• یکشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۶
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 1400012211346
  • خبرنگار : 50189

استاندار کرمان:

برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی، روستاها را رونق دهید

برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی، روستاها را رونق دهید

ایسنا/کرمان استاندار کرمان با اشاره به اینکه تقریبا در هر روستایی از استان کرمان که پا بگذاریم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پروژه ای اجرا کرده است، گفت: استان کرمان ظرفیت های بالایی دارد و جزو استان های اول کشور به لحاظ جمعیت روستای است و هر چقدر بتوانیم روستاها را آباد کنیم و جمعیت را در آنها نگهداریم از آسیب های اجتماعی به همان میزان جلوگیری کرده ایم.

"علی زینی وند" صبح امروز ۲۲ فروردین ماه در دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: بنیاد مسکن یک نهاد بسیار قوی و تاثیرگذار و شناخته شده مخصوصا در میان قشرهای محروم است و در وقایع و حوادث دوشادوش سایر نهادها در کنار مردم بوده است و جزو نهادهای تاثیر گذار در کشور است.

وی بیان کرد: بنیاد مسکن خط امام راحل و رهبری را طی کرده و تاکنون فراز و فرودها روی اهداف و آرمان های آن تاثیر نگذاشته و همواره بازوی دولت ها بوده است.

استاندار کرمان با تاکید برآنکه در استان کرمان اقدامات بنیاد مسکن به خوبی به چشم می آید، اظهار کرد: رد پای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای طرح های هادی، مسکن محرومین و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در استان کرمان کاملا مشهود است.

وی با اشاره به اینکه تقریبا در هر روستایی از استان کرمان که پا بگذاریم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پروژه ای اجرا کرده است، تصریح کرد: استان کرمان ظرفیت های بالایی دارد و جزو استان های اول کشور به لحاظ جمعیت روستای است و هر چقدر بتوانیم روستاها را آباد کنیم و جمعیت را در آنها نگهداریم از آسیب های اجتماعی به همان میزان جلوگیری کرده ایم.

زینی وند لزوم توجه ویژه به روستاها را مورد تاکید قرار داد و در ادامه استان کرمان را در تصویب منظومه های روستایی پیشگام دانست و افزود: استان کرمان ظرفیت های زیادی برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در روستاها دارد و با توجه به اقدامات چند سال اخیر در استان کرمان شاهد مهاجرت معکوس به روستاها هستیم.

انتهای پیام