• چهارشنبه / ۲ آبان ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۰
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: khalijefars-52038
  • خبرنگار : 50169

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:

با کلمن آبی منزلم تشنگی بازیکنانم رفع می‌شود/خیلی‌ها پشت نتایج تیم آذرخش قایم می‌شوند+فیلم

8R7A1704

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با بیان اینکه مربی را در دنیا پیدا نمی‌کنید که اختلاف 90 درصدی پرداختی قرارداد را تحمل کرده و در کارش مشکلی به وجود نیاید، عنوان کرد: هیچ مربی با این شرایط نمی‌تواند بدون دغدغه و بدون ناراحتی از تبعیض‌ها کارش را انجام دهند.

عباس روزپیکر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اظهار کرد: تیم آذرخش در تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر شرایط بسیاری بدی دارد، نفرات کامل نیستند و آن‌قدر مشکلات زیاد است که نمی‌شود از آن‌ها صحبت کرد.

وی با بیان اینکه برای داشتن نیم‌فصل دوم خوب باید از این تعطیلات 20 روزه استفاده خوبی می‌کردیم که متأسفانه تاکنون هیچ استفاده از آن نشده است، افزود: هیچ‌کسی پاسخگوی ما نیست، شرایط سختی است و این روزها روهایی است که هیچ‌کسی را نمی‌بینیم.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس اضافه کرد: معمولاً تیم‌ها اگر می‌خواهند فصل خوبی را داشته باشند بدن‌سازی‌ها و تمرینات و بازی‌های دوستانه بیشتری را در تمرینات پیش فصل لحاظ می‌کنند که به روند خوب یا بد هر تیم کمک می‌کند؛ ما این فرصت را مثل همه فصل‌های گذشته از دست داده‌ایم.

|

روزپیکر با اشاره به اینکه در همان نیم‌فصل اول گفتم که خیلی‌ها پشت نتایج بد تیم آذرخش قایم می‌شوند و مقصران اصلی این اتفاقات و نتایج بد هستند، افزود: در حال حاضر نیز اگر از این 20 روز استفاده خوبی نشود نتیجه خوبی هم حاصل نمی‌شود و خیلی‌ها این را نمی‌بینند.

وی با بیان اینکه قول می‌دهم اگر خودم با بازیکنان صحبت نمی‌کردم همین چند بازیکن هم برای تمرینات نمی‌آمدند، تصریح کرد: مدیران باشگاه جز آقای شرف تا مقطعی، آقای احمدی و بقیه کادر مدیریت اصلاً خبر ندارند وضعیت و شرایط تیم به چه صورتی است.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس ادامه داد: برای مثال نمی‌دانند مجید احمدی بازیکنی است که برای سومین بار ربات داخلی پاره کرده است و کسی پاسخگو نیست؛ تیم جوانان ما به مسابقات لیگ دسته یک کشور رفته و قهرمان شده است و آقایان استقبال و در بوق و کرنا کردند اما یکی از همین بازیکنان ربات پایش پاره شده خانواده‌اش هرروز تماس می‌گیرند و کسی پاسخگو نیست.

روزپیکر با اشاره به اینکه با این وضعیتی که پیش می‌رویم معلوم نیست فوتسال استان به کجا کشیده می‌شود، عنوان کرد: تیمی که مسئولش خبر ندارد کی تمریناتش را شروع می‌کند، دغدغه ندارد تمرینات زود شروع شود، آب‌معدنی تمرین را نمی‌تواند تأمین کند، به کجا می‌خواهد برسد؟!

وی اضافه کرد: کمیته انضباطی تیم و بازیکن ما را محروم کرده و بازیکن خودش به‌تنهایی به تهران رفته تا پاسخگوی کمیته انضباطی و پیگیر کارش باشد، چنین چیزی را کجا دیده‌اید؟ تیمی اگر بخواهد در جام رمضان هم شرکت کند چارچوب کارش مشخص است، سرپرست مربی و 12 بازیکن دارد و هیچ مشکلی هم برایش پیش نمی‌آید اما این لیگ حرفه‌ای است، پیش فصل نداریم، در نیم‌فصل اول تنهاییم، بین دو نیم‌فصل تیم تمرین ندارد و دغدغه‌ای وجود ندارد و مسائل پشت پرده زیادی در این زمینه وجود دارد.

|

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با بیان اینکه آقای فیروزی از کادر سرپرستی آب‌معدنی تمرینات را از هزینه شخصی خود تأمین می‌کند، خاطرنشان کرد: با هیچ پیمانکاری چنین رفتاری نمی‌شود، معمولاً در شروع کار مبلغی را می‌دهند و در قسط‌های مختلف مبالغی را پرداخت می‌کنند ولی آقای فیروزی هزینه آب‌معدنی تیم را می‌دهد اما پولی به وی نمی‌دهند و از فصل‌های گذشته هم طلب زیادی دارد و حال که چند روزی است نتوانسته آب‌معدنی تیم را تأمین کند بنده مجبور شده‌ام کلمن آبی از منزل بیاورم تا همین تعدادی که برای تمرینات می‌آیند استفاده کنند.

روزپیکر با اشاره به اینکه می‌دانم خیلی آماتور هستیم اما وقتی هم مسابقات شروع شد تمامی بدوبیراه‌هایی که قرار است بشنویم و مسئولینی که ایراد می‌گیرند همه از کادر فنی و بازیکنان است، بیان کرد: هیچ‌کس دیگر به این توجه نمی‌کند که الآن تیم با چه روحیه و حس و حال و امکاناتی تمرین می‌کند؛ هر نتیجه‌ای بخواهد برای تیم حاصل شود از این تمرینات در می‌آید و هر کاری ازنظر هماهنگی تاکتیکی قرار باشد با تیم انجام دهم و همه کارهای بدنی در این تمرینات شکل می‌گیرد و وقتی تمرینات به این شکل باشد هیچ خروجی ندارد.

وی با بیان اینکه آن‌هایی که تنها ایراد فنی می‌گیرند و می‌گویند چرا فلانی زد و فلانی نزد و فلانی تعویض شد هیچ‌چیزی از ورزش نمی‌دانند، ابراز کرد: همه در چهارچوب فنی دارند ازخودگذشتگی می‌کنند، خیلی‌ها هم پشت این مسئله قایم شده‌اند، خیلی‌ها منتظر هستند تیم و بازیکن بومی زمین بخورد و بگویند بومی نتوانست.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس اظهار کرد: همین بازیکنان و تیم بومی بوده که تیم را به لیگ برتر رسانده است، ببینید این بازیکنان بومی چه شده‌اند، چه اشکالاتی در چهارچوب فنی به وجود آمده که کارایی فصل گذشته را ندارند درصورتی‌که تجربه دارتر شدند و باید عملکرد بهتری را داشته باشند اما متأسفانه روزبه‌روز شرایطشان بدتر می‌شود.

روزپیکر با اشاره به اینکه ما دو مشکل اساسی داریم، افزود: یک مشکل این است که مسئولین قول دادند پولی را به تیم تزریق کنند اما زمان را در نظر نگرفته‌اند، در ورزش بخصوص ورزش حرفه‌ای زمان خیلی مهم است، نباید بگذارند شرایطی به وجود آید که اگر کمکی هم شود نوشداروی بعد از مرگ سهراب باشد.

|

وی با بیان اینکه باید زمانی کمک مالی توسط مسئولین اتفاق بیفتد که تأثیر مثبت خود را در دل تیم بگذارد و نتایج مثبتی از آن بیرون بیاید، اضافه کرد: چهار ماه گذشته است اما هرجای کمک استاندار گیر دارد و روال قانونی آن به هر شکلی که هست هنوز کمک مالی برای تیم آذرخش اتفاق نیفتاده است و بازیکنان و کادر فنی طلب زیادی دارند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با اشاره به اینکه برخورد باشگاه در این موضوع خنده‌دار است به‌گونه‌ای که اگر پرداختی هم داشتند به بازیکنانی بوده که از بیرون استان اضافه شده‌اند، تصریح کرد: اختلاف پرداختی 90 درصدی در پرداخت‌ها به بازیکنان غیربومی و بومی وجود دارد، بازیکنانی که از بیرون آمده‌اند فصل گذشته را تسویه کرده و 30 درصد قرارداد امسال خود را نیز دریافت کرده‌اند اما بازیکنان بومی و مجموعه کادر فنی از فصل گذشته 60 درصد طلب دارند و از فصل جاری صفر درصد دریافت کرده‌اند.

روزپیکر با بیان اینکه مربی را در دنیا پیدا نمی‌کنید که اختلاف 90 درصدی پرداختی قرارداد را تحمل کرده و در کارش مشکلی به وجود نیاید، عنوان کرد: هیچ مربی با این شرایط نمی‌تواند بدون دغدغه و بدون ناراحتی از تبعیض‌ها کارش را انجام دهند.

وی با تأکید بر اینکه وقتی شرایط یکسان پرداخت به وجود آمد مسئولین بالا بنشینند بگویند بازیکنان بومی نمی‌توانند خوب کار کنند، خاطرنشان کرد: باید موشکافی کنند و ببینند این اتفاقات از کجا نشئت می‌گیرد، بازیکن بومی از گذشته هم خیلی بهتر است ولی اتفاقاتی دارد به تیم ما ضربه می‌زند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با اشاره به اینکه روزی من و بازیکنان بومی تیم از پا در می‌آییم، بیان کرد: اما تماشاچیان واقعی آذرخش و افرادی که در جریان ریز اتفاقات آذرخش هستند خیلی خوب می‌دانند که بومی می‌تواند.

|

روزپیکر با بیان اینکه خیلی‌ها می‌خواهند با این روش ما را از پا در بیاورند، ابراز کرد: افرادی از چندین سال پیش عنوان کرده‌اند بومی نمی‌تواند و این میدان را نباید به آن‌ها داد؛ بله اگر با این روند ادامه پیدا کند بالاخره یک روز شرایط مالی به من و بازیکنان بومی هم فشار می‌آورد و ناچاریم ورزش را رها کنیم اما همه باید بدانند چه اتفاقاتی باعث این مسائل شده است.

وی با اشاره به اینکه همین الآن خیلی افراد بومی می‌توانند در رشته‌های مختلف ورزشی تلاش کنند اما انگار خیلی‌ها دوست ندارند، اظهار کرد: این وضعیت باید هرچه زودتر تمام شود و اگر کمکی می‌خواهد شود باید زودتر صورت بگیرد، هرروز می‌گویند فردا و هر هفته می‌گویند هفته دیگر، می‌گویند شورای شهر تصویب و فرمانداری تائید کرده و اینکه کار در استانداری گیر است یا شهرداری اصلاً خبر ندارم اما می‌دانم اگر شرایط این‌گونه پیش برود نتایج  خوبی به دست نمی‌آید و هر اتفاق بدی برای تیم آذرخش بیفتند مردم بدانند از کجا نشئت گرفته است.


***

برای دیدن گزارش ویدئویی ایسنا کلیک کنید

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.