• یکشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ / ۲۱:۵۴
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: 1400012212068
  • منبع : نمایندگی چهارمحال و بختیاری

از ابتدای آغاز محدودیت تردد شبانه،

بیش از ۲۶ هزار خودرو مشمول جریمه تردد شدند

بیش از ۲۶ هزار خودرو مشمول جریمه تردد شدند

ایسنا/چهارمحال و بختیاری جانشین فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از زمان آغاز محدودیت‌های تردد شبانه ۲۶ هزار و ۲۵۶ خودرو شامل جریمه نقدی شده‌اند، گفت: همچنین برای ۱۶۶۱ خودرو برگ جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و برای ۹۰۲ خودرو برگ جریمه یک میلیون تومانی صادر شده است.

محمدسعید یاری ۲۲ فروردین‌ماه در ستاد استانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از ابتدای محدودیت‌های کرونایی بیش از ۱۰ هزار و ۹۶۷ مورد بازرسی از اصناف صورت گرفته است، اظهار کرد: به ۳۹۳۲ واحد صنفی تذکر داده و ۲۱۵ واحد صنفی نیز پلمب شد، همچنین برای ۱۲۴۳ واحد در این مدت صورتجلسه تنظیم شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از زمان آغاز محدودیت‌های تردد شبانه ۲۶ هزار و ۲۵۶ خودرو شامل جریمه نقدی شده‌اند، گفت: همچنین برای ۱۶۶۱ خودرو برگ جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و برای ۹۰۲ خودرو برگ جریمه یک میلیون تومانی صادر شده است، همچنین ۸۲۱۱ خودرو نیز به مبدا عودت داده شد.

وی ادامه داد: از ابتدای فروردین برای ۱۰۴۰ دستگاه خودرو برگ جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و برای ۵۱۴ خودرو برگ جریمه ۲۰۰ هزارتومانی صادر شده است.

یاری در پایان گفت: جهت اجرای محدودیت‌های کرونایی ۷۱۴۷ نفر ساعت نیروی انتظامی به‌کار گیری شده است، همچنین تعداد زیادی از نیروها نیز به بیماری کرونا مبتلا شدند.

آمادگی بسیج برای بحث نظارت و بازرسی

در ادامه جلسه مهران مرادی جانشین فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از آمادگی نیروهای بسیج برای نظارت، بازرسی و اعمال ممنوعیت تردد در ورودی شهرستان‌ها خبر داد و اظهار کرد: نیروی انتظامی و صمت میزان نیرو مورد نیاز را اعلام کند.

وی در خصوص تجهیز نقاهتگاه گفت: تعدادی کپسول اکسیژن برای نقاهتگاه تدارک دیده شده است و در صورت نیاز در محل مستقر می‌شود.

دستگیری پدران داماد و عروس در لردگان

در پایان جلسه عبدالرضا علیمحمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرکرد از دستگیری پدران داماد و عروس در لردگان خبر داد و اظهار کرد: برگزاری مراسم عزا و عروسی در شرایط کرونایی ضرورت ندارد باید با عاملان برگزاری این‌گونه مراسمات برخورد شود.

وی بیان کرد: فعالیت برخی از مشاغل مانند کافی‌شاپ‌ها، شیرینی‌فروشی‌ها و ... ضرورتی ندارد، این مکان‌ها به محل تجمع جوانان تبدیل شده و عموما مشاهده می‌شود جوانان به درستی پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند.

انتهای پیام