• پنجشنبه / ۲۲ آبان ۱۳۹۳ / ۱۳:۴۲
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: kerman-30492

در کنفرانس مطبوعاتی باشگاه گل گهر سیرجان مطرح شد:

جواهری: مجموعه ورزشی گل‌گهر در جنوب شرق بی‌نظیر است/ رادفر:قیمت بلیط بازی پرسپولیس قطعا 10 هزارتومان است

9189082f4804c1ab16e77d2cfe8d09d4_L

دیروز سالن کنفرانس مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان میزبان کنفرانس مطبوعاتی مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، این کنفرانس دیروز با حضور «محمد جواهری» مدیر روابط عمومی شرکت معدنی وصنعتی گل گهر، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر و «قاسم شهبا» سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برگزار شد.

ابتدا در این مراسم پس از پخش آیاتی چند از کلام الله مجید رادفر به خبرنگاران حاضر در کنفرانس خیر مقدم گفت و در ادامه گزارش 7 ماهه باشگاه را تشریح کرد.

برای ورزش حرفه‌ای، کارگری و همگانی برنامه داریم

قیمت بلیط بازی پرسپولیس قطعا 10 هزارتومان است

مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان گفت: خیلی دوست داشتم در پایان سال گزارش عملکرد یک ساله باشگاه را خدمتتان ارایه دهم اما دوستان صلاح دیدند امروز در این نشست حاضر بوده و گزارشی از 7ماه فعالیت مستمر باشگاه را عرض کنم.

" علیرضا رادفر" افزود: امروز شرکت در ادامه طرح «گل گهر 98» از باشگاه ورزشی ما خواسته است تا ورزش را با یک چشم انداز بلند مدت به سمتی هدایت کنیم که در گل گهر 98 بین 25 الی35 هزار نفر بتوانند به صورت حرفه ای، کارگری و همگانی ورزش کنند.

رادفر ضمن تشریح مواردی از عملکرد باشگاه اظهار کرد: در ورزش حرفه ای که در رشته هایی مانند فوتبال و والیبال فعالیت داریم، در همگانی نیز برنامه هایی مانند ورزش صبح گاهی و پیاده روی را داشته ایم و در ورزش کارگری نیز برنامه های متعددی را اجرا نموده و برای آینده برنامه ریزی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه گل گهر ادامه داد: در طرح «گل گهر 98» قطعا جمعیت گل گهر افزایش چشمگیری خواهد داشت و در این باره از 3 باشگاه مس کرمان، سپاهان اصفهان و یکی از باشگاه های خوزستانی پیرامون مزایا و معایب اینکه ورزش در گل گهر به صورت متمرکز باشد یا استقلال داشته باشد مشاوره کردیم که با 55 درصد نظر مثبت برروی یکپارچگی ورزش گل گهر مطمئنا آینده مطلوبی را خواهیم داشت، البته این ناگفته نماند که روی ورزش همگانی و کارگری به گونه ای به توافق رسیده ایم که اگر روزی مدیرعامل هم تغییر کند قطعا خللی روی برنامه نداشته باشد.

این مقام مسول در ادامه گفت: 14 کانون استعدادیابی زیر نظر باشگاه فعالیت دارند که در سیرجان در رشته والیبال دختران و پسران 420 نفر، در وزنه برداری آقایان 50 نفر، در رشته بسکتبال دختران و پسران 60نفر، فوتبال پسران 80و فوتبال دختران 40 نفر  فعالیت دارند.

رادفر تشریح کرد: مدیرعامل شرکت از ما خواسته اند تا در ورزش پایه ای بسیار کار کنیم ضمن اینکه به تمام روستاها و مناطق محروم سیرجان اعلام کرده ایم که اگر زمین چمن مناسبی دارند ما برایشان رایگان دروازه با تور نصب کرده و بهشان توپ خواهیم داد.

وی افزود: در راستای درخواست مدیرعامل شرکت و اهداف باشگاه به فدراسیون اعلام کرده ایم که فستیوال فوتبال دختران کشور در سیرجان برگزار شود، البته این ناگفته نماند که سال آینده در تمام استان و شهرستان سیرجان در رشته های مختلف استعدادیابی خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه گل گهر تاکید کرد:پیشکسوتان همیشه در برنامه های باشگاه گل گهر بوده اند و به دلیل اینکه باید ورزش های سبک تری را باید انجام دهند برای آنها ورزش هایی مانند کوهنوردی، پیاده روی، بدنسازی و شنا را در نظر گرفتیم ضمن اینکه در برنامه ای حتما قصد داریم طی مراسمی در خدمت این بزرگواران باشیم.

رادفر گفت: باشگاه گل گهر سیرجان از حدود 3 سال قبل هرساله مبلغی را به فرمانداری و اداره ورزش شهرستان می دهد تا در بین هیات های ورزشی شهرستان تقسیم شود که البته علاوه بر اینکه این مبلغ هرساله رشد 20 درصدی دارد هیچوقت در تقسیم کردنش باشگاه دخل و تصرفی نداشته است.

این مقام مسول خاطرنشان کرد: در جلساتی که با مسوولین شرکت داشتیم قرار شد زمینی به مساحت 25 هکتار در ده کیلومتری شهر در اختیارمان قرار گیرد تا ورزشگاه شماره 2 را احداث کنیم.

وی از راه اندازی کانون هواداران خبرداد و ابراز کرد: از بسیاری از باشگاه ها جهت راه اندازی کانون هواداران باشگاه مشاوره گرفتیم که در جلسه ای مسول کانون هوادارانمان مشخص شده و با مدارس نیز در این باره هماهنگیم ضمن اینکه اخلاق مداری و الگوی رفتاری را حد و مرز کار آقایان قرار دادیم.

مدیرعامل باشگاه با اشاره به برگزاری بازی با پرسپولیس مطرح کرد:  خداروشکر با تلاش شبانه روزی همکارانم هر ایرادی که نماینده فدراسیون دید را یا اصلاح کردیم و یا قطعا به زودی اصلاح خواهد شد کما اینکه تا به امروز اتاق داوران و رختکن دو تیم تجهیز کامل و سکوی سمت چپ ورزشگاه با ظرفیت 1200 نفر ساخته شده است. و بقیه موارد نیز در حال پیگیری است و برای ششم آذرماه قطعا آماده ایم. از نظر امنیتی هم باید خدمتتان عرض کنم با مسوولین یگان ویژه کرمان هماهنگ کردیم تا در روز بازی امنیت ورزشگاه را عهده دار شوند و قطعا از این نظر هم مشکلی سد راهمان نیست.

رادفر عنوان کرد: در بازی سپاهان صدا و سیمای کرمان 30 میلیون تومان هزینه پخش می خواست که از عهده ما خارج بود و فکر می کنم پخش بازی با پرسپولیس قطعی شده است.

این مقام مسول تاکید کرد: قطعا قیمت بلیط مبلغ 10 هزارتومان خواهد بود و شایعه 30 هزار تومانی شدن بلیط ها صحت ندارد چراکه فدراسیون طی تماس تلفنی با بنده اعلام کرد قیمتی بلیط بالاتر از 10 هزار تومان نباید باشد و گرنه خود فدراسیون از این امر جلوگیری خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه گل گهر در پایان خاطرنشان کرد: ما مخالف صعود تیم نیستیم و حتی در روز اول به کادر و بازیکنان اعلام کردیم که در صورت صعود قراردادهایشان صد درصد افزایش می یابد. قابل ذکر است برای بازی پرسپولیس نیز پاداش خیلی ویژه ای را برای مجموعه تیم در نظر گرفته ایم.

پرسپولیس را می بریم و مثل امروز دور هم می نشینیم!

فشردگی بازی ها خیلی زیاد است

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در این نشست خبری در رابطه با چگونگی نحوه بازیکن گیری تیمش گفت: امسال شرایط فدراسیون بسیار سخت بود، چراکه هر تیمی می بایست با شرایط سنی ای که فدراسیون تعیین کرده بود یارگیری کند که ما از 20 خرداد تست گیری مان را شروع کردیم و در پایان با 11 بازیکن غیربومی و بقیه تیم کلا بومی پرونده نقل و انتقالات را بستیم.

"قاسم شهبا" افزود: قبل از شروع فصل اردوی 10روزه ای را در چالگان اصفهان برگزار کردیم که بسیار اردوی خوبی بود و پس از ان با تیم مس کرمان رفت و برگشت، فولاد یزد، مس رفسنجان، فجر سپاسی،شهرداری رودبار و شهرداری بم دیدار تدارکاتی برگزار کردیم. در حالی که امسال واقعا کار سختی را پیش رو داریم، چراکه در دو جبهه داریم می جنگیم و عمده ترین مشکلمان هم زمان بندی فدراسیون است، ما هر 4.5روز یکبار باید یا در لیگ یک و یا در جام حذفی شرکت کنیم که فشردگی بازی ها باعث می شود تیم افت کند اما کل مجموعه تیم نهایت تلاشش را می کند تا نماینده شایسته ای برای سیرجان باشد.

 شهبا تشریح کرد: همیشه به پایه ها نگاه مثبتی داشته ام و اگر عکس این بود قطعا بازیکنانی مانند فیروزآبادی، پورخسروانی، ایران نژاد و خیلی های دیگر فرصت بازی پیدا نمی کردند و امسال نیز از تیم های پایه 8 بازیکن در حال حاضر کارت بازی برایشان صادر شده است و به موقع از آنها استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم گل گهر ادامه داد: خیلی ها می گویند ما شانسی سپاهان را مغلوب کردیم، من یک سوال از آنها دارم، آیا تا بحال در مسجد سلیمان فوتبال دیده اند؟ وقتی در مسجد سلیمان بازی می کنی هم در مستطیل سبز باید بازی کنی و هم سکوها حریفت هستند و فکر می کنم عنوان این مورد بی انصافی است، و امیدوارم تیم پرسپولیس را هم ببریم و بعد در چنین جلسه ای بنشینیم و برای بازی بعد تصمیم بگیریم.

وی اظهار کرد: در بازی پارسه دو آنالیزور پرسپولیس به ورزشگاه آمدند و بازی های ما را آنالیز کردند و ما هم از آنها شناخت کامل را داریم و امیدوارم علاوه بر برد تیم ما تماشاگران و مردم بازی زیبایی را شاهد باشند و این را به بازیکنانم گفته ام که مسابقات جام حذفی هر کدام یک فینال هستند و قطعا بدون استرس و ترس در مقابل پرسپولیس ظاهر می شویم.

شهبا خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما مسابقات دسته اول کشور است و برایمان این مهم است در سالی که 4 تیم از 12 تیم هرگروه حذف می شوند ما جزو تیم هایی باشیم که در تک گروه 20 تیمی سال بعد حضور داشته باشیم و امسال نیز با آبرومندی پرونده مسابقات را ببندیم.

 سرمربی گل گهری ها گفت: قطعا با صود ما کسی ناراحت نمی شود اما بر اساس بودجه و برنامه ریزی ای که داشته ایم هدفمان ماندن در لیگ یک است.

وی عنوان کرد: کاویانی بازیکن جوان و خوب تیمم به خاطر خستگی و فشردگی بازی ها مصدوم شد که چندروز قبل عمل جراحی را روی پایش انجام داد و اما محسن طرحانی نیز هرچه زودتر به تیم ما اضافه خواهد شد.

مجموعه ورزشی گل گهر در جنوب شرق بی نظیر است

"محمد جواهری" مدیرروابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان عنوان کرد: مجموعه ورزشی گل گهر قطعا در جنوب شرق ایران بی نظیر است چراکه این مجموعه تمام سالن ها و فضاهای ورزشی را در خود جای داده است و هر ورزشی در این مجموعه تعریف شده نا گفته نماند از نظر سازه این ورزشگاه کاملا آماده و فقط منتظریم تا تجهیز شود که با تلاش مسولین پروژه این مجموعه بزرگ ورزشی تا پایان سال جاری تحویل باشگاه ورزشی گل گهر داده می شود تا باشگاه بتواند در انجام اهدافش دستش بازی باشد.


 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.