• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۳ / ۱۶:۴۴
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: Khorasan-Razavi-68323

اخبار کوتاه از تربیت بدنی شهرداری مشهد

IMG_3010

چهارمین دوره مسابقات بدمینتون محلات مشهد در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا – منطقه خراسان و به نقل از روابط‌عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛ در این دوره از مسابقات که دوم آبان‌ماه در سالن ورزشی راستی برگزار شد، در مجموع 76شرکت کننده در دو رده سنی با انجام 103مسابقه با یکدیگر رقابت کردند.

در رده سنی نوجوانان 57ورزشکار با 77مسابقه به صورت دوره‌ای و در 19گروه 3تیمی مسابقه دادند که در پایان مصطفی رضانژاد، امیرمحمد بیانی و سینا ثقفی به عنوان نفرات برتر این رده معرفی و به دور بعد صعود کردند.

در رده سنی جوانان نیز 19ورزشکار با انجام 26مسابقه به صورت دوره‌ای در 5گروه 3تیمی و یک گروه 4تیمی مسابقه دادند که در نهایت سپهر صادقی، امیر افهمی و سجاد نیک‌پور به عنوان نفرات برتر این رده به دور بعد صعود کردند.

با برگزاری مسابقات رده بندی و فینال رده های سنی نونهالان و خردسالان در رشته بدمینتون، محمد زرچی به مقام اول رده خردسالان دست یافت و سهیل دهقان و علی مسعودی مقدم مقام‌های دوم و سوم این رده را کسب کردند.

در رده سنی نونهالان نیز امیر حسین موسوی، امیر حسین میری و مهدی رضایی مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

پایان مسابقات کشتی محلات جام پوریای ولی

مسابقات کشتی محلات جام پوریای ولی در رده سنی نوجوانان با اعلام نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، این مسابقات با حضور 286کشتی‌گیر نوجوان در 10وزن و با انجام 336مسابقه در روز یکم آبان ماه در خانه کشتی مشهد برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها در وزن 42کیلوگرم، یوسف سلیمانی از تیم کارگران مقام اول، حسین حسن‌پور از فرش مشهد مقام دوم و سیدسعید قرایشی و امیرحسین فکری هر دو از فرش مشهد به طور مشترک مقام سوم دست یافتند.

در وزن 46کیلوگرم، جواد فراز فاروجی از آستان قدس و علیرضا بهرام‌نیا از کارگران مقام‌های اول و دوم و پوریا رضازاده از کارگران و شهاب شهبازی از تیم امام علی مقام سوم را کسب کردند.

حسین شایسته‌نژاد از آستان قدس و امیرحسین یعقوبی از فرش مشهد مقام‌های اول و دوم وزن 50کیلوگرم را به دست آوردند و رضا خدابخش از فرش مشهد و رضا مرتضوی از راه‌آهن موفق به کسب مقام سوم شدند.

در وزن 54کیلوگرم وحید حازن‌چی از تیم صادرات مقام اول، رضا خوشگل از راه آهن مقام دوم و احمد فلاحتی و امیرحسین عازم مقدم از تیم‌های کارگران و آستان قدس مقام سوم را از آن خود کردند.

مرتضی رخشانی از آستان قدس و مسعود عبدی از شهرداری مقام‌های اول و دوم وزن 58کیلوگرم را به دست آورده و علی مهاجران از کارگران و امیرحسین افخمی از آستان قدس مقام سوم از این وزن را کسب کردند.

رضا بنی‌اسدی از راه‌آهن، محمد قربان‌پور از دانش‌آموز، محمد جواد مهدی‌پور از شهرداری و مهدی حسین‌زاده از آستان قدس مقام‌های اول تا سوم وزن 63 کیلوگرم را از آن خود کردند.

در وزن 69 کیلوگرم علی عمران از تیم باقرزاده و محمدتقی نعمتی از فرش مشهد مقام‌های اول و دوم و حمید رضا کول‌آبادی و عماد امیری از تیم‌های امام علی و کارگران مقام سوم را به دست آورند.

در وزن 76کیلوگرم رامین کیانژاد و مرتضی حسن‌آبادی هر دو از آستان قدس مقام‌های اول و دوم و دانیال سکه و مصطفی نجفی از تیم های شاندیز و شهرداری مقام سوم را از آن خود کردند.

میثم زمانی از فرش مشهد، رضا ارجی از صادرات و محمد جاودانی و علی یوسفی از فرش مشهد به عنوان نفرات برتر وزن 85کیلوگرم و محمد رستمی‌پور از تیم باقرزاده، شایان حدادی از کارگران و علی‌اصغر پوربخشی از آستان قدس و محمد پوررمضان از فرش مشهد به عنوان نفرات برتر وزن 100کیلوگرم معرفی شدند.

در نهایت تیم‌های آستان قدس با کسب 64امتیاز، کارگران با 52امتیاز و فرش مشهد با 45امتیاز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم بخش تیمی این مسابقات را کسب کردند.

پایان مرحله شهری مسابقات دارت پنجمین المپیاد ورزشی محلات

مرحله شهری مسابقات دارت پنجمین المپیاد ورزشی محلات در بخش مردان با اعلام نفرات برتر پایان یافت.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، این مسابقات به میزبانی شهرداری منطقه6 در روز جمعه دوم آبان ماه در محل سالن جانبازان مجموعه ورزشی تختی مشهد برگزار شد.

با برگزاری مرحله مقدماتی این مسابقات 157 نفر به مرحله شهری راه یافتند که از این تعداد 20نفر در این مرحله شرکت کردند. در رده سنی نونهالان 6نفر، در رده نوجوانان 8نفر و در رده جوانان 6نفر در محل مسابقات حاضر شده و به رقابت پرداختند.

در پایان سجاد کاشانی حسن‌آباد، محسن نبی‌زاده و حسین فقیری به عنوان نفرات برتر رده سنی نونهالان معرفی شدند.

در رده سنی نوجوانان نیز عرفان فتحی مقام اول، مرتضی مطلوبی مقام دوم و محمد پهلوان مقام سوم را کسب کردند. همچنین محمد مهدی ذبیحی، رامین رحیمی و یوسف غفاری به عنوان نفرات برتر رده سنی جوانان مشخص شدند.

پایان جام حجاب با معرفی نفرات برتر

مرحله شهری ششمین دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان محلات مشهد با عنوان جام حجاب با حضور 166شرکت کننده از مناطق 13گانه شهرداری برگزار شد.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، مرحله مقدماتی این مسابقات در روزهای 6 تا 16مهرماه امسال با حضور یکهزار و 870شرکت کننده در 6گروه سنی برگزار شد که در پایان 166نفر به مرحله شهری راه یافتند.

مرحله شهری این مسابقات در تاریخ یکم آبان ماه به میزبانی شهرداری منطقه9 در محل سالن دلاوران برگزار و نفرات برتر هر گروه سنی معرفی شدند.

در رده سنی 15 تا 19سال مونا جوادی مقدم، زهرا ایما حسینی و سارا احمدی از منطقه‌9 مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رده 20 تا 24سال فاطمه ترابی از منطقه7 مقام اول، مولود اصفهانی از منطقه یک مقام دوم و فائزه پانیذ از منطقه8 مقام سوم را به دست آوردند.

در رده سنی 25 تا 29سال نیز مقام اول به صغری تقدی از منطقه8، مقام دوم به فائزه ظهوریان از منطقه2 و مقام سوم به زینب فاکهی از منطقه9 رسید.

اکرم حیدری از منطقه 12، ملیحه ابراهیمی از منطقه9 و مرجان بزرگیان از منطقه12 موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم رده سنی 30 تا 34شدند.

در رده سنی 35 تا 39 سال نرگس طبسی از منطقه 11 مقام اول را از آن خود کرد و زهرا سوختانلو از منطقه 10 و صدیقه فضایلی از منطقه 12 مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند. صغری احسنی از منطقه یک به عنوان نفر اول و فرزانه عدالتی از منطقه 12 و عصمت مرادی از منطقه 7 نیز به عنوان نفرات دوم و سوم رده سنی 40 تا 45سال معرفی شدند.

رقابت 145 جودوکار در مرحله شهری مسابقات محلات مشهد

مرحله شهری مسابقات جودو محلات مشهد با عنوان جام ایثار با حضور 145ورزشکار برگزار شد.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، این مسابقات دوم آبان ماه در 3رده سنی نوجوانان، جوانان و امید به میزبانی شهرداری منطقه 5 و با مشارکت هیات جودو مشهد در سالن جودو استاد دهقان مجموعه ورزشی زنده یاد جعفریان برگزار شد.

در پایان مسابقات، علی یوسفی قره‌چماق، سید حمید رضا حسینی و سید محمد اجدادپور در وزن 50کیلوگرم، حامد قرائی، مجید ابراهیمی و امیر حسین محمد فرخد در وزن 55کیلوگرم و پیام زمانی، امیرحسین امیدنژاد و سید مهدی رضوانی در وزن 60کیلوگرم به عنوان نفرات برتر در رده سنی نوجوانان معرفی شدند.

در وزن 66کیلوگرم محمد صفائی، علی مهربان و احسان مهماندوست، در وزن 73کیلوگرم امیرحسین عزیزی خور، یونس عرب‌پور و ذاکر دهناد، در وزن 81کیلوگرم حسین لطفی، وحید عزیزی و میکائیل عابداسکندری و در وزن 90کیلوگرم مهران قنبری حسن‌آبادی، محمدحسن بیابانی و مصطفی علیزاده مقام‌های اول تا سوم این رده را کسب کردند.

در رده سنی جوانان و در وزن 55کیلوگرم محمدرضا حسین زاده، علی ایرانی و مصطفی فرهادی‌پور، در وزن 60 کیلوگرم جلال نیکوفر، ناصر مقصود و محمدرضا جاوید و در وزن 66کیلوگرم رضا غلامی، مرتضی رستگار و سعید یوسف‌زاده مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در وزن 73‌کیلوگرم رده سنی جوانان نیز مسعود قوی بازو، حسن صانعی و محمد بوژمهرانی، در وزن 81‌کیلوگرم عادل مومنی‌نژاد، یاسر محمدی فرخند و ناصر مهدی جامی، در وزن 90کیلوگرم ایمان یزدان‌پناه، عبدالوهاب وهابیان و جلال محجوب و در وزن 100کیلوگرم مهرداد کبریایی، امیرمحمد همایونی و علیرضا حیدری مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

همچنین در رده سنی امید و در وزن 73کیلوگرم حیدر زحمتکش، سید حامد قریشی و مهدی نیک‌بین و در وزن 100کیلوگرم وحید تیموری و محمد باقر وفاییان به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.