• یکشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ۱۲:۲۲
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: alborz-32806
  • خبرنگار : 50022

سردار نقدی:

جنگ با آمریکا صلح‌طلبانه‌ترین کاری است که می‌توان انجام داد/رفاقت با آمریکا فقر و بدبختی به دنبال دارد

_SAM4842

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در برابر آمریکا دو راه جز دوستی و غارت توسط این کشور و مبارزه و حفظ دین و عزتمان نداریم گفت: ما در حال برداشتن آخرین قدم‌ها هستیم اما آمریکا در سراشیبی شدید و تند سقوط قرار دارد و نشانه آن هم  همین است که روسای جمهور کشورهای جهان در سازمان ملل به ریش ترامپ خندیدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سردار محمدرضا نقدی در مراسم راهپیمایی 13 آبان کرج  با بیان اینکه روسای جمهور آمریکا تا کنون به ملت ایران لقب‌هایی چون تروریست، محور شرارت و ... داده‌اند، گفت: این در حالی است که ملت ما مثل همه ملت‌ها صلح و آرامش را دوست دارد؛ همه انسان‌ها ذاتا صلح را دوست دارند و طرفدار جنگ نیستند همه انسان‌ها خطشان خط صلح است دین ما  هم دین صلح است.

نقدی ادامه داد: اسلام همه بشریت را به صلح و دوستی دعوت می کند این مرام اسلام است اما این ملت برای شعار مرگ بر آمریکا دلیل دارد و دلیل آن این است که اگر به دنبال صلح بین ملت‌ها هستیم باید با عامل اصلی تمام کشتارها مبارزه کنیم؛ برای برقراری آرامش بین ملت‌ها هیچ راهی جز نابودی کانون اصلی فته انگیزی نیست؛ مادامی که رژیم آمریکا در دنیا هست دنیا روی آرامش را نخواهد دید.

وی افزود: رژیم آمریکا از جنگ جهانی دوم به بعد به بیش از 60 کشور تجاوز نظامی کرده است؛ رژیم آمریکا تاکنون 62 کودتا را رهبری کرده است؛ هر جای دنیا اگر جنگی هست یک طرف جنگ اوست اگر این رژیم از بین نرود دنیا روی آرامش را نمی‌بیند؛ کی می‌توانیم به صلح برسیم تا کانون اصلی جنگ افروزی آمریکا از بین نرود پس شعار مرگ بر آمریکا صلح‌طلبانه‌ترین شعاری است که در دنیا وجود دارد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: مبارزه با آمریکا و جنگ با آمریکا صلح‌طلبانه‌ترین اقدامی است که ملت‌ها می‌توانند انجام دهند چون باید مرکز اصلی شرارت از بین برود وگرنه هر روز باید شاهد یک جنگ درگیری و دیکتاتوری باشیم همانطور که در رژیم گذشته هم همینطور بود.

وی افزود: رژیم شاه تحت حمایت چه کسی بود؟ تحت حمایت ژنرال هایزر که به ایران آمده بود او دستور کشتن جوانان ما را صادر می‌کرد آنها حامی شاه بودند؛ شاهی که وقتی از کشور فرار کرد آمریکا به او پناه داد بنابراین ملت ایران حق داشت که فکر کند آنها می‌خواهند کودتای 28 مرداد را تکرار کنند به همین دلیل جوانان انقلابی و فهمیده نگذاشتند این تکرار شود و رفتند لانه جاسوسی را اشغال و  دیپلمات‌های آمریکایی را گروگان گرفتند تا شاه را پس بگیرند و ثروت غارت شده ایران که شاه برده بود را برگردانند اما آمریکا حاضر به پس دادن او نشد چون حامی اصلی او بودند.

سردار نقدی با بیان اینکه وقتی اسناد لانه جاسوسی بازخوانی شد آنجا ملت ایران متوجه شد که عجب فتح بزرگی کرده ادامه داد: مساله خیلی مهمتر از پس گرفتن شاه بود چون متوجه شدند سفارت آمریکا مرکز توطئه بوده است؛ همه مشکلاتی که در ماه‌های اول انقلاب در مناطق مختلف کشور شکل گرفت از داخل لانه جاسوسی بوده است؛ این اسناد نشان داد که غائله کردستان، تجزیه آذربایجان، به آشوب کشیدن فارس توسط خسرو قشقایی غائله خوزستان و خلق عرب و توطئه بزرگ توسط ملی‌گراها و وابستگان به دولت موقت برای براندازی و انحراف انقلاب از سفارت مدیریت می‌شد.

وی افزود: همه توطئه‌ها و برنامه‌های نا امن‌سازی کشور از داخل لانه جاسوسی  هدایت می‌شد بنابراین  خدا به ملت ایران رحم کرد که آنجا فتح شد و دشمن نتوانست کارهای خود را ادامه دهد.

وی با بیان اینکه حق ملت ایران است که امروز فریاد مرگ بر آمریکا را سر دهد، خاطرنشان کرد: اما برخی می‌گویند اگرچه آمریکا جنایتکار شکنجه‌گر هست اما مبارزه با آن و شعار مرگ بر آمریکا چه فایده‌ای دارد بنابراین با آن باید زندگی کرد؛ منطق برخی این است و امروز بر آن اساس دم از مذاکره و سازش با آمریکا می‌زنند.

نقدی ادامه داد: امروز در 40 سالگی انقلاب این نظریه مهر باطل خورده چون آثار مبارزه با آمریکا را داریم می‌بینیم؛ ملت ایران در این 40 سال مبارزه،  آمریکا را از اریکه قدرت به زیر کشیده است روزی که انقلاب اسلامی پیروز شد در جهان دو قدرت وجود داشت که هر کدام هر کاری را در منطقه خود می‌خواست انجام می داد اما امروز ابرقدرتی در جهان وجود ندارد؛ آمریکایی که خود را رهبر جهان می‌دانست امروز تمام خواسته‌هایش برعکس می‌شود؛ این کار جمهوری اسلامی است که قلاده به گردن آمریکا انداخته و به زیر کشیده است.

وی افزود: امروز رئیس جمهور آمریکا در کدام کشور جرات دارد به خیابان بیاید؟ در انگلستان که بزرگترین متحد آمریکاست دو میلیون نفر عله او شعار می‌دهند؛ از فرودگاه با بالگرد به کاخ می‌رود و بر می‌گردد  او در هیچ کشوری جرات ندارد به میان مردم بیاید چون مطمئن است که توسط مردم کشته می‌شود.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: سال‌هاست ملت‌ها به جای گل، با سنگ و تخم مرغ گندیده از رئیس جمهور آمریکا استقبال می‌کنند  حتی سران جهان در سازمان ملل به ریش رئیس جمهور آمریکا خندیدند.

نقدی تصریح کرد: آمریکایی که بیش از هزار میلیارد دلار ذخیره ارزی مازاد داشت امروز 21 هزار میلیارد دلار بدهی دارد و هر روز دو  و نیم میلیارد دلار به آن اضافه می‌شود.

وی افزود: آمریکا در سراشیبی سقوط است؛ آمریکایی که در زمان پیروزی انقلاب  اگر ناو خود را به سمت یک کشور حرکت می‌داد دولت آن کشور سقوط می‌کرد اما امروز تفنگداران او در خلیج فارس وقتی دستگیر می‌شوند شلوار خود را خیس می‌کنند؛ انقلاب اسلامی بود که آمریکا را ذلیل کرد.

نقدی اظهار کرد: لبنان  و عراق را انقلاب اسلامی از دست آمریکا آزاد کرد؛ آمریکا سوریه را به واسطه داعش اشغال کرد ولی انقلاب اسلامی با کمک ملت سوریه آمریکا را در آنجا ذلیل کرد؛ انقلاب اسلامی هر روز در مبارزه با آمریکا پیش رفته و آمریکا هر روز عقب مانده است؛ این شکست‌های زنجیره‌ای برای آمریکا ادامه خواد داشت.

وی ادامه داد: امروز کسانی که دم از صلح و سازش می‌زنند و می‌گویند که مبارزه با آمریکا فایده ندارد ببینند که چگونه ایران، عراق، سوریه، لبنان، غزه و بخش‌های زیادی از یمن از چنگ آمریکا بیرون آمده و انشاءالله حجاز هم از چنگال آل سعود آمریکایی خارج خواهد شد.

نقدی تصریح کرد: این رژیم ذاتش مبارزه با بشر است رژیم آمریکا ذاتاً مخالف بشر است و  به دروغ می‌گوید که فقط با دولت ایران مشکل دارد و مردم ایران را دوست دارد؛ در زمان شاه چه کسی شکنجه را به ساواک آموزش داد، شش میلیون بشکه نفت ما را چه کسی می برد و ملت ما در فقر و بیسوادی بود؟ بنابراین باید گفت که اتفاقاً آمریکا با حکومت‌ها بر علیه ملت‌ها می سازد؛ همین امروز دوستانه‌ترین ارتباط را با آل سعود دارند آیا با ملت عربستان دوست هستند؟

وی افزود: بهترین ارتباط را رژیم بحرین با آمریکا دارد آیا این ارتباط باعث دوستی آمریکا با مردم بحرین شده است؟ آنها که دم از دوستی و آزادی می‌زنند و همزمان از مذاکره و سازش با آمریکا حرف می‌زنند بزرگترین دروغگوها هستند چون هر دولتی با آمریکا دوست شود اولین کسی که قربانی می شود ملت آن کشور است.

این مسئول ادامه داد: همان آمریکایی که امروز دولت ما را زیر ذره بین می‌گذارد و اگر یک مامور اطلاعاتی کسی را  بنا بر حکم قانون بازداشت کرده باشد برای او شایعه درست کرده و او را  ضد بشر و شکنجه گر معرفی می‌کنند رسانه‌های آنان پر از هیاهو می‌شود همان‌ها حامی دولتی می شوند که مردم را شکنجه می‌کند و می‌کشد.

وی ادامه داد: آنها وقتی با صدام دوست بودند او یک میلیون نفر را کشت ولی دم نزدند؛ آل سعود هزاران نفر از مردم سنی و شیعه را می کشد ولی دم نمی‌زنند؛ دم زدن از آزادی و رابطه با آمریکا یک تضاد و دروغ و ریا و فریب بیش نیست.

نقدی خاطرنشان کرد: ما دو راه داریم یکی اینکه آمریکا ما را غارت کند و ما دم نزنیم و یک رژیم مردم را شکنجه کند یک راه هم هست که مبارزه کنیم؛ در مبارزه عزت و دینمان حفظ می‌شود و از لحاظ مادی هم هیچ ضرری نمی‌کنیم چون این را تجربه 40 ساله نشان داده است.

وی افزود: در این مدت در همه امور کشور پیشرفت‌هایی حاصل شد که اگر با آمریکا دوستی داشتیم هیچ وقت به آنها دست پیدا نمی‌کردیم همانطور که در رژیم گذشته پزشک باید از بنگلادش و پاکستان می‌آوردیم اکثر ملت ایران بیسواد بودند؛ اگر رفاقت با آمریکا استمرار پیدا می‌کرد همان فقر و بدبختی با وجود صادرات نفت ادامه می‌داشت اما امروز ما صاحب فناوری پرتاب ماهواره، شکافت اتم، سلول‌های بنیادی، نانو و ...هستیم و همه اینها در پرتو مبارزه حاصل شده است؛ سازش جز نکبت چیزی ندارد.

نقدی در پایان عنوان کرد: ما در حال برداشتن آخرین قدم‌ها هستیم اما آمریکا در سراشیبی شدید و تند سقوط قرار دارد و نشانه آن هم  همین است که روسای جمهور کشورهای جهان در سازمان ملل به ریش ترامپ خندیدند؛ نباید به نواهای سازشکارانه دروغینی که دم از دلسوزی ملت ایران می‌زنند نباید گوش دهیم؛ دلسوز ملت ایران امام بود که گفت مرگ بر آمریکا.

 

 

 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.