• پنجشنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۴:۴۳
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: Khorasan-Razavi-142767

روی پرده سینماهای مشهد چه می‌گذرد؟

روی پرده سینماهای مشهد چه می‌گذرد؟
در روزهای آغازین بهمن ماه سال جاری، هم اکنون 13 فیلم سینمایی در 6 سینمای فعال مشهد در حال اکران است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، «ترانه»، «پارادایس»، «سندباد و سارا»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «پاستاریونی»، «تخته گاز»، «درساژ»،  «قانون مورفی»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «دزد و پری 2»، «کلمبوس» و «میلیونر میامی»  بر روی پرده سینماهای مشهد در حال اکران است.

«ترانه» 

 «ترانه» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مهدی صاحبی و تهیه‌کنندگی محمدتقی انصاری روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس و گلشن در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی و سیاوش چراغی‌پور ایفای نقش می‌کنند. 

 این فیلم داستان زندگی دختر دانشجویی است که کانون از هم پاشیده خانواده‌اش مشکلات زیادی را برای او به وجود آورده‌است تا جایی که برای تأمین هزینه‌های زندگی‌اش فعالیت در یک شرکت مدلینگ غیررسمی را انتخاب می‌کند و در این مسیر گرفتار افرادی می‌شود که او را تا پای مرگ پیش می‌برند.

 «پارادایس» 

«پارادایس» فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی و نویسندگی مهدی علی میرزایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی اطلس و گلشن در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله جواد عزتی، مهران رجبی، محمد علی نجفیان، سامان صفاری، بیتا عطشانی و ماتیاس متس ایفای نقش می‌کنند. 

در این فیلم سینمایی دو طلبه می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. رئیس حوزه علمیه آنها که حاج آقا فراستی نام دارد، راه سفر را برآن‌ها می‌بندد. طلبه‌های جوان با اغفال حاج آقا فراستی، ویزایی هم برای او می‌گیرند و او را با خود به آلمان می‌برند.

«سندباد و سارا» 

 «سندباد و سارا» فیلمی به کارگردانی غلامرضا آزادی و تهیه‌کنندگی فریال بهزاد روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله مهدی امینی‌خواه، شهرام لاسمی، الهام طموری، محمد مهدی احدی، آیدا نامجو و عباس بابایی ایفای نقش می‌کنند. 

این فیلم سینمایی روایتگر ماجراهای کودکانه است و برگرفته از داستان سندباد بوده که طی اتفاقاتی سندباد به ایران می‌رسد و در ایران دچار چالش‌های جالبی می‌شود. 

«تخته گاز» 
 
 «تخته گاز» فیلمی به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه‌کنندگی مسعود تکیه و سید محسن جاهد محصول سال 97 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله سام درخشانی، کامبیز دیرباز، لیلا اوتادی، الهام حمیدی، رز رضوی، بیژن بنفشه‌خواه و پرستو صالحی ایفای نقش می‌کنند. 

این فیلم سینمایی در ژانر کمدی اجتماعی بوده و در خلاصه داستان آن آمده است:« سلیمان قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می‌راند؛ چرا که به هزار و یک دلیل زیر سؤال رفته و او خود نیز به این امر واقف شده و درصدد رفع نواقص خود برآمده است و …» 

 «درساژ» 

«درساژ» فیلمی به کارگردانی پویا بادکوبه و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی مصفا، شبنم مقدمی، یسنا میرطهماسب و نگار مقدم ایفای نقش می‌کنند. 

«درساژ» داستان دختر نوجوانی است که طی یک شیطنت نوجوانانه مرتکب جرمی می‌شود و بعد در واکنش به این اتفاق با ابعاد چندگانه‌ی جهان اطراف خود روبه‌رو می‌شود. ابعادی که همگی قصد عبور از مرزهای او را دارند.

«قانون مورفی» 

«قانون مورفی» فیلمی به کارگردانی رامبد جوان، تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی پوریا شجاعی و محمدعلی حسینی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، سینماهای آفریقا، پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت و رامبد جوان ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم سینمایی در ژانر کمدی و اکشن بوده و در داستان آن آمده است که دختر بهمن به نام سارا دزدیده می‌شود و فرخ برای کمک او به شمال می‌رود. و اتفاقات زیادی را پشت سر می‌گذرانند.

«دزد و پری 2»

 «دزد و پری 2» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت و تهیه‌کنندگی بهروز مفید، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، گلشن، اطلس، مجموعه سینمایی سیمرغ و سینما پیروزی در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، نادر سلیمانی، مرتضی زارع و حمید کاشانی ایفای نقش می‌کنند. 

فیلم سینمایی «دزد و پری 2» ماجراهای عجیب یک پدر را نشان می‌دهد که به نوعی خود را دانشمند فرض می‌کند و مدعی است که قرص‌هایی برای رشد و فعالیت سریع کودکان اختراع کرده است.

«اتاق تاریک» 

 «اتاق تاریک» فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی روح‌الله حجازی، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله ساره بیات، ساعد سهیلی و سید علیرضا میرسالاری ایفای نقش می‌کنند. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که:« فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده‌اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آن‌ها را در مواجهه با مسایل جدیدی قرار می‌دهد…»

 «مارموز» 

«مارموز» فیلمی به کارگردانی کمال تبریزی، نویسندگی آیدین سیارسریع و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه،اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ، سینما آفریقا و پیروزی در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی و مانی حقیقی ایفای نقش می‌کنند. 

این فیلم داستان زندگی شخصی به نام قدرت است که سودای رسیدن به قدرت به هر قیمتی را دارد. 

«بمب؛ یک عاشقانه» 

 «بمب؛ یک عاشقانه» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پیمان معادی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف و پیمان معادی محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و سینما آفریقا در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله پیمان معادی، لیلا حاتمی، حبیب رضایی، سیامک انصاری و سیامک صفری ایفای نقش می‌کنند. 

فیلم سینمایی «بمب؛ یک عاشقانه» در میانه سال‌های جنگ و در اوج بمباران‌های تهران، روزگار با بیم و ترس می‌گذرد اما عشق و دل‌دادگی و زندگی و امید، هراس ملموس مرگ را به فراموشی می‌سپارد؛ رفتگان در کلمات زندگان تکرار می‌شوند. مرگ، سوال مطلق و عشق، ابهام مکرر است. 

 «کلمبوس» 

 «کلمبوس» فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی هاتف علیمردانی،  روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله هانیه توسلی، فریده سپاه منصور، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی ایفای نقش می‌کنند. 

 «میلیونر میامی» 

 «میلیونر میامی» فیلمی به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله حمید فرخ نژاد، علی قربان‌زاده، طناز طباطبایی، صابر ابر،  افسانه بایگان و آتیلا پسیانی ایفای نقش می‌کنند. 

داستان فیلم سینمایی کمدی «میلیونر میامی» درباره چهار نفر است که می‌خواهند از راهی، یک میلیون دلار را به جیب بزنند اما همیشه یکی از آن‌ها خراب کاری می‌کند. 

«پاستاریونی» 

«پاستاریونی» فیلمی به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی بیتا منصوری، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله سام درخشانی، محمد نادری، بهاره رهنما، مهتاب ثروتی و گوهر خیراندیش ایفای نقش می‌کنند. 

فیلم سینمایی «پاستاریونی» داستان غذاها است، البته نه هر غذایی! این فیلم یکی از بهترین ایده هایی که کمتر به آن پرداخته شده را در خود دارد و آن، ایده آشنایی مردم با غذاهای اقوام ایرانی در قالب فیلم است.
  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.