• یکشنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99121006755
  • خبرنگار : 30054

روش برجسته سازی بنر و کاتالوگ چاپی

روش برجسته سازی بنر و کاتالوگ چاپی

بینایی ما از اعجاب‌برانگیزترین حواس ماست. اساس تبلیغات بر این است که تصاویر قدرتمند هستند و ما نسبت به تصاویر واکنش نشان می دهیم ، چه از نظر منفی و چه از نظر مثبت مطمئناً تأثیرگذار خواهند بود.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام چاپ آرمانی، ما نگاهی می اندازیم که چگونه تصاویر می توانند در چاپ دیجیتال به برجسته سازی بنر  و چاپ کاتالوگ به شما کمک کنند و چگونه بنرها واقعا می توانند تأثیر بگذارند .

۱. تصاویر برای نسل ما صحبت می کنند:

در زمانی که دوربین ها در جیب ما حمل می شوند ، همه و همه عکاس هستند. ما با استفاده از اینستاگرام ، فلیکر و پینترست و غیره وسواس داریم و این امواج را صدا می کنیم. همین نیاز به دیدن ، تجسم و ضبط است که باعث می شود تقریباً متن بدون تصویر همراه را نادیده بگیریم.

۲. به طور موثر یک پیام کلیدی را به تصویر بکشید:

می توان از تصاویر برای انتقال پیامهای کلیدی شما به طور موثر استفاده کرد. تصاویر بسیار به یاد ماندنی تر از متن هستند و همیشه زمینه ساز ارتباط تجاری شما خواهند بود. داستانی را با تصاویر تعریف کنید و از آنها برای ارتقا پیام تجاری خود در چاپ کاتالوگ دیجیتال استفاده کنید.

۳. ایجاد شوخ طبعی:

از تصاویر می توان به طور موثر برای ایجاد شوخ طبعی استفاده کرد. در مورد مطالب خنده دار بازاریابی بسیار بیشتر صحبت شده که به اشتراک گذاشته می شود و به طور کلی موثرتر است.

۴. محصول خود را بفروشید:

 در مورد کالاهای غذایی ، تصاویر می توانند واقعاً حواس ما را جلب کنند. استفاده از تصاویر با وضوح بالا و جذاب باعث فروش محصول یا خدمات شما می شود. ما به سمت تصاویر جلب می شویم و معمولاً بیشتر از توصیف متن ، ممکن است در مورد تصویر یک محصول قضاوت کنیم.

۵. رنگ و خلاقیت:

ابزارهای بازاریابی شما مانند آگهی ها ، جزوه ها و استندهای بازشو به اندازه محصولات یا خدمات با شما صحبت می کنند. مشتریان بلافاصله شرکت شما را با نحوه ارائه‌اش قضاوت می کنند. بنابراین یک بنر نمایندگی قدرتمندی از شماست. بسته به استفاده از رنگ و خلاقیت ، استفاده از تصاویر می تواند تجارت شما را مدرن و خلاقانه نشان دهد و این امر در ایجاد تصویری بهتر از شرکت شما تموثر است.

۶. جذابیت مخاطبان:

در صورت استفاده از تصویر صحیح ، تصاویر موجود در یک بنر می توانند مستقیماً مورد توجه مخاطبان شما قرار بگیرند. مثالی که در زیر نشان داده شده است ، این مسئله را به خوبی برجسته می کند ، در حالی که متن مورد توجه یک بزرگسال قرار می گیرد ، مطمئناً تصویری از کودک که دست هایش را با رنگ پوشانده است ، برای کودک جذاب خواهد بود.

۷. قابلیت اطمینان:

استفاده از تصاویر افراد در طول تاریخ بازاریابی امری خارق العاده بوده است. تصویر یک شخص روی هر ماده تبلیغاتی می تواند تفاوت ایجاد کند. ما می توانیم این موضوع را با شرکت هایی مانند کوکاکولا ببینیم ، تصویر به نمادهای جهانی این مارک تبدیل شده است.

۸-اهمیت فضای سفید هنگام طراحی بروشور

ما قبلاً در هنگام طراحی بروشور و چاپ آن به نقش تصحیح ، وزن کاغذ و رنگ آن پرداخته ایم . یکی از زمینه هایی که هنگام طراحی مواد چاپی بازاریابی شما اغلب فراموش می شود ، نقش فضای سفید است.

گاهی اوقات ممکن است آسان باشد که با استفاده از بروشور خود ، رنگ ، تصاویر و عناوین را تحت تأثیر قرار دهید. به جای اتخاذ این روش ، گاهی اوقات بهتر است یک قدم به عقب برگردید و اجازه دهید کلمات و تصاویر در صفحه نفس بکشند.

چگونه این کار را انجام می دهید؟

فضای سفید اغلب هنگامی که بین قسمتهای خاصی از صفحه شما فاصله دارد ، به عنوان "فضای اتلاف شده" یا "فضای منفی" دیده می شود. برای اکثر شرکت ها ، قسمتی از یک بروشور در طراحی مورد توجه قرار می‌گیرد که قابل خوانده شدن باشد.

این بدان معنی است که برای پول خود ارزش کسب می کنید و در گذشته فضای سفید و مناطقی از صفحه ای که استفاده نشده است به عنوان اتلاف پول در نظر گرفته شده است.

ضرب المثل قدیمی "من هزینه آن را پرداخت کرده ام ، بنابراین می خواهم از آن استفاده کنم" در مورد طراحی جزوه ، بروشور و پوستر کاملاً آشنا است . بسیاری از شما این جمله را شنیده اید که "کمتر بیشتر است". این روشی است که باید هنگام طراحی بروشورها استفاده کنید و به یاد داشته باشید که فضای سفید همیشه چیز بدی نیست.

فضای سفید دو نوع دارد - فعال و منفعل

۱. فضای فعال سفید: این فضایی است که عمداً برای کمک به ایجاد ساختار بهتر در صفحه شما و خوانایی بیشتر مطالب شما باقی مانده است.

۲. فضای سفید منفعل: این فضای سفیدی است که یا در اطراف صفحه شما یا بین عناصر خاصی از صفحه خالی مانده است. بعید است که این کار به عمد انجام شده باشد.

یکی از دلایل آخر اینکه باید فضای سفید را در بروشور خود اضافه کنید این به شما کمک می کند تا جلوه ای واضح و تمیز به کارهای هنری نهایی شما اضافه کند. این به شما کمک می کند تا بروشور شما بسیار حرفه ای تر به نظر برسد و به شما کمک می کند اولین تأثیر خوب را در مشتری ایجاد کنید. بروشوری که به نظر می رسد مانند زمان است و به چیدمان آن فکر شده است.

انتهای رپرتاژ آگهی