• شنبه / ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۱:۰۷
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 1400012110313
  • خبرنگار : 50227

فرماندار خبر داد

احتمال بازگشت محدودیت‌های تردد شهری در اهواز

احتمال بازگشت محدودیت‌های تردد شهری در اهواز

ایسنا/خوزستان فرماندار اهواز با بیان اینکه به هر نحوی سعی می‌کنیم فاصله‌گذاری اجتماعی را در شهر اهواز اجرایی کنیم، گفت: با توجه به قرمز شدن مجدد وضعیت اهواز، احتمال دارد مجددا محدودیت‌های شهری در اهواز اجرا شوند.

جمال عالمی‌نیسی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر همه مانع‌ها و نیوجرسی‌هایی که برای جلوگیری از تجمع و حضور مردم در پارک‌ها، بازارها و مراکز تجاری در اهواز قرار داده شده بود، جمع آوری شده است اما با توجه به قرمز شدن شرایط اهواز، ممکن است مجددا برخی از محدودیت‌ها اجرایی شوند.

وی افزود: بسته شدن خیابان‌ها و ایجاد موانع در برخی از بخش‌های شهر اهواز برای جلوگیری از حضور مردم و خودرو می‌تواند یکی از راهکارها برای جلوگیری از شیوع کرونا باشد و روی این مساله اثرگذار است.

فرماندار اهواز گفت: ایجاد محدودیت در دسترسی به پارک‌ها، مراکز تجاری و بازارها در وضعیت قرمز، کاری موثر است. این کار، یک نوع ایجاد محدودیت ترافیکی در شهر است تا مردم به بخش‌های شلوغ شهر هجوم نیاورند و تجمع ایجاد نشود.

عالمی‌نیسی تصریح کرد: به هر نحوی سعی می‌کنیم فاصله‌گذاری اجتماعی را در شهر اهواز اجرایی کنیم؛ با توجه به قرمز شدن مجدد وضعیت اهواز، احتمال دارد مجددا محدودیت‌های شهری در اهواز اجرا شوند.

وی افزود: اینکه خیابانی در اهواز بسته شود یا نه، به وضعیتی که در آن به سر می‌بریم بستگی دارد.

انتهای پیام