• چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۹
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 1400011808818
  • خبرنگار : 50214

ناکامی قاچاقچیان با یک تن تریاک در یزد

ناکامی قاچاقچیان با یک تن تریاک در یزد

ایسنا/یزد فرمانده انتظامی استان یزد از کشف بیش از یک تن تریاک و دستگیری هفت قاچاقچی در این رابطه طی شبانه روز گذشته خبر داد.

سردار «عباسعلی بهدانی فرد» در مورد این خبر تصریح کرد: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد طرح کنترل محورهای مواصلاتی را به مدت ۲۴ ساعت به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: ماموران پلیس استان یزد در این طرح پنج دستگاه خودرو سواری و کامیون مربوط به قاچاقچیان را در محورهای «مهریز»، «خاتم» و «اردکان» شناسایی و آنها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان ضمن اشاره به دستگیری هفت نفر از سوداگران مرگ، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودروها یک تن و هفت کیلوگرم موادافیونی از نوع تریاک را کشف کردند.

سردار بهدانی‌فرد با بیان این که سوداگران مرگ این محموله‌ها را از شهرهای جنوب شرقی کشور تهیه و قصد انتقال به دیگر استان‌ها را داشتند، گفت: قاچاقچیان به دادسرا معرفی و روانه زندان شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد پلیس خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جدید تاکنون بیش از چهار تن و ۲۲۷ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان یزد کشف شده که این میزان کشف، نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۴۸ درصدی را داشته است.

انتهای پیام