• چهارشنبه / ۵ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۴۶
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: kerman-59400
  • خبرنگار : 50189

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

خروج آمریکا از سوریه؛ هدیه کریسمس آمریکا به ایران/ برخورد قاطع با افرادی در هر جایگاهی که خلاف ضوابط و مقررات عمل می‌کنند

ابوحمزه0
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به اعلام آمریکا مبنی بر خروجش از سوریه اشاره کرد و ادامه داد: علت اینکه آمریکا بعد از چند دهه تلاش که به اذعان خودشان حدود 7 هزار میلیارد دلار هزینه و صدها زخمی داده‌اند و هیچ چیز بدست نیاورند، اما اکنون به صورت رسمی اعلام کرده‌اند که می‌خواهیم از سوریه خارج شوند و این اعلام رسمی حتی اگر بدان هم عمل نکنند نشان گر یک شکست بزرگ برای آمریکاست و خیلی ها مطرح کردند که هدیه کریسمس رییس جمهور آمریکا به ایران داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار "غلامعلی ابوحمزه" ظهر امروز 5 دی‌ماه در نشست خبری به مناسبت 9 دی‌ماه ضمن تسلیت رحلت آیت‌الله شاهرودی و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امروز مصادف با زلزله دلخراش بم و عملیات کربلای 4 و 5 می‌باشد که یاد و خاطره همه این عزیزان را گرامی‌ می‌داریم.

وی با بیان این مطلب که با به‌هنگام و به‌موقع عمل کردن می‌توان نقش خود را به‌عنوان مسلمان انقلابی ادا کرد تا مدیون اسلام و شهدا نبود، اظهار کرد: حدود 4 فتنه در خلال 30 سال گذشته در ایران اسلامی را شاهد بودیم که فتنه 78،  88، دی‌ماه 96 و حرکت‌هایی که امسال در دستور کار دشمنان است و سعی بر فراخوانی، اعتصابات و مقابل نظام قرار دادن از جمله آنهاست.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به چرایی این فتنه‌ها پرداخت و اظهار کرد: دشمنان اسلام به این جمع بندی رسیدند که باید یک جنگ تمام عیار علیه نظام با هدف عدم کارآمدی نظام و ایجاد ناامیدی در افکار عموم جامعه به‌راه بیندازند و این مهم را از طریق رسانه‌ها و شبکه های مجازی به خورد مردم می‌دهند و دلیل آن نیز این است که انقلاب اسلامی به سرعت در حال پیش‌روی است.

وی به اعلام آمریکا مبنی بر خروجش از سوریه اشاره کرد و ادامه داد: علت اینکه آمریکا بعد از چند دهه تلاش که به اذعان خودشان حدود 7 هزار میلیارد دلار هزینه و صدها زخمی داده‌اند و هیچ چیز بدست نیاورند، اما اکنون به صورت رسمی اعلام کرده‌اند که می‌خواهیم از سوریه خارج شوند و این اعلام رسمی حتی اگر بدان هم عمل نکنند نشان گر یک شکست بزرگ برای آمریکاست و خیلی ها مطرح کردند که هدیه کریسمس رییس جمهور آمریکا به ایران داد.

سردار ابوحمزه با بیان این مطلب که سالانه 20 هزار یهودی، مسیحی و سایر ادیان به مذهب شیعه روی می‌آوردند و همه اینها به برکت انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: آنها کاملا انقلاب اسلامی را رصد می‌کنند و لذا دنبال سد کردن انقلاب هستند، بنابراین باید مردم را توجیه کنیم که انقلاب به سرعت مسیر خود را می‌پیماید و توقفی در آن ندارد.

وی با اشاره به برخی از مشکلات کشور، عنوان کرد: 70 درصد مشکلات موجود، به مسایل داخلی کشور برمی‌گردد و این به ضعف مدیریت برمی گردد که باید مدیریت های خود را جهادی کنیم تا از این مشکلات عبور کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از وحشت دشمنان از انقلاب اسلامی سخن به میان آورد و بیان کرد: انقلاب اسلامی در موضع عمل و دشمنان در موضع عکس العمل هستند و برخی‌ها تصور نکنند که با چراغ سبز مشکلات حل خواهد شد.

وی با انتقاد از امروز و فردا کردن اروپایی‌ها در اجرای برجام، عنوان کرد: علت اینکه فتنه ها پشت سر هم در کشور انجام می‌شود به دلیل حرکت‌های عظیم انقلاب اسلامی است که در منطقه و فرامنطقه ایجاد کرده و تاثیری که در قلبها می‌گذارد.

سردار ابوحمزه ضعف بصیرت، دنیا طلبی و عدم اطاعت از ولایت را از دلایل ورود برخی خواص انقلاب و جامعه در فتنه‌ها برشمرد و تصریح کرد: دشمنان مردم، رهبری و نظام را نشناختند و تصور می‌کنند با فراخوان و اعتصاب و ... می‌توانند در مقابل انقلاب بایستند که این مهم اصلا صحیح نمی‌باشد، زیرا محورهای قدرت نظام، مردم و رهبری را نشناختند و تصور می‌کنند با حرکت های کذایی می‌توانند مقابل انقلاب بایستند.

وی بیان کرد: اتفاقات بزرگی در جهت تقویت اسلام با محوریت نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری در سطح منطقه و جهان در شرف تکوین است، نمی‌دانم این اتفاق چیست؟ آیا فروپاشی آمریکاست؟ یا اینکه روی‌آوری مردم به انقلاب اسلامی و ...؟ نمی‌دانم چیست؟ اما نقش و مسئولیت ما بسیار سنگین است نباید خود را سرگرم مسائل فرعی و حاشیه‌ای کنیم. تفاقات بزرگی در حال رقم خوردن است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از میزان اقتدار آمریکا و صهیونیست سخن به میان آورد و بیان کرد: در هیچ مقطعی آمریکا و صهیونیست به این میزان حقیر نبودند که تنزل را به عینه شاهدیم و این مهم به برکت خون شهداء و ایستادگی ملت می‌باشد.

وی به نقش و تاثیر رسانه‌ها در افکار عمومی اشاره کرد و افزود: باوجود آنکه کارهای بزرگ و عظیم در کشور در حال انجام است، اما آمریکایی‌ها با بهره گیری از رسانه‌ها، اینترنت و ... مردم را با مشکلات اقتصادی، تورم و ... سرگرم می‌کنند برخی مغرضانه از بیرون و برخی ناآگانه در درون این مسایل را در کشور عنوان می‌کنند؛ اما چرا به نقاط قوت کشور پرداخته نمی‌شود!؟

سردار ابوحمزه با بیان این مطلب برخی‌ها بدون مطالعه و آگاهی از وضعیت کشور در قبل انقلاب، انقلاب را نقد می‌کنند، بیان کرد: امروز کسی نمی تواند برای ایران خط و نشان بکشد و باید بدانید که رهبری در سطح جهان بی نظیر است.

وی پرداختن به توفیقات نظام در طول 40 سال را الزامی دانست و عنوان کرد: باید مشکلات و توفیقات را مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند و نبایستی فقط مشکلات را مطرح کرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با انتقاد از عملکرد برخی از مسئولان اظهار کرد: بعضی از مسئولان پا را از قانون اساسی فراتر می گذارند و این اشتباه است و دلیل مشکلات در طی چند سال متمادی این است که هرکسی در حیطه اختیارات خود ورود نمی‌کند و برخی‌ها می‌خواهند جا پای رهبری بگذارند، اینها به‌جایی نخواهند رسید.

وی خطاب به برخی مسئولین گفت: این جایگاه طعمه نیست تا برای خود، خانواده، بستگان و هم حزبی‌های خود بخور بخور راه بیندازید و این تعبیر شهید بهشتی است که« ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت». هر کسی در هر جایگاهی خلاف قانون و خلاف شرع مقدس اسلام انجام داد باید با او برخورد شود

سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه 100 هزار نفر از جمعیت استان کرمان تحت پوشش است و اذعان کرده‌اند که 20 هزار نفر دیگر نیز  می‌توانند تحت پوشش قرار دهند آیا این هنر است؟ اظهار کرد: برخی از این گردن کلفت‌ها در استان که دنبال ثروت هستند و خون مردم را در شیشه کرده‌اند و تا بخواهیم حرکتی انجام دهیم صدایشان در می‌آید در حالی که محرومیت‌ها را اینها ایجاد کرده‌اند.

وی ادامه داد: اگر این زالو صفت‌ها نباشند استان کرمان می‌تواند 4 استان دیگر را پشتیبانی کنند و تا این زالو صفت‌ها با سوءاستفاده از مسئولیت‌ها می‌خورند، می‌برند و چاپند؛ قطعا اینها مجازات می‌شوند و یکی یکی آنها به دار مجازات آویخته می‌شوند تا درسی برای دیگران شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در خصوص فتنه 88 گفت: فتنه 88 سیاسی و بین احمدی‌نژاد و موسوی و اصلاح طلب و ... نبود بلکه این جریان از سال 78 آغاز و برنامه‌ریزی شده بود که می‌خواستند همه چیز نظام را تغییر دهند و سران فتنه انقلاب اسلامی را تا پرتگاه سقوط پیش بردند.

وی بیان کرد: ما در راس نظام که رهبری است، مشکل نداریم و در قاعده نظام که مردم هستند نیز مشکل نداریم بلکه مشکل ما حلقه اتصال مردم و رهبری است که این حلقه مسئولین می‌باشند زیرا برخی از مسئولین به وظیفه خود به‌خوبی عمل نمی‌کنند.

سردار ابوحمزه تاکید کرد: مردم ما کسانی نیستند که با نظام قهر کنند و روبروی نظام بایستند، نمونه بارز آن 13 آبان‌ماه امسال بود لذا در هیچ مقطعی مردم مقابل نظام نمی‌ایستند.

وی از مشکلات کارگران که چندماه حقوق دریافت نکرده‌اند سخن به میان آورد و مطرح کرد: مشکلات کارگران هفت تپه از ضعف مدیریت می‌باشد اما یک خطی از داخل و خارج داده می شود که همه مشکلات بر سر رهبری بریزند اما همه این مشکلات بر عهده دولت و قوه قضاییه است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان این مطلب که عوامل نفوذی در بدنه جامعه و در همه عرصه‌های وجود دارد، خاطرنشان کرد: مردم ما بسیار هوشمند هستند، قطعا بدانید هر کسی در هر جایگاه حقیقی و حقوقی خلاف ضوابط و مقررات عمل کند به موقع با آنها برخورد خواهد شد.
  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.