• شنبه / ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۶
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: khouzestan-121234
  • خبرنگار : khouzestan-4

معرفی برگزیدگان دوازدهمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه استان خوزستان

784506_orig
دوازدهمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه استان خوزستان در شهرستان رامهرمز با اعلام اسامی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، آیین پایانی دوازدهمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه استان خوزستان در شهرستان رامهرمز در تالار شهرداری این شهرستان برگزار و آرای هیات داوران این دوره از جشنواره به شرح زیر اعلام شد:

طراحی بروشور

کاندیداها:

حمزه جعفری برای نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان

فریده مرادی برای نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری

برگزیده:

در بخش طراحی بروشور لوح تقدیر و جایزه نقدی به حمزه جعفری طراح بروشور نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان تعلق گرفت.

طراح لباس

کاندیداها:

سیدفاخر موسوی برای نمایش مترسک از شادگان

حمزه جعفری برای نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان

سحر پورسواری برای نمایش باز دمی کشیده از آه سرد از باغملک

برگزیده:

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به حمزه جعفری طراح لباس نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان اهدا گردید.

موسیقی

کاندیداها:

گروه موسیقی نمایش گمگشته از رامهرمز

عبدال بهدارولی آهنگساز نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری.

برگزیده:

در بخش موسیقی تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به گروه موسیقی نمایش گمگشته از رامهرمز اهداء شد.

طراحی صحنه

کاندیداها:

غلامرضا سیاهپور برای نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان

سارا مهربخش برای نمایش به وقت درو از بندرماهشهر

مصطفی نوری مومنی برای نمایش الست از اهواز

غزل بویری برای نمایش پیش از صبحانه از امیدیه

تقدیر:

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به غزل بویری طراح صحنه نمایش پیش از صبحانه از امیدیه و سارا مهربخش طراح صحنه نمایش به وقت درو از بندرماهشهر تعلق گرفت.

برگزیده:

در بخش طراحی صحنه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به غلامرضا سیاهپور طراح صحنه نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان اهداء گردید.

بازیگری زن

کاندیداها:

نرگس نوری ممبینی برای نمایش گمگشته از رامهرمز

نسترن آزاد برای نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان

عاطفه تندل برای نمایش الست از اهواز

خدیجه مویسات برای نمایش های پیش از صبحانه از امیدیه و روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری

فریده مرادی برای نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری

الهه حمیدی فر برای نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری

زینب چلداوی برای نمایش در این خانه کسی نیست تا تعریف کند از سوسنگرد

آمنه پورحسینی برای نمایش به خاطر انار از خرمشهر

تقدیر ویژه:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به مینا محراب پور بازیگر خردسال نمایش به خاطر انار از خرمشهر اهداء شد.

رتبه سوم:

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به نسترن آزاد بازیگر نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان و الهه حمیدی فر بازیگر نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری و زینب چلداوی بازیگر نمایش در این خانه کسی نیست تا تعریف کند از سوسنگرد و آمنه پورحسینی بازیگر نمایش بخاطر انار از خرمشهر تعلق گرفت.

رتبه دوم:

رتبه دوم بازیگری زن شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به نرگس نوری ممبینی بازیگر نمایش گمگشته از رامهرمز و عاطفه تندل بازیگر نمایش الست از اهواز اهداء شد.

رتبه اول:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خدیجه مویسات بازیگر نمایش های پیش از صبحانه از امیدیه و روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری اهداء گردید.

بازیگری مرد

کاندیداها:

بهروز صانعی برای نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری

مصطفی تمیمی فر برای نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری

محمود عیسی پور برای نمایش بخاطر انار از خرمشهر

جمشید خسروی برای نمایش باز دمی کشیده از آه سرد از باغملک

مصطفی شبیبی برای نمایش در این خانه کسی نیست تا تعریف کند از سوسنگرد

عادل حردانی برای نمایشی در این خانه کسی نیست تا تعریف کند از سوسنگرد

تقدیر ویژه:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به سیدفاخر موسوی بازیگر نمایش مترسک از شادگان و حسن محبی فر بازیگر نمایش الست از اهواز اهداء گردید.

رتبه سوم:

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک مصطفی تمیمی فر بازیگر نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری و عادل حردانی بازیگر نمایش در این خانه کسی نیست تا تعریف کند از سوسنگرد و محمود عیسی پور بازیگر نمایش بخاطر انار از خرمشهر و مصطفی شبیبی بازیگر نمایش در این خانه کسی نیست تا تعریف کند از سوسنگرد اهداء شد.

رتبه دوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهروز صانعی بازیگر نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری تعلق گرفت.

رتبه اول:

در این بخش هیچ بازیگری به عنوان رتبه برگزیده معرفی نگردید.

کارگردانی

کاندیداها:

نرگس نوری ممبینی برای نمایش گمگشته از رامهرمز

غلامرضا سیاهپور برای نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان

بهاره پورافشار برای نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری

غزل بویری برای نمایش پیش از صبحانه از امیدیه

جمشید خسروی برای نمایش باز دمی کشیده از آه سرد از باغملک

سیدرضا خرسانی برای نمایش در این خانه کسی نیست تا تعریف کند از سوسنگرد

رتبه سوم:

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به غزل بویری برای نمایش پیش از صبحانه از امیدیه و جمشید خسروی برای نمایش باز دمی کشیده از آه سرد از باغملک و نرگس نوری ممبینی برای نمایش گمگشته از رامهرمز تعلق گرفت.

رتبه دوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی این بخش به بهاره پورافشار برای نمایش روزی از زندگی یک آدم عشق پیت از آغاجاری اهداء شد.

رتبه اول:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی این بخش به غلامرضا سیاهپور برای نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان اهداء شد.

نمایشنامه نویسی

تقدیر:

در این بخش ضمن تقدیر شفاهی از یوجین اونیل (پیش از صبحانه)، محمد چرمشیر (روزی از زندگی یک آدم عشق پیت)، احسان رحیمی (سلول صفر) و رضا گشتاسب (در این خانه کسی نیست) لوح تقدیر و جایزه نقدی به خاطر نگاه به اقلیم و بوم منطقه به مصطفی براتی برای نمایشنامه باز دمی کشیده از آه سرد اهداء شد.

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به مصطفی نوری مومنی برای نمایشنامه الست از اهواز اهداء شد.

رتبه دوم:

در این بخش هیچ نمایشنامه‌ای حائیز رتبه دوم تشخیص داده نشد.

رتبه اول:

در این بخش هیچ نمایشنامه‌ای حائز رتبه نخست تشخیص داده نشد.

نمایش برگزیده

در این بخش نمایش سلول صفر از مسجدسلیمان به عنوان نمایش برگزیده جشنواره به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کوتاه ارسباران معرفی شد.
  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.