• پنجشنبه / ۱ خرداد ۱۳۹۳ / ۱۰:۲۶
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: khalijefars-21143

برگزیدگان نهمین جشنواره ملی اردی‌بهشت هرمزگان معرفی شدند

برگزیدگان نهمین جشنواره ملی اردی‌بهشت هرمزگان معرفی شدند

آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی فیلم و عکس‌ اردی‌بهشت هرمزگان، شب گذشته در تالار آوینی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، برگزیدگان جشنواره در بخش‌های مختلف به شرح ذیل است:

گزارش تکمیلی از مراسم اختتامیه متعاقبا منتشر می‌شود.

 بخش فیلم داستانی

    بهترین صدا: ارژنگ شاهرخ‌شاهی برای فیلم ارتش پنهان

    بهترین تدوین: محمد اسماعیلی برای فیلم ارتش پنهان

    دیپلم افتخار بهترین بازیگری : ناصر هاشمی برای فیلم نجس

    بهترین بازیگریِ مرد: عباس جمالی برای فیلم مراسم

    بهترین بازیگریِ زن : فرانک کلانتر برای فیلم مراسم

    بهترین تصویربرداری: مهرداد متجلی و محمد اسماعیلی برای فیلم ارتش پنهان

    بهترین تصویربرداری: محمد قورچیان برای فیلم گنوغک

    بهترین کارگردانی:  سعید روستایی برای فیلم مراسم

    بهترین فیلمنامه : سعید روستایی برای فیلم مراسم

    ضمن تقدیر از ایده‌ی فیلمنامه‌ی فیلم نجس

    بهترین فیلم داستانی: سعید روستایی برای فیلم مراسم

بخش فیلم مستند

    بهترین صدا: مسعود امیرآبادی براي فیلم رؤیای گمشده

    بهترین تحقیق و پژوهش: سيدرضا نعمت‌پور برای فیلم براي گونگادین بهشت نیست

    بهترین تدوین: مسعود میرزایی برای فیلم اوزال

    بهترین تصویربرداری: مسعود میرزایی برای فیلم اوزال

    دیپلم افتخار بهترین کارگردانی: مسعود میرزایی برای فیلم اوزال

    بهترین کارگردانی: محمد کارت برای فیلم خون‌مردگی

    بهترین فیلم : مهدی باقری و سازمان توسعه سینمایی سوره برای تولید فیلم ناگهان تو گم شدی

 

انیمیشن

    بهترین انیمیشن: بهنام دلداده برای کارگردانی انیمیشن بخش زایمان

فیلم تجربی

    جایزه‌ی ویژه هیات داوران: آقای آئین ایرانی تصویربردار فیلم به‌خاطر ثبت تجربه نوین در زمینه تصویربرداری فیلم کوتاه

    بهترین فیلم تجربی: مهدی باقری آزاد برای فیلم 2020

بخش عکس

بخش تک عکس

    مقام اول: عمران اشرلو از بیجار

    مقام دوم: احمد مدنی از بستک

    مقام سوم (به طور مشترک): صمد قربان‌زاده از ارومیه و حامد ایلخان از تهران

بخش مجموعه عکس

    مقام اول: حامد سوداچی از شمیرانات

    مقام دوم: حسین صدری از تبریز

    مقام سوم (به طور مشترک) : بهنام ذاکری از میناب و حمید سلطان‌آبادیان از مشهد

    لوح تقدیر: رضا شکری از اهر و بهنام صدیقی از ساری

بخش فیلم‌نامه

بخش فیلم‌نامه ارژینال (به طور مشترک)

    سهیلا باقری از اصفهان

    گیتی باقری از قزوین

بخش فیلم‌نامه اقتباسی (به طور مشترک)

    وحید علی مردانی از قزوین

    محمد ابراهیمی از تهران

جایزه ویژه کورش گرمساری

    بخش فیلم : مسعود میرزایی کارگردان فیلم اوزال به عنوان بهترین فیلم با موضوع خلیح فارس

    بخش عکس : فرشید دریانوس به عنوان بهترین عکاس زیر 25 سال

انتخاب مردمی

در بخش فیلم پس از نظرسنجی از مخاطبان ، فیلم مراسم به کارگردانی آقای سعید روستایی عنوان بهترین فیلم از نگاه تماشاگران انتخاب شد. در بخش عکس نیز پس از برگزاری نظرسنجی پیامکی ، مجموعه عکس بهنام ذاکری از میناب به عنوان بهترین عکس از نگاه مخاطبان معرفی شد.

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.