• سه‌شنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۷
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99110704591
  • خبرنگار : 71518

بیانیه ۱۴ ماده‌ای رسول‌پناه: همه چیز در گرو افزایش نجومی قرارداد گل‌محمدی بود

بیانیه ۱۴ ماده‌ای رسول‌پناه: همه چیز در گرو افزایش نجومی قرارداد گل‌محمدی بود

رییس پیشین هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در بیانیه‌ای ۱۴ بندی پاسخ اظهارات اخیر گل‌محمدی را داده و مسائل مختلفی را درباره سرمربی کنونی سرخپوشان مطرح کرده است.

به گزارش ایسنا، مهدی رسول پناه، رییس پیشین هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس اخیرا مورد حملات کلامی از سوی گل‌محمدی، سرمربی فعلی سرخپوشان روبه‌رو شده است. گل محمدی اخیرا در چندین مرتبه به خاطر انتشار ویدیوهای حاوی الفاظ نامناسب نسبت به بازیکنان و سرمربی پرسپولیس از سوی رسول پناه و همین‌طور خروج چندین بازیکن شاخص از تیمش به انتقاد به رسول پناه پرداخته است. در نتیجه این انتقادات، دو روز قبل درخواست استعفای رسول پناه از ریاست هیات مدیره این باشگاه مورد پذیرش مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

با این حال سرمربی پرسپولیس دیشب و بعد از بازی با آلومینیوم که با نخستین شکست این تیم در فصل جاری همراه شد، عملکرد ضعیف مهدی رسول‌پناه، مدیرعامل و رییس پیشین هیأت مدیره این باشگاه را اصلی‌ترین عامل این ناکامی عنوان کرد و هم‌چنان به انتقاد از رسول پناه می‌پردازد.

اکنون مهدی رسول‌پناه که دیگر سمتی در این باشگاه ندارد، در بیانیه‌ای ۱۴ بندی به انتقاد شدید از گل‌محمدی پرداخته و شدیدا پاسخ سرمربی پرسپولیس را داده و او را برای تنویر افکار عمومی به مناظره دعوت کرده است.

بیانیه مهدی رسول پناه به این شرخ است.

«بسمه تعالی

یکی کار ناکرده را آبرو می‌برد/ یکی هم گنه کرده را آبرو می‌خرد

متأسفانه اظهارات بی اساس، عاری از حقیقت و غیرمسوولانه آقای یحیی گل محمدی همراه به هیات مدیره باشگاه در مصاحبه اخیر بعد از برگزاری مسابقه داربی ۹۴ و دادن اولتیماتوم به بزرگ‌ترین مقام وزارت ورزش و جوانان دور از اخلاق حرفه‌ای و پذیرفتنی نبوده و نیست.

به نظر هم می‌رسید این صحبت‌های غیرمسوولانه و غیرحرفه‌ای بیش‌تر برای تحت الشعاع قراردادن تعویض پیروزی شیرین شهرآورد با تساوی بوده باشد. با وجود برنامه‌ریزی‌های  به دور از انصاف و عدالت  و مخفیانه  برخی از  آقایان و انتشار فیلم و ویدئو با نقشه از قبل طراحی شده به جهت حفظ ارکان و نظم باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازی همیشه حساس با استقلال سکوت اختیار کردم تا این که بهانه‌ ای به دست بهانه جویان (!) ندهم.

تا آن جا که همیشه حافظ منافع هوادار و باشگاه بودم هرچند هواداران از جزییات مسایل باشگاه مطلع نبودند و به لحاظ حفظ اسرار حرفه‌ای از اطلاع رسانی آن فعلا معذورم ولی آینده آنچه را که حقیقت است بر همگان آشکار خواهد کرد، اما پس از اظهارات آقای گل محمدی بعد از بازی با آلومینیوم اراک، تصمیم گرفتم بیانیه‌ای برای تنویر اذهان  عمومی و اطلاع هواداران عزیز و فهیم تنظیم و به شرح زیر اعلام کنم:

۱- ناگفته پیداست اظهارات غیرواقع آقای گل محمدی بعد از داربی ۹۴، خطاب به مسوولان باشگاه و هیات مدیره با اظهارات نامناسب خطاب به وزیر محترم ورزش در تعیین و تکلیف نصب و عزل اعضای هیات مدیره و تهدید به عواقب توجه نکردن به اظهارات خود که خارج از حدود اختیارات و وظایف ایشان بوده و متاسفانه از آن به عنوان سپر دفاعی در پوشش مسوولیت نپذیرفتن شکست در نقص مدیریت فنی تیم بهره بردند. ضمن مردود شناختن کلیه اظهارات دروغین و غیرمسوولانه ایشان بر خود واجب می‌دانم از وزارت محترم ورزش، هیات مدیره و هواداران عزیز که شاهد بی‌حرمتی توسط سرمربی تیم بوده‌اند، عذرخواهی کنم.

صبوری توام با سکوت اعضای هیات مدیره در طی این مدت به هیچ عنوان دلالت بر تأیید اظهارات بی‌اساس بیان شده نبوده و نیست. گرچه آقایان آن را با برعکس جلوه دادن و حمل بر حقانیت خود تلقی کردند.

در یک نقشه نخ نما شده و مظلوم نمایی هر گاه در بازی فوتبال منجر به نتیجه موفقیت در پیروزی نرسیده‌اند با هجمه‌ای از الفاظ همراه با اتهامات بی پایه و اساس، تقصیر آن را متوجه باشگاه، هیات مدیره و مدیرعامل کردند تا ذهن افکار عمومی را منحرف کنند! اما دلیل این بهانه جویی‌ها چیست؟!

باشگاه اگر تاکنون سکوت کرده بدان دلیل بوده که تمایلی نداشته تیم وارد حاشیه شود، و از هدف اصلی خود که موفقیت و پیروزی است ناکام بماند اما ظاهراً این نجابت و رفتار ماخوذ به حیا از سوی باشگاه و هیات مدیره باعث برداشت صد درصد اشتباه و ناصواب از سوی آقای گل محمدی و دوستان ایشان شده است.

۲- آقای گل محمدی! نگاهی به دوره اخیر فعالیت شما، آنجا که به جای پذیرش مسوولیت فنی، فرار رو به جلو را با پشتوانه فضای مجازی که هدایت شده است انتخاب کرده‌اید، کاملاً ناجوانمردانه است. برای همه هواداران ثابت شده است که عامل ناکامی پرسپولیس با این همه ستاره چیست؟! با اجرای تفکرات خاص خود در هدایت تیم، در بازی آلومینیوم اراک بر همگان ثابت شد که چه زمانی برای استفاده از ستارگان تیم برای پیروزی باید استفاده می شد که صورت نگرفت.

هدایت و مدیریتی این‌چنینی در عرصه مسابقات، نتیجه‌ای غیر از این نخواهد داشت. به ضرس قاطع قول می‌دهم هر کسی مربی این تیم باشد با این وضعیت این تیم را قهرمان لیگ و قهرمان آسیا خواهد کرد. تا کی می‌خواهید به جای پذیرش مسوولیت خود در نتیجه نگرفتن، پشت فضای مجازی، خود را پنهان کنید؟ با توجه به این که باشگاه تمام شرایط مالی و امتیازات خاص را برای شما مهیا کرده است تمام مسوولیت بازی به عهده جنابعالی است و نمی‌توانید آن را پنهان کنید.

عملکرد شما در تیم‌های سابق، گواه بر این ادعاست. دیگر این سیاست بهانه جویی‌ها نخ‌نما شده است ضمنا شما با همین ترکیب بازیکنان و وضعیت موجود قرارداد بسته‌اید. اگر واقعا شرایط سخت بود پس چرا قرارداد خود را تمدید کردید؟! این یعنی وضع موجود را پذیرفته‌اید. اعلام می‌کنم اینجانب آمادگی آن را دارم که در هر برنامه زنده که آقای یحیی گل محمدی انتخاب کند با ایشان مناظره‌ای شفاف و روشن برگزار کنم تا هواداران و مردم بدانند چه کسی با بولدزر از روی پرسپولیس رد شده است؟  تا این گونه حقیقت بر همگان عیان و آشکار شود. 

۳- با بررسی برهه زمانی فعالیت سرمربی فعلی در تیم پرسپولیس، می توان به سادگی لحظه بروز این قبیل مشکلات برای باشگاه، بعد از برگزاری مسابقات لیگ را متوجه شد. جرقه اختلافات و مشکلات درست از زمانی زده شد که احدی از مدیران برنامه آقای گل محمدی که مدیر برنامه‌های دو بازیکن هم بودند به دفتر باشگاه مراجعه و اعلام کرد باید قرارداد سرمربی پرسپولیس افزایش یابد!

نامبرده علاوه بر اعلام رقم نجومی و اخذ امتیازات در قرارداد سرمربی پرسپولیس، پیشنهاد دادند تا قرارداد دو بازیکن نیز تغییر کند. با این وصف باشگاه چون با ایشان قرارداد داشت و مهلت آن به پایان نرسیده بود، لاجرم به جهت موانع قانونی و ناتوانی مالی باشگاه، از پذیرش آن خودداری ورزید.

در ادامه با پیگیری‌های مصرانه سرمربی، درخواست قراردادی جدید به شرح فوق بارها و بارها از سوی  یاد شده تکرار شد به نحوی که در طول روز متناوباً  ۲ تا ۳ تماس در این خصوص انجام می‌شد. این در حالی بود که باشگاه از یک ماه قبل در جریان فهرست ورودی و خروجی‌ها از سوی سرمربی قرار گرفته بود. گرچه آقای گل محمدی در جلسه هیات مدیره درخواست کرد تا بازی داربی حذفی، این لیست منتشر نشود تا تمرکز تیم به هم نخورد.

در نهایت باشگاه با لیست خروجی که سه نفر بودند (دو نفر آن‌ها در فینال لیگ قهرمان آسیا ثابت بازی کردند!) موافق نبود اما لیست بازیکنان جدید مورد پذیرش قرار گرفت تا با تمام توان برای فصل نقل و انتقالات تابستانی اقدام شود. از توان مدیریتی و تلاش شبانه روزی آقایان رغبتی و سرپرست تیم در آن برهه حساس همین بس که به محض آغاز رسمی نقل و انتقالات پرسپولیس، ظرف سه روز هفت بازیکن جدید با درخواست کتبی سرمربی به خدمت گرفته شدند.

هفت بازیکنی که به گواه کارشناسان بهترین بوده و پرسپولیس را قهرمان فصل نقل و انتقالات معرفی کرد. هرچند آقای گل محمدی در همان مقطع خواهان آن بود که خود شخصا مذاکره با بازیکنان جدید را برعهده بگیرد ولی باشگاه رویه مذاکره شفاف و رسمی را انتخاب کرد.

۴- هرگز فراموش نمی‌شود در شبی که پرسپولیس از جام حذفی کنار رفت، سرمربی تیم به جای پذیرش مسوولیت شکست مدعی شد که چرا باشگاه بازیکن جدید جذب نمی‌کند و باشگاه را متهم به خواب خرگوشی کرد! عجبا که هنوز زمان نقل و انتقالات شروع نشده بود و تازه اگر بازیکن جدید هم به خدمت گرفته می‌شد در جام حذفی حق بازی نداشت! آیا این بدان معنی نبود که اگر پیشنهاد افزایش قرارداد ایشان را پذیرفته بودیم بدون شک این مباحث مطرح نمی‌شد؟ و اسرار حرفه‌ای باشگاه در مجاری شبکه‌های اجتماعی نمایان نمی‌شد؟

متعاقبا خود سرمربی استارت حواشی بعدی را زده و ضمن مصاحبه کردن، مدیران باشگاه را متهم به دروغگویی کرده و هواداران و باشگاه را تهدید به ترک سمت و استعفا کردند. تعارض رفتاری ایشان آن جایی مشهود بود که در ساعت مقرر، سر تمرین تیم رفته و اعلام می‌کرد که با باشگاه خاتمه همکاری داده‌ام؛ اما به صورت افتخاری به مسابقات باشگاه های آسیا می روم!

به رغم تمام این رفتارهای غیرحرفه‌ای و حاشیه‌ای، باشگاه برای حفظ حرمت و ثبات آرامش در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، سکوت اختیار کرد. با وجود این همه هجمه، در پاسخ به این بی‌نظمی‌ها و بروز جو نا آرام که در پی رفتارهای غیرمسوولانه آقای سرمربی در تیم حاکم شده بود، سعی شد با گفت‌وگو مسایل حل و فصل شود تا تیم بیش‌تر به حاشیه نرود. این در حالی بود که می‌دانستیم همه چیز در گرو افزایش نجومی قرارداد سرمربی و اخذ امتیازات در قرارداد ایشان است. اما باشگاه قصد تن دادن به این درخواست نامعقول را نداشت.

کما این که مشخص بود با افزایش مالی قرارداد یحیی گل محمدی و پذیرش شروط غیرمنطقی جو، به ظاهر آرام شده و حواشی به اتمام می‌رسد.

۵- برای تنویر افکار عمومی و هواداران، درباره وضعیت بازیکنان جدا شده باید بیان شود که ورود و خروج هر یک از بازیکنان از تیم با نظر سرمربی صورت گرفته است. در قضیه بشار رسن، آقای گل محمدی! شما کاملاً در جریان بودید و به هتل محل اقامت بشار رسن رفتید که با او صحبت کردید، اما بشار نپذیرفت. بلافاصله با مدیر برنامه‌اش تلفنی تماس گرفته و صحبت کردید که به جایی نرسیدید اما مدت‌ها عنوان می‌کردید از جدایی بشار رسن خبر نداشتید! خدا را شکر در نهایت بشار مصاحبه کرد و گفت که "از دو ماه قبل همه در باشگاه می‌دانستند که می‌روم."

حالا چرا اظهار بی‌اطلاعی کردید؟ خودتان بهتر تاکتیک فرار رو به جلو در صورت ناکامی احتمالی را شناخته و می‌شناسید! اگر بر فرض حافظه ضعیفی هم داشته باشید که ندارید بشار تمرین نمی‌کرد و راه می‌رفت! هیات مدیره باشگاه، آقای علیپور را برای گفت‌وگو با جنابعالی فرستاد و ایشان یک ساعت راجع به این موضوع با شما صحبت کرد.

بشار رسن پست گذاشت، ویدئو گذاشت و از هواداران خواهش کرد به جدایی او کمک کنند. این بازیکن دو بار از ایران رفت و به زحمت برگردانده شد و شما هم عیناً در جریان کامل بودید. اما مثل همیشه وقتی در فینال آسیا تیم نتیجه نگرفت (در حالی که باشگاه تمام شرایط مخصوصاً مالی را برای شما فراهم کرده بود تا جلوی بهانه جویی گرفته شود) به جای پذیرش مسوولیت شکست، پشت مساله بشار رسن پنهان شدید و از پذیرفتن مسوولیت شکست خود برابر اولسان کره جنوبی شانه خالی کردید.

با مروری بر تصمیمات گذشته شما، شاهد بر آن بودیم که تعداد ۹  بازیکن به دستور مستقیم شما جذب شده‌اند، اگر همه چیز در گرو بودن یک بازیکن است، خوب اعلام قاطعانه می‌کردید تا باشگاه بازیکن جدید به خدمت نگیرد تا به یک بازیکن پول هنگفت بدهیم و شما نتیجه بگیرید؟! چگونه فراموش کرده‌اید که روی جذب و رفتن تک تک افراد، شخصا تماس می‌گرفتید و حتی قبل از رفتن به باشگاه‌های آسیا اصرار داشتید لیست پُر شود. این همه باشگاه اصرار داشت یک جای خالی در لیست نگه داریم که بعد از برگشت از بازی‌ها و شناسایی نقطه ضعف احتمالی در آن پست، بازیکن بگیریم اما زیر بار نرفتید و در برگشت هم دو بازیکن جدید دیگر خواستید.

تازه از لیست خروجی شما، باشگاه سه نفر را نگه داشت وگرنه به طور یقین خواسته‌های خودتان را به نام هیات مدیره می‌زدید که بازیکنان را رد کرده‌اند! همه هواداران می‌دانند و در سال‌های گذشته درک کرده‌اند با درایت، سیاست و تدابیر مربیان بزرگ دوره‌های قبل، معمار قهرمانی‌های پرسپولیس در این تیم بزرگ، حضور و بقای بازیکن مشروط به علاقه و خواست بازیکن است. حتی در مواقعی که پنجره نقل و انتقال باشگاه بسته بود هر بازیکنی برای باشگاه شرط می گذاشت یا قصد جدایی داشت، کنار گذاشته می‌شد. این به عنوان یک قاعده اصلی و رمز پیروزی های متوالی در پرسپولیس نهادینه شده بود.

۶- مربیان اسطوره باشگاه پرسپولیس همواره تأکید ورزیده بودند بازیکنی که دلش با تیم نیست، با صد زنجیر و بند و قرارداد هم نخواهد ماند. دو مربی که نسبت به آن‌ها می‌دانیم حساسیت زیادی دارید و در مراسم استقبال از تیم فینالیست آسیا را بر نتابیده و نسبت به آن به صورت خصوصی انتقاد کردید! در خصوص آقایان محسن ربیع خواه و انصاری، شما نامه جدایی ایشان را بر باشگاه ارسال کردید که تمایلی بر ماندن آن‌ها ندارید هر چند باشگاه بر ماندن آن‌ها اصرار داشت. درباره آقای محمد نادری بعد از چندین بار مذاکره، ایشان اظهار کرد که سرمربی اعتقادی بر حضور اینجانب در تیم ندارد و باشگاه چرا اصرار بر ماندن من دارد. ولی در نهایت ایشان پس از چندین جلسه از باشگاه جدا شد.

۷- آقای گل محمدی! مدارک و شواهد موجود حکایت از آن دارد که صد درصد قرارداد سال قبل به علاوه تمامی آپشن‌های آن را بدون کم و کسر گرفته‌اید. مازاد بر آن، بابت بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا بابت تک تک بازی‌ها، پاداش جداگانه و به روز دریافت کرده‌اید که رقمی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان می‌شود.

اما قبل از رفتن به فینال اصرار به تعیین پاداش نایب قهرمانی داشتید که با مخالفت باشگاه روبه‌رو شد. چرا؟  اولاً؛ هدف پرسپولیس قهرمانی بود. ثانیاً؛ پاداش رسیدن به این مرحله را حتی بیش‌تر از قرارداد خود گرفته بودید، وقتی مطمئن شدید دیگر بابت یک بازی پاداش مضاعفی نمی‌گیرید، شروع به بهانه جویی کردید!

۸- آقای گل محمدی! بیایید منصفانه و عاقلانه در این رهگذر به مسایل دوره مربی‌گری شما نگاهی بیاندازیم، بلکه تا شاید برای سوالات بی پاسخ در ذهن هواداران فهیم چاره‌ای بیاندیشیم، تا آنجا که به شعور هر مخاطب توهین نشود و از تشویش اذهان آن‌ها کم و امکان تفکر صحیح از مخاطب گرفته نشود.

ببینیم آیا محروم شدن سه بازیکن از فینال آسیا به بحث مدیریت شما در اداره کردن و کنترل بازیکنان مربوط  می‌شود یا به هیات مدیره؟ در حالی از هیات مدیره سایر باشگاه‌ها تعریف می‌کنید که شما، سایر اعضای کادرفنی و بازیکنان در فصل گذشته و سال‌های قبل را تسویه کامل کرده، پاداش مضاعف پرداخت شده. از فصل جدید نیز ۱۰ درصد گرفته‌اید. این را مقایسه کنید با مصاحبه بازیکنان سایر تیم‌هایی که از آن‌ها تعریف می‌کنید تا ببینید چقدر از شما بیشتر دریافتی داشته‌اند؟ آقای گل محمدی!  راستی چرا پس از افزایش قرارداد خود دیگر برای پول و مطالبات بازیکنان مصاحبه‌ای انجام نداده‌اید؟! به عنوان مربی تحت قرارداد باشگاه، تا کنون تعهدات حرفه‌ای خود را زیر پا گذاشته‌اید و با این رفتار روحیه بازیکنان را تضعیف کرده و اعتماد به نفس آن‌ها را کاهش داده‌اید.

وقتی مدام می‌گویید این بازیکن رفته است، آن بازیکن رفته است، یعنی به ۲۵ بازیکن فعلی  پرسپولیس اعتماد ندارید؟! با این رویه، روحیه تیم را پایین می‌آورید. اجازه بدهید که پرسپولیس نفسی تازه کند و به پشتوانه اصالت چندین ساله‌اش راه موفقیت را طی کند. همه در داربی ۹۴  شاهد بودیم که چقدر پتانسیل تیم بالاست و اگر از موقعیت‌هایش استفاده می‌کرد، نتیجه تاریخی تکرار می‌شد. این تیم همچنان شانس اول قهرمانی است و تک تک بازیکنان پرسپولیس ستاره هستند. ما و هواداران به آن‌ها اعتماد داریم و شما هم ایمان بیاورید، صعود به پنجمین قهرمانی کاملا در دست پرسپولیس است. بدانید و آگاه باشید مربیانی که در فینال جام جهانی هم  بازی کرده بودند و سوابق درخشانی داشتند، این گونه صحبت  نمی‌کردند که به وزیر و باشگاه اولتیماتوم بدهند و تعیین تکلیف کنند.

۹- آقای گل محمدی! قبل از ورود شما، با نگاهی بر گذشته درخشان تیم در پیروزی‌های پی در پی، پرسپولیس سه بار قهرمان لیگ برتر شده و ۷ جام برد. وقتی هم که به تیم پیوستید، پرسپولیس با اختلاف سه امتیاز صدرنشین لیگ بود و با حفظ صدرنشینی قهرمان شد. هرچند قهرمان دوره قبل جام حذفی هم بودیم که امسال تکرار نشد، اما بعد از قهرمانی اصرار بر آن داشتید تا برخی از ارکان باشگاه با نظر شما منصوب شوند!

اگر به خواسته شما گوش داده بودیم الان بیش‌تر پُست‌های باشگاه از جمله مدیریت حقوقی، روابط عمومی، سرپرستی تیم، معاونان باشگاه و ...  را باید از نفرات مورد نظر شما انتخاب می‌کردیم. ولی هیات مدیره مخالف بود. شاید حالا خیلی‌ها متوجه شوند که چرا در این مدت از این افراد و منتصبان باشگاه انتقاد کردید.

۱۰- آقای گل محمدی! برکسی پوشیده نیست در عرصه حقوقی و حفظ اعتبار بین‌المللی باشگاه نیز موفق بوده‌ایم. تا آن جا که در پرسپولیس ۱۳ پرونده بین‌المللی داشتیم که ۹ مورد از جمله برانکو و دستیارانش که بزرگ‌ترین بدهی باشگاه بود به خوبی و قبل از مسابقات لیگ و به لحاظ جلوگیری از کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقال تمام توان خود را  به کار بستیم و هیات مدیره با اقدامات موثر خود این چالش سنگین را به خوبی پشت سر گذاشت.

هرچند خود را به خواب خرگوشی زده و باور ندارید، همگی حل شده و می‌دانید هیچ کدام به این دوره مدیریت مربوط نبودند. ولی با مدیریت قاطع به خوبی مرتفع شد. قرارداد بودیمیر که مشخص است چه زمانی بسته شده و اصلا مربوط به این دوره نیست. جدایی کالدرون را هم که شما بهتر از هر کس جزییات آن را می‌دانید چرا که سوار بر موفقیت نیم فصل اول این مربی آرژانتینی در لیگ نوزدهم شدید! از مصاحبه‌ها و پست‌های آقای کالدرون همگان می فهمند چه اتفاقی افتاده است؟!

۱۱- آقای سرمربی! چه خوب بود تمام توان خود را در حیطه تخصص ورزشی در سرمربی گری پیاده می کردید. دخالت‌ها و اشارات نابه‌جا که هر کدام اساس تمرکز تیم و خود شما را برهم می‌ریزد فاصله می‌گرفتید. ای کاش برای کسب موفقیت و کامیابی و سربلندی تیم قدم بر مسیر موفقیت‌های مکرر و متوالی تیم بر می‌داشتید.

ورود به برخی مسایل غیر مرتبط جایگاه و شان شما را در خطر سقوط حرفه‌ای نمایان خواهد کرد. به نظر نمی‌رسد زیبنده یک رفتار سرمربی بزرگترین تیم ورزشی باشد تا مداخلاتی که در تصمیمات هیات مدیره است را داشته باشد. تا آن جا که حتی نسبت به معاون اجرایی باشگاه وقتی که مربیان اسبق تیم پیام تبریک قهرمانی لیگ را دادند ( ایشان به پاس قدردانی از پیام تبریکشان تشکر کرد و از آن‌ها برای حضور در جشن قهرمانی دعوت کرد.) شما چه هیاهویی در باشگاه به راه انداختید که چرا پیشکسوتان و مربیان قدیمی را دعوت کردید و خواهان کناره‌گیری آن‌ها شدید. اما نامبرده با توجه به اینکه آرامش و تمرکز تیم بهم نخورد، نجابت به خرج داده و استعفا داد.

هم‌چنین شما با معاون اقتصادی بهتر از هر کسی می‌دانید که چه رفتاری داشتید؟! دلیل این همه هجمه در داخل باشگاه و در فضای مجازی برای هواداران پرسپولیس چیست؟!

۱۲- متاسفانه در دقیقه ۹۳ این داربی و دقیقه ۹۱ داربی جام حذفی شاهد بودیم که پرسپولیس نبرد. آیا این بی‌توجهی به هیات مدیره ربط داشت؟! به جای پاسخگویی و قبول مسوولیت شکست، بهانه‌جویی کردید. آیا در داربی جام حذفی همه بازیکنان و بشار رسن نبودند که متاسفانه شاهد باخت پرسپولیس شدیم؟ بازی با فولاد خوزستان یک بار دیگر ثابت کرد، پرسپولیس بازیکنان قهرمان و خودساخته‌ای دارد که می‌توانند هر نتیجه‌ای را برگردانده و پیروزی را از آن خود کنند. بازیکنانی که با فرهنگ دویدن، جنگیدن و فداکاری برای برد رشد کرده و نشان داده‌اند، جملگی ستاره هستند که باید به آن‌ها افتخار کرد.

۱۳- چگونه و با چه شرایطی می‌شود فضای مجازی را به یکباره بعد از هر شکست تیم با ایجاد استوری، پست و هشتگ، هجمه‌ای سراسر افترا و توهین و هتک حرمت به مسوولان باشگاه روانه کرد؟ چگونه هدایت افکار عمومی برای جذب هواداری و انحراف افکار اشخاص، به جای لمس لذت پیروزی با روش‌های تخیلی جو را متشنج و منحرف کرد؟ باید گفت باشگاه تحت تاثیر این مسایل قرار نمی‌گیرد و منافع هوادار و باشگاه را با این مسایل حاشیه‌ای، چوب حراج نخواهد زد. این تیم با اصالت‌تر از آن است تا مورد خدشه‌ای وارد شود.

۱۴- اینجانب به همه هواداران محبوب پرسپولیس اعلام می‌کنم در طول دوره تصدی خود در باشگاه، تمام توان خود را در جهت حفظ حقوق و منافع باشگاه بکار بسته و به هیچ عنوان تحت تاثیر خواسته‌های غیرمنطقی و متضاد با منافع باشگاه قرار نگرفته و با توجه به تمام هجمه‌ای که علیه اینجانب انجام شد در این مدت از انجام وظیفه قانونی خود کوتاه نیامدم.

امیدوارم مدیرعامل محترم با توجه به اهداف برنامه اعلامی کاری خویش در سایه الطاف الهی در جهت مبازره با فساد و دلالی موفق و پیروز باشد.

در پایان آرزوی صحت، سلامتی و شفای عاجل برای همه مردم فهیم و نیز پیشکسوتان پرسپولیس را از درگاه ایزد منان خواستارم. علیهذا خاطرنشان می‌شود نسبت به تمامی عوامل تهیه فیلم خصوصی و انتشار آن و هم‌چنین مرتکبان اظهارات کذب و افترا و ...  علیه اینجانب، از طریق مراجع قضایی اقدام قانونی و قاطع انجام خواهد شد.

گفت شیخـــا هـــر آن چه گویی هستم/ آیا تــــو چنــان کـــــــه می‌نمایی هستی

مهدی رسول پناه»

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۰:۴۸

من کامل نخوندم وقتی رسیدم به جای که نوشته هر مربی با این بازیکنان قهرمان لیگ و آسیا میشن فهمیدم که: دشمن بزرگ پرسپولیس رسانه‌ها و وزارته و صحبت در این مسائل واقعا بی‌مورده.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۱:۴۴

رسول‌پناه و گل‌محمدی هیچ کدام در قد و قواره پرسپولیس نبودند و نیستند فقط باعث شدند تیمی که برانکو طی چند سال ساخته بود یه جایی برسد که هر لحظه نگران سقوطش به رتبه‌ای پایین‌تر در جدول رده‌یندی باشیم.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۹:۰۷

تو که دندانپزشکی چرا در شغل خودت کار نمی‌کنی و آمده‌ای مدیر عامل یک تیم بزرگ شده‌ای. هر شخصی باید در تخصص و حیطه کاری خود انجام وظیفه کند.

avatar
۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۰۵:۵۳

بفرما آقای گل‌محمدی توضیح بده آقای ایسنا چرا این خبرو از روی وایرال برداشتی؟ یک نفر اومده حرف حق زده باید فورا حذف کنی خبرش و از تیتر؟؟؟ بگذارش همون صفحه اصلی لطفا مردم بیان بخونند و‌ نظر بدهند و آقای گل محمدی هم جوابگو باشد.