• دوشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۷:۰۸
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: tabriz-103500

چند خبر ورزشی

شهرستان بناب، میزبان مسابقات لیگ فوتسال رده سنی نوجوانان کشور شد

شهرستان بناب، میزبان مسابقات لیگ فوتسال رده سنی نوجوانان کشور شد

شهرستان بناب، میزبان مسابقات لیگ فوتسال رده سنی نوجوانان کشور شد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال کشور، شهرستان بناب، به عنوان میزبان مسابقات لیگ فوتسال رده سنی نوجوانان که از 15 تا 20 تیر ماه با حضور 9 تیم در قالب منطقه چهار کشوری برگزار خواهد شد، انتخاب شد.
 
این مسابقات در سالن ولایت مجموعه ولایت شهرستان بناب برگزار خواهد شد.
 
اسامی تیم های حاضر در این مسابقات عبارتند از: تراکتور سازی بناب، اروم آلیاژ ارومیه، فاتح البرز، کارجو پارس آباد، مقاومت قزوین، مقاومت رشت، آزادگان ساری، شهداء گمنام تبریز، آینده سازان پدیده ابهر.
 
گفتنی است؛ مسابقات لیگ مناطق فوتسال کشور در رده سنی نوجوانان در فصل مسابقاتی 97 در چهار گروه بصورت تک مجتمعی انجام خواهد شد که تیم های حاضر در هر مجتمع بر اساس قرعه کشی در دو گروه به رقابت خواهند پرداخت. مسابقات گروهی بصورت دوره ای برگزار و دو تیم از هر گروه صعود خواهند کرد و بصورت ضربدری و حذفی مسابقات را ادامه و در نهایت دو تیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد.
 
 
دیدارهای هفته اول و دوم از مسابقات تکواندوی لیگ‌ منطقه‌ یک خردسالان پسر، روز شنبه (16 تیرماه)  در شهر تبریز برگزار می‌شود.
 
با برنامه‌ریزی های صورت گرفته از سوی سازمان لیگ رقابت‌های خردسالان در سال‌جاری به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود.
 
این مسابقات از روز شنبه و در منطقه یک و در گروه خردسالان پسر در شهر تبریز کار خود را آغاز می‌کند.
 
دیدارهای هفته اول و دوم لیگ منطقه یک با حضور 73 تکواندوکار از استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و گیلان و در قالب 8 تیم هیات تکواندو کلانشهر تبریز، تکنیک سهند، هیات تکواندو خوی، باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه، هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو استان زنجان، هیات تکواندو شهرستان ابهر و هیات تکواندو استان گیلان برگزار خواهد شد.
 
برنامه رقابت‌های این مسابقات به شرح ذیل است:
 
هفته اول:
تیم هیات تکواندوشهرستان ابهر – تیم هیات تکواندو کلانشهر تبریز
تیم هیات تکواندواستان زنجان – تیم هیات تکواندو گیلان
تیم هیات تکواندو استان اردبیل – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه
تیم هیات تکواندو خوی – تیم تکنیک سهند
 
هفته دوم:
تیم هیات تکواندوشهرستان ابهر – تیم هیات تکواندو گیلان
تیم هیات تکواندواستان زنجان – تیم تکنیک سهند
تیم هیات تکواندو استان اردبیل – تیم هیات تکواندو خوی
تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه – تیم هیات تکواندو کلانشهر تبریز
 
گفتنی است؛ از هر منطقه دو تیم به مرحله پایانی راه پیدا می‌کنند و تیم‌های راه یافته به مرحله دوم، مسابقات خود را به صورت یک‌دوره‌ای برگزار خواهند کرد. در پایان به تیم‌ها اول تا سوم کاپ، مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.
 
 
اردوی آماده‌سازی تیم والیبال نوجوانان آذربایجان شرقی در شهرستان ملکان برگزار شد.
 
اردوی آماده‌سازی تیم والیبال نوجوانان آذربایجان شرقی با حضور 18 والیبالیست برجسته از هفتم تا نهم خردادماه 1397 در سالن دو هزار نفری شهرستان ملکان برگزار شد.
 
محمد غیاثی سرمربی، حسین یعقوبی کمک مربی و حسین قنبری سرپرستی این تیم را برعهده داشتند.
 
از شهرستان ملکان، فرهان رشدی، مهدی ساعد، علی حنیفه، امیررضا صمدی و امیرسالار زارعی در این اردو حضور داشتند.
 

مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی نوجوانان و جوانان استان به میزبانی شهرستان مرند برگزار می‌شود.
 
مرحله دوم مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی استان گرامیداشت زنده یاد "علی طالبیان" قهرمان دوچرخه‌سواری شهرستان مرند به میزبانی این شهرستان برگزار می‌شود.
 
در این مرحله از رقابت‌ها که روز پنجشنبه - 14 تیرماه - در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به انجام می‌رسد، رکابزنان مسیر مزار شهدای مرند تا شهر زنوز را رکاب خواهند زد.
 
 
مربی تیم ملی نجات غریق 24 ورزشکار را به اولین مرحله اردو آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.
 
اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی نجات غریق در بخش استخری از دوازدهم تیر در اردوگاه شهید منتظری شهریار آغاز می‌شود.
 
سهیل آشتیانی، مربی این تیم 24 بازیکن را برای حضور در این مرحله از تمرینات دعوت کرده است که اسامی آنان به قرار زیر است:
 
امیر عباس امرالهی، سعید آشتیانی، آرمان صانعی، پوریا مالدار، پدرام مالدار (تهران)
 
مصطفی کلهر، خشایار حسینیان، پوریا شفیعی، امیرحسین احمدی، احسان شفاعیان (البرز)
 
نیما خوشبخت (اصفهان)
 
آرین زارع (فارس)
 
بهزاد عزیز زاده (خوزستان)
 
بهزاد نوبری (آذربایجان‌شرقی)
 
پوریا نیرومند (خراسان رضوی)
 
نیما حاج مهدی ارباب (قزوین)
 
شایان حاج ابراهیمی (کرمان)
 
محسن بیات (کرمانشاه)
 
مهدی رحمتی (چهارمحال و بختیاری)
 
حامد خوش خطی، علی امیر اصلانی (زنجان)
 
میثم اسماعیلی (بوشهر)
 
بهشاد علیزاده (مازندران)
 
سپهر حیدری (مرکزی)


مسابقات تکواندو کمربندهای سبز وآبی رده‌های سنی خردسالان، جوانان و بزرگسالان باشگاهای تبریز با حضور 125 هوگوپوش در خانه تکواندو استان برگزار شد.
 
نتایج این مسابقات به شرح زیر اعلام بود:

( خردسالان )
( وزن اول )
مقام اول : فریبرز خواجوی
مقام دوم : امیر حسین یزدانی
مقام سوم مشترک: محمد مرتضوی و امیر رضا عبدالله پور
( وزن دوم )
مقام اول : امیر حسین بخشی
مقام دوم : امیر حسین پور نصیر
مقام سوم مشترک: عرفان نو امید و هادی باستانیان
( وزن سوم )
مقام اول : ابوالفضل طلوعی
مقام دوم : حسین خیالی
مقام سوم مشترک: محمد مهدی محمدی و علیرضا مونسی
( وزن چهارم )
مقام اول : علی صادقی
مقام دوم : میلاد حسن زاده
مقام سوم مشترک : علی ولیون و مهدی زاده سهلان
( وزن پنجم )
مقام اول : هادی صدقی
مقام دوم : امیررضا اصغری
مقام سوم مشترک: سهیل آقایی و عرشا طهماسب زاده
( وزن ششم )
مقام اول : علی ممی زاده
مقام دوم : حسین نامی
مقام سوم مشترک : علی دلستانی و امیر محمد محمد زاده
(وزن هفتم )
مقام اول: مهدی پور فدوی
مقام دوم : مهدی سیدی
مقام سوم مشترک: علیرضا قو جائی و محمد امین حسینیان
( وزن هشتم )
مقام اول : مبین جوانمردی
مقام دوم : علی مکان پور
مقام سوم مشترک:علی اصغر رسوخی و علی نقدی پور
( وزن نهم )
مقام اول :
احسان ستاری
مقام دوم : طاها محرابی
مقام سوم مشترک : حمید حسن زاده و علیرضا رسولی
( وزن دهم )
مقام اول : امیر حسین جوان پور
مقام دوم : احسان نوروزی اصل
مقام سوم مشترک: آتیلا اصغری و احسان وظیفه
( جوانان وبزرگسالان )
( وزن اول )
مقام اول: عطا احمد پور
مقام دوم : امیر حسین بهره مند فر
مقام سوم : محمدرضا ایمانپور
( وزن دوم )
مقام اول : رضا قلی پور
مقام دوم : حسن محرم زاده
( وزن سوم )
مقام اول : محمدرضا رنجبر
مقام دوم : محمد ابری
مقام سوم مشترک: مهدی پرده پوش و فرشاد خورشیدی
( وزن چهارم)
مقام اول : هادی برومند
مقام دوم : پویا اشعاری
مقام سوم : مرتضی آذری اصل
( وزن ششم )
مقام اول : مهدی هنانیان
مقام دوم : حسن چلبی زنوزی
مقام سوم : علیرضا علیزاده
( وزن هفتم )
مقام اول : محمد وحید مقدم
مقام دوم :امیر صفری
( وزن هشتم )
مقام اول : سید آراز پور پیغمبر
مقام دوم : علی پاکپور
مقام سوم: نوید قاسم پور
 
  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.