• دوشنبه / ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ / ۲۱:۳۸
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: tabriz-109851

دو خبر فوتبالی

دعوت از دو بازیکن آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی فوتبال المپیک

دعوت از دو بازیکن آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی فوتبال المپیک

محمدرضا آزادی و محمد خرم‌الحسینی از آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی المپیک دعوت شدند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، آخرین اردوی تیم ملی امید المپیک در تهران، جهت حضور پرقدرت در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از 11 اسفند تا 6 فروردین در هتل آکادمی مرکز ملی فوتبال برگزار خواهد شد.
 
در این اردو که از ۳۰ بازیکن دعوت شده است از استان آذربایجان شرقی محمدرضا آزادی و محمد خرم الحسینی نیز حضور خواهند داشت.
 
 
اسامی ملی پوشان اعزامی به دور دوم رقابتهای قهرمانی فوتبال بانوان نوجوانان آسیا که به میزبانی لائوس برگزار می شود از سوی سرمربی این تیم اعلام شد که نام یک بازیکن از آذربایجان شرقی نیز در این لیست دیده می‌شود.
 
دور دوم رقابت‌های قهرمانی فوتبال بانوان نوجوانان آسیا از 9 تا 18 اسفند ماه در لائوس برگزار می شود که مهینی اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی نهایی و اعزام به این دوره از بازیها را به شرح  زیر اعلام کرد:
 
زهرا کیانی از اصفهان
 
سارا دیدار، مریم سلیمان پور، مهدیه محمدزاده، هلیا پیلتن، فاطمه سرورزاده، کیمیا کافی از خراسان رضوی
 
محدثه زلفی از آذربایجان شرقی
 
مریم صفا راستگو، فاطمه صفا راستگو و هلیا صادقی از فارس
 
سیده زهرا معصومی از گیلان
 
مریم عباسی، زینب عباسپور، هستی غلامی از تهران
 
نگین زندی و رقیه جلال نسب از خوزستان
 
هستی فروزنده، زهره عرفانی از کرمان
 
آرزو حضرتی، هانیه تنکابنی و کیمیا رحیمی نیا از مازندران
 
بیتا ابراهیمی از کردستان
 
اردوی فوق از عصر روز سه شنبه 30 بهمن ماه در مرکز ملی فوتبال آغاز و روز پنجشنبه نهم بهمن ماه ملی پوشان تهران را به مقصد لائوس ترک می کنند.
 
دور دوم مسابقات قهرمانی دختران زیر 16 سال آسیا با حضور هشت تیم در دو گروه  برگزار می شود که تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نهایی صعود می کنند. تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان کشورمان در گروه A با تیم های استرالیا، لائوس و ویتنام همگروه است و این مسابقات به میزبانی لائوس برگزار می شود.
 
گروه A: استرالیا، لائوس، ویتنام و ایران
 
گروه B: چین، بنگلادش، فیلیپین و میانمار
 
برنامه زمانبندی کامل گروه A این رقابتها به شرح زیر است:
 
یکشنبه 12 اسفندماه 97
 
*استرالیا – ایران / ساعت 15
لائوس – ویتنام / ساعت 18:30
 
سه شنبه 14 اسفندماه 97
 
ویتنام – استرالیا / ساعت 15
*ایران – لائوس / ساعت 18:30
 
پنجشنبه 16 اسفندماه 97
 
*ویتنام – ایران / ساعت 15
استرالیا – لائوس / ساعت 18:30
 
گفتنی است، تیم های ژاپن، کره جنوبی و کره شمالی به همراه تایلند که میزبان این رقابتها است به طور مستقیم در مرحله نهایی این مسابقات که شهریورماه 98 برگزار می شود،  حضور خواهند یافت.
  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.