسنتم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۱۱

خیالت راحت پشتش اینقدر گرمه، که این تهدید ها را به هیچ چیز حساب نمي کنه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۴۱

اگر همین الان از نمایندگی ساقط شود و مجبور به بازگرداندن حقوق دریافتی تا این لحظه به خزانه شود و از طرف دادگاه دیه پرداخت کند دیگر کسی جرات این بی قانونی را نمی کند ولی عدم برخورد قاطع باعث گستاخی اینها شده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۵۱

اینها خیلی خودشونو اون بالاها میدونن درصورتیکه هیچی نیستن. الان تحصیلات این آقا رو بیارین زیر ذره ببین اصالت مدرکش هم معلوم میشه. حالا رانندش که دیگه جای خود داره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۵۵

اااحسنت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۵۵

سلام از دوستان محترم این رسانه استدعا دارم به گوش مسئولان محترم قوه تحول یافته و امیدوار کننده قضائیه برسانند که از کنار این موضوع براحتی نگذرند و همچنین از جناب قالیباف این انتظار هست که اگر این نماینده گناهکار شناخته شد عذر ایشان را از مجلس شورای اسلامی بخواهند تا به جامعه این پیام ارسال شود که سمت و سوی ایران به سمت قانونمندی است. داشتن قانون و اهمیت آن به اجرای بودن آن است. با سپاس

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۴:۵۵

باید نماینده محاکمه بشه هرچند چندروز دیگه فراموش میشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۰۰

چرا یجوری خبر میدی که هر کی ندونه فکر میکنه قتل انجام شده بابا اونی که سیلی زده انگار به بچه خودش سیلی زده چرا الکی بزرگش میکنین

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۵۶

خدا کنه یکی هم بچه تو رو سیلی بزنه بابا جان حتی والدین هم اجازه ندارند بچه خودشون رو کتک بزنند چه برسه یک آدم....

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۳۶

خدا مردم ایران رو از دست امثال شماها نجات بده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۴:۳۷

یعنی هر بزرگتری بزنه زیر گوش بچه یا خانواده شما...همینو میگین؟ مگه این نماینده چه زحمتی واسه این جوان کشیده که بزنه زیر گوشش؟ این جوان پدر و مادر داره که با هزار زحمت بچه بزرگ کردن تحویل کشور دادن که از کشور دفاع کنه...بعد یک قانون شکن بیاد بزنه زیر گوش این بچه؟ این دیدگاه شما اگه بخواد اجرا بشه یعنی اگه یک دزد ۵۰ ساله هم مقابل یک مامور ۲۵ ساله قرار بگیره میتونه بزنه زیر گوشش و به راه خودش ادامه بده...درسته واقعا؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۵۰

یعنی هنوز آدم هایی در سطح فکری شما وجود دارند؟ لطفا تولید مثلتون رو متوقف کنید تا شرتون کم شه.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۴۲

عجب ماسمالی هنرمندانه ای!!!!بچه خودشو سیلی زده؟؟؟؟شک ندارم دزدی هم بکنه میگین حق خودشو برداشته بزرگش نکنین

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۴۳

اینجابحث سیلی نیست بحث شرف وانسانیت وقانون

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۱۰

خدا کند سرباز بدبخت را محکوم نکنند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۳۶

عزیز دل محکوم هم نشود یقین بدانید توبیخ میشود .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۱۱

چرا از خط ویژه میرفت!؟ چون قلدر و قانون گریزه! امیدواریم اونطور که لیاقتشه مجازاتش کنن و با کدخدا منشی و بهونه های الکی سر و ته قضیه رو بهم نیارن! هرچند چشممون آب نمیخوره!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۱۲

البته که نه تنها جنگ رانمی بریم بلکه اخلاق وارزشهای انسانی راهم باختیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۲۲

به نظر بنده که دارایی مدرک کارشناسی ارشد مشاوره هستم این یک الگوی غلط به جامعه تزریق میشود که با زور و تهدید میتوان کار را جلو انداخت قانون دیگر جایی ندارد و با آن باید خداحافظی کرد وقتی که آب از سرچشمه گل آلود هست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۳۳

واقعاً خجالت اور هست. وکیل مجلس باید خودش مجری قانون باشد و تسلیم قانون باشد. قانون شکنی هیچ توجیهی ندارد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۰:۱۱

نماینده باید سیلی به راننده خلافکار ش میزده.هم خلاف کرده وهم به سرباز وظیفه شناس فحس داده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۴۵

وقتی یه نماینده مجلس به خودش اجازه سیلی زدن به یه سرباز بزنه آن وقت اوباش اجازه قداره کشی و اسلحه کشی به روی مامورین انتظامی به خودشون می دهند اگر ز باغ رعیت ملک خورد سیبی بر آورند غلامان او درخت از بیخ

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۰۰

احسنت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۴۹

کوچکترین گذشت، توهین به کل ملت و اصول نظام است، و پایین آوردن مقام و منزلت نماینده می باشد. انتظار جامعه از قانونگذار و قاضی بسیار بیشتر از فرد عادی است.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۵:۵۳

دستانش را از مچ قطع کنید که بر روی سرباز اسلام دست بلند کرده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۰۸

کاملا درسته اگه یکبار جدی برخورد کنن این کارها را نمیکنند. اول انتخاب بخاطر را دست بوس ملت هستن بعدس..

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۰۶

ای کاش تمام کامنت ها را می گذاشتند تا مشخص شود که مردم چقدر نفرت از کار نمایندگان به اصطلاح مدافع حقوق مردم دارند . اینجاست که مشخص می گردد این نمایندگان با گردن کج دنبال رای می گردند و وقتی سوار بر صندلی شدند . چک زدن سرباز گام اول شان خواهد بود .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۰۸

مگر با اون نماینده ای که به مامور گمرک توهین کرده بود چکار کردند با ایشون هم همین کار را خواهند کرد و این قصه همچنان ادامه دارد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۲۵

این هم از مجلس انقلابی! نمایندگان عزیز معیارهای انقلابی بودن را مقام معظم رهبری بیان فرموده اند، اشتباهی برداشت کرده اند. انقلابی بودن به این معنی نیست که ترمز ببریم و برای رسیدن به هدفی که فقط خودمان و همکیشانمان فکر می کنیم درست است، از هر خط قرمزی عبور کنیم. انقلابی بودن یعنی اینکه برای رسیدن به اهداف متعالی کل جامعه از خودمان عبور کنیم. پلی باشیم برای رستگاری مردم و جامعه.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۳۴

سبزی خوردن بخره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۳۵

اگه طبق معمول توی قوانینی که می گذارن یه تبصره و راه دررویی برای بعضیها درست نکنن کمتر از این اتفاقات میفته. چه دلیلی داشته برای نماینده های مجلس زیرزیرکی مجوز عبور از خط ویژه صادر بشه؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۶:۵۹

لطفا تمام پیام ها را بگذارید . حداقل اینجا گزینشی و سلیقه ای رفتار نکنید . دیگر کار از اینها گذشته . حداقل یک اپسیلون منطقی باشید .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۴۶

چیزی نشده این همه سروصدایک نماینده سیلی زده به سربازازحق نمایندگیش استفاده کرده حق ندارن جلونماینده بگیرین نماینده خودمختاره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۵۳

آفرین👍👍👍 کامنت منم پاک شد گیرم که می‌زنید.. گیرم که میبُرید.. گیرم که می‌کُشید.. با رویش ناگزیر جوانه چه می‌کنید..!؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۷:۰۶

سه جرم بزرگ به دنبال هم. نقض قانون راهنمایی و رانندگی سپس سیلی به سرباز مجری قانون و سپس دروغگویی و انکار از کسی که مثلا نماینده مجلس است و میخواهد برای ما بدبخت ها قانون وضع کند و به اجرای قانون نظارت کند!!!!!!!!!!!!!! جالب است که در مملکت ما از هر جای دیگری در تایید صلاحیت ها سختگیری می شود تا افراد شایسته به مجلس بروند! پس معیار تایید و عدم تایید صلاحیتها چیست؟ خلع از نمایندگی و سیلی متقابل خوردن از سرباز مورد ستم واقع شده کمترین خواسته عدالت است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۰:۵۲

کاملا موافقم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۷:۳۷

با همچین مسئولینی، این وضع مملکت جای تعجب ندارد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۸:۴۱

سرباز به صرف سرباز بودن یعنی مورد لطف و عنایت نبوده _ و همین باعث قاطعیت میشه و اینکه لطف الکی نمیکنه جز در مورد کسانی که حقشونه _ باید ازش طی مراسمی تجلیل بشه و گفت دمت گرم مرد بزرگ و نماینده مربوطه به اسم توبیخ بشه اینکه قبلا هم استاندار بوده و ... کار خرابی اکنون رو بدتر میکنه از کجا اون دوران هم فساد نداشته به هر حال اکبری اونجا نبوده !!!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۸:۴۳

نماینده مجلس نباید راننده داشته باشد این تشریفات اسلامی نیست.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۳۰

ازایشان سوال کنید چهارسال استاندار چهارمحال وبختیاری بودین چه کار مثبتی انجام دادین

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۸:۴۵

او سال‌ها مدیرکل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی، معاون استانداری این استان، فرماندار سبزوار، استاندار استان چهارمحال و بختیاری و معاون امور اجتماعی دستیار ارشد رئیس‌جمهور در نهاد ریاست‌جمهوری در دوران محمود احمدی‌نژاد بوده است. کدام یک را بر اساس شایستگی بدست آورده است؟ مگر چند سال دارد؟ فقط رانت و پارتی. پیگیر شوی مدرکش هم جعلی است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۴۰

من به عنوان یک شهروند استان خراسان رضوی شرمنده ام .این نماینده باید عزل و قصاص شود تا شاید غرورش کنترل شود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۰۳

آی قربون هنت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۹:۲۲

حمایت مواجهه چرچیل و مامور وظیفه شناس را باید خواند تا جایگاه و فرهنگ احترام به پلیس را درک کرد ؛ انسان هایی که از قدرت بدین شکل استفاده کنن صلاحیت و اهلیت نمایندگی مجلس را ندارند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۹:۳۱

عالی بود ایسنا

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۹:۳۶

کی به اینا رای داده آخه؟! به نظر من باید مجلس ایشون رو تنبیه کنه و از خدمت منفصل بشه. خدمت که چه عرض کنم از قلدربازی! امان از حب جاه و قدرت!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۳۶

خیلی با قانون بوده با دو تاسیلی میزد سرباز فسقلی مظلوم نمایی می کند و میخاد پستی بعد از سربازی بهش بدن گول آدم های زبون باز نخورید اگر سربازه شعور داشت با احترام به یک مقامکشور توهین نمی کرد جایگاه افراد مسئول را درک میکرد این فسقلی دست نشانده رقیب نماینده بوده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۹:۴۰

قانون گذار وبی قانونی خیلی بد است هرچه بگندد نمک می زنند وای به وقتی که بگندد نمک ..سرباز باشیم نه سربار

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۹:۵۸

خوب بلدی از آب گل آلود ماهی بگیری! فرصت طلب!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۰:۱۶

اول باید قصاص شود و بعد هم استعفا بدهد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۰:۲۱

جز اخراج ایشون به هیچ چیز دیگه راضی نیستیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۰:۲۵

وقتی قانون گزار به اصطلاح "اصول گرا" خودش رو بالاتر از قانون ببینه تکلیف مون روشنه... مشت نمونه ی خرواره، این موارد آشکار شده ی سال های اخیر نشون دهنده ی عمق بی قانونی و عدم مسئولیت پذیری سیستم کشوره متاسفانه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۲۲:۱۵

چرا میگی اصول گرا؟ مگه نماینده مجلس قبل ک مامور گمرک رو کتک زد از لیست امید اصلاح طلب نبود همشونم طرفشو گرفتند دست اخر هم رییس گمرک از نماینده عذرخواهی کرد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۰:۴۳

خدا خودش رحم کند اگر ماجرا دقیقا همین باشد.نماینده ای که برای عبور از خط ویژه به روی قانون سیلی می زند ، در مواجهه با مسائل بزرگ تر و رانت ها و رش‌وه های کلان به روی قانون و ... چه سیلی یی خواهد زد؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۲۹

چه کاه، چه کوه جای پنجه یک سفیه روی صورت تک تک مردم احساس می شود، سرباز مملکت خط قرمز ماست نه فقط در جنگ، همه یا سرباز بودیم یا سرباز داشتیم، سرباز مظلوم ترین و شجاع ترین فرد جامعه است با رفتار های حقارت بار خردش نکنید.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۰:۵۸

شماها که باسربازا سر وکار نداشتید الکی اظهار نظر نکنید یک سرباز از کاه ،کوه درست می کند وهمیشه دنبال مظلوم نمایی و در کوچکترین فرصت دنباله ضربه زدن است البته منظورم تمام سربازا نیست بلکه معدودی.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۳

چرا یاوه میبافی شما؟ دیگه فیلم دوربین هم دروغ میگه و میخواد سربازو مظلوم نشون بده؟! بچه ی خودت بودم باز میومدی ازین گلواژه ها تلاوت کنی اینجا؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۴۶

همه شاهد هستند که کسی از کاه کوه نساخته آقای محترم گفتند فیلمش هم هست شما از کسانی هستید که به ناحق حرف میزنید و دشمن سربازها

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۱۵

چهره مغرور وطلب کارانه آقای عنابستانی نشان گر و گویا همه چیز هست ، واقعا که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۲۲

یک سری عمروعاص هادارن ازاین موضوع سو استفاده میکنن دلشون بحال ان سرباز نسوخته خودشون بدترین بلاها رو سر مردم اوردن حالا دارن طرفدار مظلوم میشن خیلی....واقعا

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۲۴

درود بر سرباز وظیفه شناس درود بر هر وظیفه شناس پیرو قانون

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۲۹

باید از افرادی که اصالت اخلاقی ندارند و مهمتر در عمل گیر دارند و فقط شعار می دهند ترسید و برای این جامعه به خدا پناه برد و بدتر اینکه زمامدار هم باشند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۰۴

به نظر من چاقو هیچ وقت دسته خودشو نمی بره گوشتو می بره گوشتم اون سرباز بدبخت هستش

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۴۱

سرباز بدبختو به زور به کار گیری کردید با چندر غاز حقوق که هر کی میشنوه شرمش میاد به زبون بیاره ! سیلی ام میزنید تو صورتش ؟ چرا چون داشته به وظیفه ش عمل میکرده ؟ مظلوم تر از قشر سرباز تو این دنیا وجود نداره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۵۱

درود بر این سرباز جوان

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۰۴

اخراج وقصاص

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۰۵

دوره بزن درو دیگه تمام شده یکی زدی ده تا می خوری مسولین از شهید سردار سلیمانی یاد بگیرند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۵

من بوسه بر کفش این سرباز عزیز میزنم چ

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۶

یاد سخنان حضرت امام افتادم تخلف رانندگی تخلف شرع است همین و بس احترام به قانون

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۷

دمت گرم سرباز وطن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۱:۵۴

خلاف در خلاف، اصلا جای سرباز توی پادگان هست ،نه سر چهار راه وسلام

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۰۷

درود خدا بر سرباز وظیفه شناس

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۰۹

شرمنده 80 ملیون ایرانی شدیم. شهروند خراسان رضوی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۰۹

بخشش لازم نیست اعدامش کنید خخخخخ😂😂😂😂

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۱۱

نماینده باشه مگه کیه مثل یه آدم عادی باید حرکت کنه اه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۰۹

هم رای بدیم و هم کتک بخوریم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! جوابگو باشید آقایان ... نفرین بر شما ...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۰:۰۸

تو خودت اجازه میدی یکی دیگه به بجه خودت سیلی بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۱۵

از یاران احمدی نژاد بیشتر از این توقعی نیست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۱۵

همون نقطه قصاص کنید تا از این کارا نکنه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۱۶

طرف ۱تار موی سپید توی سرش نیست. مگر رهبرمون نفرمودند سرباز زینت کشوره؟؟؟ اینا نه سواد دارن او نه جنبه و ظرفیت.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۱۹

بنظر من باید طبق قانون بااین نماینده وحتی پنج برابر شخص ادی بیشتر برخرد ومجازات شود ولی نباید درفضای مجازی کاری کنیم که دشمن از برخردما سوا استفاده کند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۲۹

این فرد تخلف کرده باید جوابگو باشه هرکی میخوادباشه سرباز درحین ماموریت وانجام وظیفه بوده .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۳۰

ببینیم شورای نگهبانی که مواظب رای نیاوردن افرادناباب است دراین مواقع چه کارمیکنه باتاییدیه ای که کرده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۳۱

هر چی به سرمون بیاد حقمونه ما مردم،مردمی که من و شماییم،به کجا داریم میریم،هر کسی فقط به فکر خودشو و دو رو بریاشه،انسانیت کیلویی چند؟؟؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۳۶

موضوع توهین به رییس جمهور چه ربطی به سیلی خوردن سرباز داره. چرا می خواهید موضوع کتک خوردن سرباز رو با توهین به رییس جمهور کنار هم قرار بدید، یعنی روحانی هم مثل اون سرباز مظلومه! هر کسی هم اسم خودش رو می‌ذاره کارشناس و چنان موضوعات رو بهم ربط بدن. جواب سوال مشخصه، انتخابات و ...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۳۷

دست من باشه این نماینده رو ۶ ماه میفرستم غسالخانه کار اجباری مرده کرونایی بشوره تا بدونه مقصد آخرش کجاست اگرم دوست داشت از خط ویژه بره خانه آخرت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۰

این موضوع سوژه ی داغی شده برای اذهان عمومی،نمونه ی مشابه این طور مسایل زیاد بودن که بعد از مدتی مسکوت موندن،چون اینا مسولیت پذیر نیستند وگرنه این اوضاع مملکتمون نبود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۷:۰۵

👏👏👏👏👏

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۱

دست این سرباز بزرگوار را از دور می بوسم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۱

ازماست که برماست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۱

دورش بگردم مدیر فقط قاسم سلیمانی که خودش رو یک سرباز میدانست،روحش شاد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۵

متاسفانه وظیفه یک نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون است چطور این نماینده فردی که قانون را به درستی اجرا می کرده با هاش به این شکل برخورد کرده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۳۳

باید لگد نمیزدن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۴۸

بعضی از مسئولین یادشون رفته که بارای مردم به مجلس راه پیدا کردن ووظیفه شون خدمت به مردمه نه تحقیرانها

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۵۱

این نیز بگذرد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۵۳

برای اینکه زودتر به مجلس برسه تا کار مملکت روی زمین نماند این نمایندگان خدوم باید هر کاری دوست دارند بکنن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۵۹

باباخجال بکشیدبااین تحلیلاوبجه بازیهاتون، حوصله دارید، یه اتفاقی افتاده حل وفصل میشه میره پی کارش خودشون میدونندوقانون.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۰۰

آقای قالیباف ، شاگردت شلوغ کرده ، جلوی اسمش چندتا ضربدر بزن . به اولیاش نامه بزن بچه آت شلوغ می‌کنه . پا از گلیمش درازتره .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۰۳

آخر ماجرا سرباز مجبور میشه رسانه ای اعلام رضایت کنه ومیگه نماینده ازش عذرخواهی کرده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۰۵

فقط باید از مجلس بندازن بیرون تا بفهمه با رائ همین سرباز شده نماینده برای بقیه هم عبرت بشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۱۰

بسیار عالی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۱۱

واقعاً که خب تو چه فرقی با بقیه مردم داری؟؟؟؟ ها؟؟ وقتی کسی غیر از ماشین های ضروری حق نداره از خط ویژه عبور کنه پس تو هم هیچ حقی در این قبال نه داشتی نه داری و نه خواهی داشت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۱۱

مهم نیست درچه سمتی باشی بایدقانونورعایت کنی.متاسفم برای خودمون که نماینده ی قانون خودش قانونورعایت نمیکنه.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۲۰

اعتبار نامه این نماینده خاطی باید باطل شه و اون راننده هم اخراج، چطور وقتی کارمندی میرقصه فوری اخراج میشه ولی در این مورد هیچ اقدامی نمیشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۱۲

جامعه ما فقیر نیست متعادل وبافرهنگ است. بلاخره پیش میاد. چرا اینهمه رسوایی وغوغا میکنید.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۲۱

وقتی جامعه فقیرتر میشود مسولین هم از نظر فرهنگی فقیرتر میشوند رهبری رهنمود کردن ولی مسولین توجه ندارند .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۲۴

بعضی ها می‌نویسند کی به اینها رای داده مثل اینکه قبلی ها چه تحفه ای بودند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۳۱

آقا در انتخاب تان دقت کنید دقت دقت دقت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۳۴

درود برسربازان وطن واین سربازِعزیز،واقعا جای تاسف داره رفتار بی قانونِ این نماینده ورانندشون،بایدطبق قانون باهاش برخورد بشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۳۸

نه اینکه کار آقای نماینده رو تایید کنم نه اما اصلاح طلبها خیلی غوغا سالارند خیلی دادوبیداد می کنند برای همه چیز در حالیکه خودشون هم دست کمی از این آقای نماینده ندارند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۶:۰۹

مدعی اون سرباز بخت برگشته ست چکار اصلاح طلبان و اصول گرایان داری.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۱۷

موافقم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۴۷

من خودم صبح جمعه فهمیدم که این اتفاق افتاده حالا خیلی حساس نباشید پرونده رو نگه دارید تا انشاالله رسیدگی بشه!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۴۸

با تشکر از مقاله خوب و روشن شما.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۴۸

خوب بود دکتر رحیمی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۰:۰۳

قابل توجه مدعی العموم محترم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۰:۲۱

عالی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۰۸

آخرش سرباز را محکوم می کنند می گویند روانی هست مشکل داشته پدرش هم میاد تلویزیون میگه بچه ی من از کودکی مشکل داشته تقریبا استثنایی بوده من فرزندم معذرت می خواهیم این آخر ماجرا هست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۰۹

سلام از حیثیت و جایگاه سرباز مظلومیتش باید دفاع شود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۶:۰۷

میگم اگه به لحاظ اخلاقی این نماینده فقط همین یک باروفقط همین یک جا این عمل غیراخلاقی ازاوسرزده باشه ودرخانه وهیچ کجای دیگرزندگی اش ازاین گونه اعمال غیراخلاقی خبری نبوده باشه، اون دوربینی که این قضیه روجهانی کرده دردرگاه حضرت حق چه پاسخی خواهدداشت؟!! التماس تفکرواندیشه 😔🤔🤔

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۵۷

احترام بیش ازاندازه برای هرکسی همین میشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۳

به نظر من نه ندیده ونه نشنیده نباید قضاوت کرد قانون هست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۵۳

اصلا کاری به این ندارم که طرف نماینده بوده یا شغل عادی داشته باید دیه یک سیلی رو هر چقدر قانون تعیین می‌کند به سرباز بدهد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۰۲

باید قصاص بشه تا تکرار نشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۰۱

جای قاضی میشدم این اجازه رو به سرباز میدادم یه جای شلوغ هم نماینده هم راننده رو یک سیلی افسری بزنه تا درس عبرتی بشه برای دیگران

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۴۹

در قانون ضرب وشتم مامور شش ماه زندان دارد و همان لحظه طرف 24ساعت بازداشت میشود ولی این بدونید زمانی طرف بازداشت نکردن بدونید که همه شعار میدهند و این نماینده کاری نمیکنن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۵۶

سیلی زدن یک نماینده به صورت یک سرباز یعنی سیلی بصورت هشتاد و پنج میلیون نفر جمعیت کشور.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۲۹

همینه که هست هرکی دوست نداره میتونه ول کنه از این مملکت بره😂😂😂😂😂

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۰:۵۵

الااقل از لباس مقدس اون سرباز خحالت میکشیدی که برای امنیت کشور عزیز مان زحمت میکشد .ادم بی قانون رفته برای ما قانون تعیین کند .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۰:۵۹

سلام بد نیست در کنار همه مواردی ذکر شده که کار اشتباه نماینده مجلس رو تایید میکنه از این منظر هم به قضیه نگاه کنیم که چرا یک سرباز وظیفه در حین انجام وظیفه به نماینده مجلس یا راننده اون و یا هر کس دیگه ای توهین کنه و بگه بچه !! متاسفانه مشکل فرهنگی در همه سطوح جامعه احساس میشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۰۰

جای سرباز راهور بودم.بخاطر سرپیچی نماینده از قانون و دستورم.جوری میزدمش که اورژانس بیاد ببردش

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۰۳

اشتباه کرده سیلی زده مقصره بیخود کرده زده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۰۴

این قضیه از این نظر بعید است که این شخص مصداق نماینده مردم رو نفهمیده و احانطش به این سربازوظیفه رو کاری عادی فرض کنه که این هم سبب به بی اعتمادی ونشان دهنده بی اهمیتی جامعه رو از این شخص بیان میکند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۰۷

ما خیلی وقته که جنگ را باختیم وقتی هر قانونی را ظرف چند ثانیه زیر پا میگذاریم وامثال این آقایون را با رای های فله ای به کرسی قدرت می نشانیم .... ادب ومعرفت سیر چنده ...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۰

خیلی فوری کاندیدای دوم همان حوزه انتخابیه را به جای ایشان نماینده کنید و ایشان را اخراج تا درس عبرتی برای قانون شکنان شود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۱

متاسفانه عملکرد ضعیف نظارت و سیستم قضایی و اجرای حد برای این افراد باعث ارتکاب مجدد این جرم ها توسط منصب نشین ها خواهد شد .فساد در جایی که سیستم قضایی ضعیف عمل کند نهادینه می شود.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۱

اینها بحساب قانون گذارهای مملکت ما هستند.. وقتی قانونگذار توی گوش مجری قانون بزنه !!! چی باید گفت ؟؟؟؟!!!!! آن دستهایی که قوانین مینوسیند و نقض قانون میکنن و با همان دست توی گوش اجرا کننده ی قانون میزنن !! با آن دستها و اعمال کثیفشان باید چیکار کرد ؟؟؟!!! این اشخاص باعث ننگ جمهوری اسلامی هستند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۱

این نماینده پستهایی که داشته از سن اش بیشتره که

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۲

بنده خدا می خواست زودتر به مجلس برسه تا خواب از سرش نپریده اونجا بخوابه!!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۲

تا زمانی میشد به محکومیت نماینده مجلس دل خوش کرد،که سرباز وظیفه توهین وفحاشی نمیکرد،متاسفانه کارو خراب کرد،خداکنه تازه محکوم نشه.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۲

فاتحه مجلس را باید خواند با این نمایندگانش یکی به رئیس جمهور مملکت بد و بیرا می‌گوید یکی گوش مامور پلیس می‌زند و حاشا می‌کند...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۳

هرچه بگندد نمک ش میزنند وای به روزی که بگندد نمک.دو روز دیگه در رسانه ها سرباز را مجبور می‌کنند بگه ازم معذرت خواهی شده و تمام

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۴

جناب عنبرستانی من به جای اون سرباز بودم کاری باهات میکردم‌که دیگر فکر نکنی با سایر اقشار ملت کوچکترین فرقی داری.تو توسط همین مردم بر صندلی مجلس جلوس کردی .قانون را زیر پا گذاشتی اون سرباز خواسته جلوی قاون شکنی را بگیرد کتکش زدید؟ واقعا لباس نماینده مجلس برازنده توست؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۱۹

من حاضرم شرط ببندم در انتها سرباز را محکوم میکنند به اضافه خدمت و شلاق به علت توهین به نماینده ی بزرگوار و نماینده را دلجویی خواهند کرد اگر اینجور نشد بیاید دشنام بدید بمن.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۲۱

آقای نماینده فرض کن خودت زمان سربازیت اینجوری ی سیلی میخوردی ناراحت نمیشدی؟ واقعا متاسفم برات بی ظرفیت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۲۴

این آقا یه اشتباه بسیار بزرگ کرده وباید پاسخگو باشد ولی چرا اشتباه بعضی هارو به پای بعضی دیگه میذارید بخدا تمام این قضاوت ها یه روزی پاگیرتون میشه چرا هی تو بوق و کرنا میکتید دارودسته احمدی نژاد بس کنید دیگه اون بنده خدا حیا میکنه سکوت میکنه دیگه...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۳۲

چرا دست رو سرباز بلند میکنی مگه کی هستو تو !

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۳۴

✔️پیامبر فرموده اند :«انَّ الْقاضِی الْعَدْلَ لَیجاءَ بِهِ یوْمَ الْقِیمَةِ فَیلْقی مِنْ شِدَّةِ الْحِسابِ ما یتَمَنّی انْ لایکونَ قَضَی بَینَ اثْنَینِ فی تَمْرَةٍ قَطُّ» روز قیامت قاضی عدل را در حالی حاضر می کنند که از شدّت محاسبه آرزو می کند ای کاش هیچگاه در مورد دانه ای خرما بین دو نفر قضاوت نمی کرد.. 🚫ما مردم چه زود و راحت قصاوت میکنیم.! به همین دلیله که میگن قضاوت کار بسیار دشواریه.! ما مردم بعضأ بدلیل ناراحتی که از مسئولان داریم ، بدون اینکه با چشم خودمون ببینیم که این آقا به سرباز چک زده یا نه و چه حرفهایی بینشون رد و بدل شده فقط صرف شنیده ای که صحتش هنوز تایید نشده.! محکومش کردیم و هر توهینی که به ذهنمون رسید به زبون و قلم آوردیم.خداوند روز حساب به دادمون برسه.. 🙏🙏

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۳۷

جای تاسف فراوان برای کسی که در قامت نماینده مردم کارهای سخیف انجام می دهد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۴۱

به لطف همین نماینده هاست که ما زیر دست وپا خورد شدیم استخونهامون شکسته حالا یکی صداش در اومده بقیه پیدا نبوده... تامین اجتماعی کمر ملت وکارگر و شکست یکی نمیپرسه چرا چون همین نماینده ها در واقع نگهبان و مامور سازمان تامین هستن و مدافع منافعشان

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۴۴

فکر میکنند چون یکی از مردمان مهم هستند وجایگاه بالاتری دارند میتوانند هر کاری بکنند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۴۸

تا زمانی که در این کشور هر فردی از مسئولیت و سمتی که دارد سو استفاده کند وضع همین است. بهتر که نمیشود بلکه بدتر خواهد شد. وقتی نشناخته و ندانسته به هر کس و ناکس رای میدهیم فقط بخاطر انجام دادن وظیفه و حس میهن پرستی ، نتیجه اش می شود همین.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۱:۵۵

باید به قانون احترام گذاشت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۰۱

بیشتر از اینها خواهیم دید،و البته دیده بودیم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۱۹

آری سوال زیبایست ای ما جنگ رامیبریم .بله ما جنگ را می‌بریم اگر امثال چون تویی قلمشان ونیتشان وفکرشان واقعا برای اصلاح جامعه باشد نه در گرو ‌پول و قدرت وبرای خوشایند یکی مثل خودشان ،والا قاضی و نماینده و رییس جمهور وشهردار و وکیل ووزیر ندارد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۲۲

متاسفانه در مملکت ما فورا شاکی را با تهدید وایجاد رعب رضایت می‌گیرند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۲۴

خدا کنه سرباز بدبخت نندازن زندان اخه ایران زیاد هست ازاین کارهاخخخ

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۲۷

دو روز دیگه مثل زمان ریاست آقای لاریجانی میگن کسی که فیلم رو پخش کرده بگیرید

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۲۹

سلام اماده ام باهزینه شخصی برای سرباز وطیفه شناس وشجاع وکیل استخدام کنم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۱۸

همه قانون مدار شدید شماها اشتباه نداشتید یا از خط ویژه کسی نرفته یا نمیره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۳۷

مردم ایران فکر میکنند تو‌فرانسه زندگی میکنند بابا اینجا ایران است در این مملکت خط ویژه که هیچ کل مملکت مال نمایندگان محترم است هر بی احترامی که دوست دارند به مردم میکنند اول و آخر هر رانتی به یکی از نزدیکان بی ارطبات نیست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۲:۵۷

احترام به سرباز وطن ...جوان ایرانی وظیفه شناس خدایا جوانان ایران را خودت حفظشان کن دستور از مافوق بگییرندیا ....چرا کتک بخورند خدایا خودت جوابشان را بده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۰۴

واقعا واسه همچین آدمایی متاسفم سرباز بی دفاع چرا باید از ی آقا زاده سیلی بخوره.... اجرای قانون جز وضایف اون سرباز هست این نوع رفتار در شان اون نیست امیدوارم مسئولین محترم رسیدگی کنن تا حق کسی پایمال نشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۰۵

بعضی وقتها آدم ازکنار خارج میشه ومیزنه به درودیوار. ولی اینو مگن برای آدمهای زیره فشاره کمر شکن اقتصادی. نه واسه این بابا که به اندازه ۵نفر کار عوض کرده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۰۷

بعد این دوستان می‌خوان دولت رو هم به‌دست بگیرن... هر چقدر هم که بد باشه دولت فعلی حداقل حفظ ظاهر می‌کنه...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۱۴

ایول واقعا مقاله تون زیباو بی رودرواسی بود..حق مطلب همان بود که ادا نمودید..کسی رو که هنوز به شخصیت وظرفیت (احترام به قانون وجامعه)نرسیده رونبایستی قانون گذارانتخاب کرد و به مجلس راه داد!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۴۰

بسیار زیبا نوشتید 💕👍👍👍درود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۴۰

دمت گرم سرباز

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۴۲

اقایون باید افتاده باشندو متواضع کار ناشایستیه از بالا به بقیه نگاه کنند من تو سربازی جلوی فرمانده پادگانو گرفتم فرداش بهم تشویقی دادن باید حرمت هر انسانیو نگهدارنند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۴۷

از ماست که بر ماست...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۳:۵۳

جمع کنید این‌مسخره بازیها رو . ازین اتفاقها به مراتب بدتر هر دقیقه توی ایران میفته

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۴:۰۳

واقعا باید تاسف خورد به حال این مملکت و مسئولای دولت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۴:۲۱

عیب نداره بابا حالا جایه پدرش بوده یه چک زده . مشکل مردم این نیست که طرف حالش خراب بوده یه کاری کرده نباید اتیش رو زیاد تر کنیم یه صلوات ختم کنید تمومش کنید دیگه چیزیننویسید

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۴:۳۱

خداراشکرهمه مردم چه انقلابی چه غیرانقلابی چه هوادار نظام چه افرادمخالف نظام همه طرفدار مظلومیت وطرفدار سرباز خدمتگذار هستند بااین افراد مثل نماینده مجلس بایدشدیدتر برخوردکرد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۵:۰۴

آفرین بر این سرباز شجاع

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۵:۲۴

این نماینده خاطی باید مجازات شود...اشد مجازات..

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۶:۱۲

اگر با این آقا برخورد نشود به معنای واقعی قدرت قانون و قدرت عدالت زیر سوال می‌رود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۶:۱۴

سلام واحترام .انشاالله ما هم جنگ را می بریم چون امثال حامد اکبریه هستند که قانون را اجرا کنند وقانون گریزان بالاخره رسوا می شوند .ودرس عبرت

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۶:۴۳

چنان این موضوع ماس مالش میکنن که انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده... الان هم پلیس هم مجلس میگن چنین و چنان میکنیم، هیچ کاری نمیکنن فقط در حد حرف

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۷:۰۳

من هم معتقدم اون آقا اشتباه بزرگی کرده وباید جلوش گرفته بشه اما حرفم با خبرنگارهاست این همه بزرگ نمایی برای چی حدس میزنم هدف سیاسی پشت بزرگ نمایی هاتون هست..ما همه هرروز ازانتخاب غلط و سیاست غلط سیلی میخوریم چرا اونجا کسی به فکر نیست..

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۴۰

سقراط بخاطر اجرای قانون جام شوکران را نوشید و شهید راه حقیقت شد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۵۰

غلط بزرگان باید مشخص و بزرگ شود و مجازات شوند تا کوچک ترها جرات تکرار نکنند.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۱۹

شما چ نسبتی با نماینده دارین؟؟؟؟.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۷:۰۹

به کاپشنش نگاه کنین همه چی رو خودتون میفهمین

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۰۳

از کجا معلوم شاید سرباز دروغ بگه.مگه ما اونجا بودیم و دیدیم.قضاوت نکنید زود.شاید حرف این نماینده درست باشه که گفته با باتوم دو بار زده به شکمش و فحش داده بهش سربازه.شاید حرف نماینده درست باشه که سرباز گفته هر خری که هستی هستی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۰۶

این رفتار ها درجامعه اسلامی منسوخ است وباید باان برخورد شود وجلوی ان گرفته شود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۱۱

الان باید آقای رییسی ورود کنه و آقای عنابسستانی رو ادب کنه فقط قصاص قصاص قصاص و لا غیر.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۲۷

میخاسته هرچه زود تر به امور کشور برسه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۴۱

سلام اگه داستان راست باشه . اون سرباز باید فورا می خواباند زیر گوش اون نماینده . بعد قانون و مقررات به موضوع رسیدگی می کرد . نه ؟!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۴۴

باز ببینید سرباز چقدر پشیتبان داشته یا توسط اطرافیان و رسانه حمایت شده که صدایش ب خیلی جاها رسیده. خیلی بد تر از اینا اتفاق میفتد که صداش بجای نمیرسد تازه خدا را شکر سرباز مجازات نشده که چرا سیلی خوردی.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۴۵

جریمه ش اینه که دنا پلاسشو ازش بگیرین بدین به سرباز

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۴۸

جای سیلی که به سرباز زده خوب میشه، سیلی که اینها به ملت وفرهنگ کشور زده را چ کار می کنند؟؟؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۵۱

ابروی سبزوار روبرده . اگه واقعا نزده بیاد بگه چرا هیچی نمیگن. اگه هم زده باید باهاش برخورد سخت بشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۸:۵۵

خبر خوب بود ولی تلیل ادامه خبر بسیار مزخرف

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۲

سرباز فحش داده جوابشو گرفته

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۲

از ماست که بر ماست و خلایق هرچه لایق

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۴

ای بابا اکثرا همینطور هستن اگر این دادگاه رفت اگر این زندان رفت اخری سرباز مجبور به گذشت میکنن درود بر سلیمانی که با اون سرباز چگونه رفتار کرد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۸

فوق العاده زیبا

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۰۹

از ماست که برماست،با انتخاب غلط خود به این جور ادما اجازه جولان میدیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۱۱

باسلام

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۱۶

خدا را بر آن بنده بخشایش است که خلق از وجودش در آسایش است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۱۷

باسلام جناب اقای نماینده ماسیلی میزنیم درگوش دشمنانمونثل امریکاواسراییل وبدخواهان ایران اونوقت توسیلی میزنی درگوش ما؟؟افرین ماملت ایران پشت این نظام وانقلابیم شهیددادیم جانبازدادیم توابحرانها ساختیم باسیلی صورتمونوسرخ کردیم سینه سپرکردیم درمقابل دشمنان ایران انوقت توسیلی میزنی درگوش سرباز؟؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۲۱

این همه پیام اومده و منتشر کردین همه رو شور حسینی گرفته و جوگیر شدن که وای چرا سیلی زده. یه نفر نبوده یه سوال زیربنایی تر بپرسه. مثلا بگه اصلا خط ویژه چرا؟؟ اون هم خط ویژه ای 90 درصد مسیولان ونمایندگان و حتی کارمندان سازمان های مختلف با مجوز و بی مجوز از اون عبور می کنند و کسی هم گوشش بدهکار نیست. حالا چرا این یکی یهو جلوش گرفته شده و همه دارن علیه اش میزنن الله اعلم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۲۱

اگر بر چنین وقایعی خون گریه کنیم کم است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۲۵

عالی بود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۲۹

متاسفانه طوری شده که مسئولین بجای جوابگگویی به مردم شدن ارباب بالا سر مردم واین برای یک جامعه اسلامی اصلا خوب نیست که یه عده به نام خدمتگزار هرکاری دلشون بخواد بکنن ودر آخر هم جوابگو نباشن نتیجه اش وضعیتی است که داریم .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۳۲

چرا توجیه میکنید؟؟؟؟؟ کار اشتباه اشتباهه!!!! دنبال قدرته بره پسر یا بچه ی خودشو بزنه !!!! این تو محلس میخاد چیکار کنه ؟؟؟؟ فقط متاسفیم که کارمون دست ایتا افتاده که هر کاری دلشون بخاد میکنن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۳۲

بیچاره عوام اینا سالهاست که از خط ویژه برخوردارند .همه جور خط ویژه دارن این که چیزی نیس

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۳۲

عربستانی.چطوری‌نماینده‌این‌مجلس‌شد؟؟بقیش‌پیش‌گوشتون.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۳۳

سلام تا زمانی که بلوغ فکری مردم به آن حد نرسد که این چنین افراد را انتخاب نکنند ، ما جنگ را نمی بریم!!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۳۶

مقاله عالی بود.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۴۸

یکی به نعل میزنی یکی به میخ، مبادا که سیلی بخوری

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۵۴

ماله کشی به سیک سایت دولتی هر کجای دنیای کفر بود نماینده استعفا داده بود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۵۷

چشمها منتظر عدالتند امیدواریم ماست مالی نشود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۰۹:۵۸

آقا درصورت تایید حتما باید برخورد شود فرقی هم نمی کند که از کدام دسته وگروه باشد اما آقای ایسنا شما در مورد آقای نجفی هم اینقدر مشغول بودید این مورد که یکی از بزرگترین موارد ایندست هست والا از آنگونه موارد ووقایع کم اتفاق نیفتاده اما چون ازشما بودندگذشتید انصاف ،ترجیح منافع ملی وخدا باوری راه حل مشکل وبرون رفت از مسایل می باشد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۰۵

سلام .من می خوام اینو بگم کی ای کاش مسولین ما از مکتب حاج قاسم سلیمانی که شاگرد مکتب امام خمینی بود درس یاد بگیرن که یکی از رفتارهای مسولیت انسانیت هست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۰۶

سلام...، دمتون گرم ، مقاله پر و پیمانی بود با دلایل و نظرات کارشناسانی که علت وقوع حادثه را بصورت علمی و مستدل، موشکافی و بررسی کردند...، ممنون از زحماتتون.

avatar

دوستان این این نمایندگان همان هایی هستند که شما انتخاب کردید چقدر رهبری بر موضوع انتخاب صحیح تاکید کردند شما نمایندگان خودتون رو در مجلس انتخاب کردید واین عاقبت انتخاب نادرست است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۱۰

ماشینش هم از همون دناپلاس هاست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۲۰

من جای سرباز بودم شکایت میکردم تا یه چک رو همونجا بهش پس بدم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۲۸

بابا‌شما‌سر‌کارید‌این‌بازی‌خودشونه‌

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۲۸

سرباز باید استخدامش کنند کشور با این افراد شجاع نیاز داره + مهارت وتخصص

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۳۲

من نمیدونم چرا اخیراً هرکس میخواد زشتیِ توهین رو بیان کنه ، خواسته یا ناخواسته خودش هم به دیگران توهین میکنه!!!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۳۳

خاک بر سر من با اینچنین بااصطلاح نماینده ،

avatar

حکم این قضیه پس از رسیدگی و محق شدن سرباز این است که نماینده مذکور در مجلس شورای اسلامی و حضور فرمانده راهور و رییس مجلس از همان سرباز یک سیلی بخورد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۵۰

سربازعزیز وطنم ایران .حق کسی که ازمقامش استفاده کرده و به توسیلی زده همان سیلی هست که در همان جای خیابان بزنی تو گوشش.تا حسابش تسویه شود.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۰۲

دو سال پیش تقریبا همچین ماجرایی رو با چشمم دیدم فقط ضارب ملی پوش بود و بقیه مردم بجای حمایت از سرباز سرکوفت هم بهش میزدن نه کسی دوربین گرفت فیلم بگیرد و وقتی گوشی‌ها شون از جیبشون در آمد فقط برای عکس گرفتن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۱۳

خدایا بسه دیگه خسته شدیم دیگه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۲۱

دمت‌گرم سراباز شجاع و وظیفه شناس

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۲۴

اینا همون طایفه یی هستن که امام راحل فرمودن اگر مسوءل بشن فاتحه‌ای انقلاب را بخوانین

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۱

کافیه برخورد مردم رو ببینید و نتیجه بگیرید. یعنی یه کم دیگه نماینده صبر میکرد ماشین و خودشو راننده تو هوا بود. اینو میگن رضایتمندی از نماینده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۳

سلام نباید میزد کار اشتباه بوده دیه داره این کار

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۶

باید استعفا بدهد اینها آبروی اسلام و ایران اسلامی را برده اند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۸

اگه ما تو هر کاری خدا را ناظر بر اعمالمون بدونیم هیچ وقت ظلم و ستم نمیکنیم .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۹

خیلی بیخود کرده هرکس .توی هر پست ومقامی که میخواد باشه .به سرباز مملکت سیلی بزنه اگه این سربازها نبودن اونا کجای کار بودن .هرکس تو هر مقامی که میخواد باشه .دیگه مقامش بالاتر از مقام سردار مملکت که نیست .مقامش بالاتر از رهبر که نیست اون رفتار این دو شخص مملکت که سرداری چون سلیمانی که توی سیل وبیابونها در خدمت مردم بود وشخص رهبری که بوسه به سر سربازش میزد .این آقای نماینده از صدقه سری همین سربازها راحت تو ماشین لم میده ومیره ومیاد هوابرش نداره.باید جوابگو باشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۴۱

سردار شوشتری فرمانده سپاه جنوب شرق تو یکی از ماموریت هاش حکم ماموریتش رو فراموش میکنه وسرباز جلوی در اجازه ورود نمیده و حدود دوساعت نگهش میداره پشت در گویا سربازم نمیشناخته ایشون رو با لباس شخصی بوده.ودر اخر همون سرباز از خود سردار 10 روز مرخصی تشویقی میگیره.بنظرم خدا قبل از رسیدن ادم به مقامی اول جنبه شو بده بعد فهم شو بعد مقام رو...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۴۲

از این سرباز مدافع نظم انتظار داریم کوتاه نیایید تا قوه قضائیه ومجلس مجبور به اجرای جریمه علیه نماینده شوند وبهتری جریمه قصاص در همان محل است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۴۵

این سربازها هم نوبرش رو آوردن عالم و آدم از خط ویژه میرن هیچی نمیگن چرا نماینده مجلس رو نذاشته بره؟!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۰۹

اگ این همه انتقاد بهش میکنید چرا بهش میگید

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۱۰

اگ این همه انتقاد میکتید چرا بهش میگید دکتر

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۱۱

سلام ایشان به سرباز سیلی نزده بلکه به نظام مقدس سیلی زده باید جواب پس بده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۱۵

مگه غیر از این است که حضرت علی بعد ضربت فرمودند اگه زنده بمانم خودم میدانم وغیراز اون شما هم ضربتی بزنید من میخواستم پسرمو بفرستم سربازی پشیمون شدم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۱۹

درود بر سربازان ابران زمین بخصوص این سرباز همه باید قانون را رعایت کنند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۴۲

‌نماینده‌به‌سرباز سیلی‌نزد‌بلکه‌به‌‌ملت‌ایران‌سیلی‌زد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۴۳

مگه میشه قانون گذار خودش قانون را رعایت نکنه.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۴۶

دقیقا شیطنت و گستاخی سرباز موجب این مسئله شده و اگه با انصاف مسئله بررسی بشه متوجه توهین سرباز به نماینده مجلس میشوید، شما بیانیه نماینده رو ملاحظه کنید .اینقدر جوسازی علیه نماینده ه خواست ضد انقلاب هستش نکنید

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۵۳

این حرکت به این معنی هست که ما خدمتگذار مردم نیستیم ما سرور مردم هستیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۲:۵۹

واقعا چطور دلت اومد اون بچه رو بزنی تو سرما وایسلده کاروشو انجام میده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۱۱

نماینده مجلسی ؟خب باش.حق نداری خودت رو بالاتر از دیگران ببینی توهم مثل بقیه ی مردمی.بعضیها تا به جایی میرسن خودشون رو گم میکنن فکر میکن تافته ی جدا بافته اند.اون سرباز نباید کوتاه بیاد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۲۰

چی شد که به اینجا رسیدیم.......! ؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۲۴

تا زمانیکه نمایندگان ودولتمردان نظام ساعتها در ترافیک گیر نیفتند مشکل ترافیک درست نمی‌شود باید راههای فرار از ترافیک رابرایشان بست دمتگرم سرباز

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۲۸

ازماست که برماست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۲۹

نه به سربازی اجباری

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۳۰

همچو نماینده ای برای این مملکت قانون وضع میکند وای وای وای بحال مملکت ما

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۳۲

تاسف انگیز تر از این خبر این هست که اقای عنابستانی منکر این حرکت شده و گفته سرباز با باتوم به شکمش زده و شیشه خودرو شکسته در صورتیکه تو ویدئو هیچ نشانی از شکستن شیشه نیست و علاوه بر شهادت شاهدین خود فرمانده راهور اعلام کرد شواهد و مستنداتی داریم که نشون میده نماینده این حرکت زشت انجام داده اما از امروز دیگه فرمانده راهور هیچ صحبتی نکرد ظاهرا فشار نماینده کار خودش کرده

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۴۱

سیاست سیاست معاویه است وسیاست مکر ونیرنگ است تمام مجلس واقدامات خوب آنرا بخاطر یک اشتباه از یک نماینده زیر سوال ببریم، مجلسی که داره خوب کار میکنه رو نبریم زیر سوال برای حمایت از دولتی که فقط با وعده هاش مرذم رو فریب داد(آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم...) رونق دولت رو هم دیدیم...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۴۲

بوی نفاق بد جوی مشام رو آزرده میکنه ، چطور شد وقتی ارازل و اوباش فتنه گر و متافق ،ماموران و سربازان رو برهنه و بدترین شکنجه رو آنها انجام میدادند همه کر ولال بودن ، حالا که حتی ثابت نشده که نماینده سیلی زده همه منافقین نامرد وطنی دارن خودشون رو به ام دفاع از سرباز پاره میکنن ، مثل امثال رمضانزاده ، معلوم میشه مجلس انقلابی بدجوری مفسدین رو آتیش زده. ایسنا ، لطفا بیطرفانه منتشر کن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۴۲

کدخدای ده که مرغابی بود وه در آن که چه رسوایی بود مجلسی که این افراد نماینده اش باشند و مردمی که این افراد وکیل آنها باشند خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۳:۵۷

گریه آورست ، قانون گزار به صورت مجری قانون به جرم انجام وظیفه و اجرای قانون سیلی می نوازد اآیا اینگونه آدم ها صلاحیت نمایندگی و یا هر سمتی را دارا می باشند؟

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۰۰

سلام نه جنگ رو نمیبریم چون حد و حدود مسئولین در کشور نامحدود استو این خودش باعث بوجود آمدن فساد میشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۰۰

به عنوان یک نظامی می گم این اقای به اصطلاح نماینده تو هین به تمام نظامیان این کشور کرده و تو گوش همه نظامیان زده و پاسخ ان را هم بزودی دریافت خواهند کرد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۰۰

این شد جواب برای این فاجعه . چ بلایی سر نماینده اومد انشالله تا حالا باید عزل و جریمه سنگین شده باشه که بفهمه قانون حکم فرماست وگرنه وای به روزی ک بگندد نمک

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۱۷

با سلام باید او را تحویل مراجع قضایی داد تا حد وحدود خود را در این جامعه بداند، از اقای رییسی خواهشمند هستیم که به این موضوع رسیدگی کند،،، تا سواستفاده ای نشود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۲۸

اگه نماینده تنبیه شد معلوم میشه ماس مالی نکنید

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۳۰

چقدرقشنگ میشه این نماینده غرورشو کناربگذاره و رودرو از این سرباز عذرخواهی کنه...بخداقسم خودش بزرگ میشه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۳۳

پسرمن سربازه ...دلمون داره از دوریشون کنده میشه شبا خابم نمیبره اونوقت یکی از خدابیخبر دست روی بچم بلند کنه؟ما بزرگشون نکردیم که برن سربازی از اینو اون کتک بخورن با هزار بدبختی بزرگشون کردیم وبا تحصیلات بالا برن سربازی اونم از دست یه نماینده که معلوم نیست سوادش چیه کتک بخورن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۳۴

واقعا باید برخورد شدید بشه. خیلی گستاخ شدن مسولین. مگه تو کی هستی با باقیه فرق داری که بخوای سریعتر از بقیه به مقصد برسی.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۳۹

درود بر جامعه شناس بیطرف الحق درست بیان کردی. ام ضروری است هر چه سریعتر قوه قضاییه ورود کند.و بدون اغماض و با کمال استقلال به موضوع رسیدگی نمایند.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۴:۵۹

نماینده بایدقصاص شود،همانطورکه سربازتولباس خدمتیش بود، اوهم بایدبالباس خدمتیش،همانجاقصاص شود،هرچنددراین قضیه کاری بانماینده ندارند،ولی میدونم کاری باسربازمیکنند،که عرب،نی بندازد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۰۵

هرشخص وظیفه داره قانون را رعایت کنه،حالا چه نماینده مجلس باشه،یا یک شخص عادی

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۰۶

ای شما که اسمت هست نماینده موظف، اضلفه نکن شما،یشین سرجات حرف نزن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۰۹

من خودم سبزواریم بیخود زده باید جلو همه سیلی بخوره نماینده هم دیگه نباشه،اخراجچ۰

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۱۷

با توییت امروزش آقای نماینده مشخص شده ، بدهکاریم بهش، خجالت و انسانیت و.... کلا تعطیل

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۱۸

چرا رود قضاوت میکنید صبر کنید ببینیم برخورد قانون با این جماعت چطوری است بازدارند هست یا نه از نظر من نه آن قاضی دیگر سلاحیت دارد قضاوت کن نه این نما یند ه سلاحیت دارد قانونگذار باشد فقط برکنید

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۲۶

واقعا که

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۲۷

وقتی نماینده مردم مردم را کتک میزند مردم مشکلشان را به کجا ببرند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۳

اشتباه یک لحظه اتفاق می افتد .کاش اول فکر کنیم بعد تصمیم بگیریم . حتی در گفتارو کردارمان . پس مواظب کلام و رفتارتان باشید .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۴۰

همیشه پليس راهنمايي روی اعصاب مردم هستن

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۵:۵۰

به نظر من این نماینده بایداخراج شود تااین موضوع عبرتی باشدتادیگران ازان عبرت بکنند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۰۴

خدا ازش نگذره

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۰۶

به این افراد باید فهماند شما نماینده و نوکر مردمید نه آقای آن ها به این سرباز باید مدال داد و نماینده زیاده خواه را نمی دانم باید چکار کرد ؟؟؟؟ شما بگوئید.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۲۶

ازماست ،که برماست.خودمان رای دادیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۲۶

ازماست ،که برماست.خودمان رای دادیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۳

نماینده باید مجازات بشه..!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۶

اینا شدن نماینده و وکیل مردم ایران جای سرباز بودم همان یک چک را حواله اش می کردم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۴۲

سرباز یعنی مقدس.من خودم سرباز بودم میفهمم که یک سرباز چقدر حقیر هست.متاسفم واسه نمیانده مجلس که باید الگوی خیلیا باشه اما...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۵۲

همش بازی سیاسیه...!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۵۶

از ماست که بر ماست

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۵۷

سلامتی همه سربازا که اگ نباشن ایران فلجه

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۶:۵۹

سرباز یعنی مقدس.من خودم سرباز بودم میفهمم یه سرباز چقدر حقیر هست.متاسفم واسه نماینده مجلس که باید الگوی خیلیا باشه اما...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۷:۲۳

نذارید زحماتشان نادیده گرفته بشه. همه ما اشتباه میکنیم وبزرگترین اشتباهمون رأی به دولتی بود که تو چهار سال اول خدمتش کوچکترین کار مفیدی واسه جامعه و کشور نکرد و روز به روز سفره مردم رو کوچیکتر کرد دولتی که تمام شعار تبلیغاتیش بزرگ کردن قدرت خرید مردم بود. ولی آیا واقعا همین شد . کدومشون اومدیم بخاطر رأی اشتباهمون عذرخواهی کردیم. لطفاً منطقی و با انصاف قضاوت کنیم. طوری اگه خودمون تو شرایطش قرار بگیریم دوس داریم همون‌طور قضاوت بشیم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۷:۳۳

این چیزایی که اینجا نوشتید این به اصطلاح آقایون وقت خوندنش را ندارند که اگه داشتند اوضاع ما این نبود.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۹:۰۰

عالی بود خدا کند که هر کدام از ما اگر مسؤليتي می گیریم خودمان را فراموش نکنیم وظرفیت پست و مقام را داشته باشیم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۲۰:۴۶

من بودم دوتا سیلی میخابوندم توی گوشش.بنده نماینده ی مجلس هستم هرکاری هم دلم میخاد انجام میدم

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۲۱:۰۵

سلام علیکم الان شما و کارشناستان بر حسب یک فیلم کوتاه که خیلی روشن دارد مظلوم نمایی می کند نظر می دهید و فقط بر حسب صحبتهای یک طرف دعوا نظر می دهدید بر حسب ظن از بسیاری از ظن اجتناب کنید که بعضی از ظن گناه است اگر نماینده و راننده اش آماده چنین برنامه ای بودند و دوربین خود را آماده کرده بودند انگاه سرباز مقصر و مجرم نمی شد .

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۲۲:۱۱

سلام زیاد کشش ندهید با یک جعبه شیرینی از بیت المال وعذرخواهی حل می‌شود مگر سیلی سرباز دادگستری چه شد

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۰:۰۰

بکوشیم تااکبری ها در جامعه خیلی تشفیق وقانون گزاران قانون شکن را خیلی خیلی تنبیه کنیم

avatar

عزیز تشویق نه تشفیق لااقل فارسی بنویسید شاید مسئولین بشنوند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۷:۱۹

مقالعه جامع و قابل تاملی است

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۹:۲۳

وقتی کیفیت فدای کمیت شود آنچه پا به عرصه خواهد گذاشت جز عقب بردن کشور کاری انجام نخواهد داد!!!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۰:۰۸

ما هنوز احترام گذاشتن به قانون را یاد نگرفته ایم و تمام مشکلات ما از همین نکته مهم نشاط گرفته و تا زمانی که قانون برای همه یکسان نباشد و مجریان قانون در اعمال آن سلیقه ای عمل کنند چیزی درست نخواهد شد. قانون باید با قدرت اعمال شود تا باعث بازدارندگی و نظم شود.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۱:۱۲

چون ایشان ویژه هستند.!!!

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۷:۰۷

ترافيك ها اين روزها ديوانه كننده است ....تورو خدا نيرو انتظامي فكري بكنه بذاره مردم از اين جايگاهها رد بشن بخدا همه وقت ما تو ترافيك ميگذره چرا ما ورسانه هاي ما مثل شما دنبال مسايل الكي هستن چرا فشار نمي اريد برا حل ترافيك ...

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۸:۰۳

اعتبارنامه این نماینده باید رد شود. چنین فردی شایستگی، نماینده مردم بودن را ندارد.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۳:۳۶

به صورت معمور خوب نگاه کنید تو این سرما

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۰۰:۰۲

بهتر نبود مثالی از مثلا علامه جغفری می آوردید اینقدر غرب را تبلیغ نکنید آنهم داستانی که به احتمال زیاد در واقعیت اتفاق هم نیفتاده و ساخته ذهن مکرو فریب انگلیسی یعنی همان چیزی که مارا تحت تاثیر قرار می دهد را بیان می کنند

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۰۲:۲۱

وای به این صداسیمای مظلوم کش اگر اون گوشه دنیا یه نماینده آمریکا به پلیسش چک میزد خبر هر روز شبکه های ما بود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۲۳:۵۹

آقای دکتر عنابستانی بسیار کار خوبی کرد درضمن باید آن سرباز و به خصوص اون فیلم بردار معلوم الحال به اشد مجازات برسند تا همه بفهمند قانون و مملکت دست کیست اوهو

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۱۹:۲۴

نسل انقلابی و پرشور دوره اول، الان مصداقشان فقط شهدای بزرگوار مدافعین حرمند، الان خیلی ها شوآف بلدند و نقش آنرا به زیبایی اجرا میکنند، نمونه آن ماجرای سرباز طفلکی راهور و این آقای به اصطلاح نماینده مجلس هست، خدا به دادمون برسه، از دل کسی خبر نداریم! با ظاهر مقبول افراد ساده زیست، حزب الهی میان جلو اما...اما خدا به دادمون برسه، الهم عجل لولیک الفرج

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۰۷:۳۷

با تشکر از نویسنده محترم ،بسیار عالی بود،خصوصا قسمت آخر ماجرای چرچیل و افسر راهنمایی و اینکه باتوجه به حاکمیت قانون در خیابان ها جنگ را خواهیم برد... فوق العاده بود

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۱۳:۰۵

این جناب نماینده مجلس برای یک لحظه فکر کرده " تافته جدا بافته " است و این حوادث رقم خورده .