• شنبه / ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۱
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: Bojnourd-50123

اتمام برگزاری مسابقات ورزشی بزرگ دانش آموزی در خراسان شمالی

مسابقات

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: مرحله دوم مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان شمالی پس از سه روز با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از دانش آموزان، مربی، سرپرست و داوران در رشته های ورزشی والیبال، تنیس روی میز، هندبال و بدمینتون در شهرستان اسفراین پایان یافت.

حسن لنگری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با بیان اینکه در رشته بدمینتون  بجنورد، اسفراین و شیروان به ترتیب در جایگاه نخست تا سوم ایستادند، ادامه داد: در رشته تنیس روی میز متوسطه اول بجنورد مقام اول، اسفراین دوم و  شیروان سوم را به خود اختصاص داده است.

به گفته وی در رشته تنیس روی میز متوسطه دوم بجنورد مقام اول، شیروان و مانه و سملقان به تربیت مقام های دوم و سوم را کسب کردند.  

لنگری عنوان کرد: در هندبال بجنورد، شیروان و اسفراین و در رشته والیبال شهرستان های بجنورد، شیروان و مانه و سملقان عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی بیان کرد: مرحله سوم این مسابقات در ۱۲ اردیبهشت در شهرستان بجنورد در رشته های شنا، دو و میدانی و شطرنج برگزار می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی افزود: مسابقات به صورت کانون قهرمان در رشته بدمینتون و مدرسه قهرمان در رشته های والیبال تنیس و هندبال برگزار شد.

وی همچنین از برگزاری مسابقات دو ومیدانی آموزشگاه های استان دردو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم با شرکت ۹ تیم از شهرستان های استان درمحل استادیوم ۱۹مهر بجنورد خبر داد.

لنگری با اشاره به نتایج تیمی این مسابقات در مقطع متوسطه اول اظهار کرد: شهرستان های بجنورد مقام اول، فاروج مقام دوم و شیروان مقام سوم را به خود اختصاص دادند و در نتایج تیمی مقطع متوسطه دوم نیز بجنورد مقام اول، اسفراین مقام دوم و شیروان مقام سوم را از آن خود کردند.

وی در رابطه به نتایج انفرادی این مسابقات بیان کرد: در ماده 100 متر متوسطه اول مهدی قوی اندام از  فاروج، امیرشکیبی از  بجنورد و کمیل جهانگرد از اسفراین، در ماده200 مترامیرحسین مروجی از اسفراین، محمدرضا براتی ازبجنورد و امیرحسین محمودی از فاروج، در ماده 400 متر مهدی باغچقی از بجنورد، مهدی رضا پور از  اسفراین و محمد حسین نوروزی از  شیروان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

لنگری ادامه داد: در ماده ۸۰۰مترمجتبی روحانی نسب از شیروان، محمد حق شناس از  بجنورد و حسین صفدری از  اسفراین، در ماده هزار و 500متر رضا ضرغامی از اسفراین، محمد حیدرپور از  شیروان و علی گریوانی از  بجنورد، به ترتیب در جایگاه های نخست تا سوم این ماده ایستادند.

به گفته وی در ماده پرتاب وزنه، جمشید حیدرزاده از شیروان،امیرحسین محمودی از فاروج و علی درودگر  از فاروج، در ماده پرتاب دیسک، علی کاقندی ازشیروان، محمد رضا براتی از  بجنورد و اسماعیل ندیمی از فاروج به جایگاه نخست تاسوم رسیدند.

معاون اداره سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: در ماده ۱۰۰متر رضا ربانی وعلی سیدی از بجنورد، مهدی محمدپور از مانه سملقان،در ماده ۲۰۰متر نیز محمد باقری از بجنورد، رضا شفیع زاده  از اسفراین و حسین قائمی ازفاروج، در ماده ۴۰۰ متر امیر رضا امروزی از شیروان، علیرضا سامری از اسفراین و مهدی کیخا از بجنورد، در ماده ۸۰۰متر حسین شیرزاد  از اسفراین احمد رضا واحدی  از مانه و سملقان  وپوریا خیرخواه  از شیروان، در ماده هزار و ۵۰۰ مترحمید رضا حسین زاده از اسفراین، امیر محمد رضایی از  شیروان و یدالله علیزاده از  مانه سملقان، در ماده سه هزار متر نیز حسن  محمدحسن زاده از بجنورد، علی اسماعیلی  از  اسفراین و میثم  اسفیدانی از فاروج مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

 به گفته وی در ماده پرش طول، محمد باقری از بجنورد، علیرضا اسفندیاری از  اسفراین و مجتبی کیوان  از شیروان، در ماده پرتاب وزنه، دانیال سرفراز  از  بجنورد،سیاوش  خرسندی  از شیروان ومهدی سیاوشی  از فاروج، در ماده پرتاب دیسک، رضا پیرزاده از شیروان، حسین پرورشی از فاروج وعلی اسماعیلی از اسفراین مقام های برتر این رقابت ها را از آن خود کردند.

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.