• دوشنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۷:۵۱
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 1400012312143
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اعلام کرد

افزایش ۲۱ درصدی پرونده های تخلف بخش بهداشت در آذربایجان غربی

افزایش ۲۱ درصدی پرونده های تخلف بخش بهداشت در آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: میزان پرونده های ورودی در سال گذشته ۵ درصد افزایش یافته است.

محمد اقوامی در گفت وگو با ایسنا افزود: در سال گذشته ۲۱هزار و ۲۹۷ فقره پرونده وارد شعب اداره کل شده که به ۲۱ هزار و ۲۵۸ فقره پرونده وارده رسیدگی و حکم قطعی صادر شده که این میزان پرونده نسبت به مدت مشابه سال قبل خود ۵ درصد افزایش یافته است. 
وی با اشاره به اینکه بیشترین پرونده ورودی  در بخش کالا و خدمات  با ۱۴هزار و۳۷۰فقره وارده به  شعب اداره کل بوده، تصریح کرد:  در بخش بهداشت ۸۰فقره وارد شعب اداره کل شده که ۸۱۰فقره مختومه شده وهمچنین در بخش قاجاق  کالا  و ارز نیز ۶۱۱۷ فقره پرونده وارد شعب اداره کل شده که ۶۰۹۰فقره پرونده مختومه شده است.
اقوامی اظهار کرد: در سال گذشته میزان پرونده های ورودی به شعب اداره کل  در بخش کالا و خدمات۱۰درصد و بخش بهداشت ۲۱درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل خود افزایش داشته اما در بخش قاچاق کالا و ارز نسبت به مدت مشابه سال قبل خود ۸درصد کاهش یافته است. 
مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی  با تاکید به اینکه کل محکومیت های صادره از شعب این اداره کل در ۳بخش بیش از ۸۷۳ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان بوده، اظهارکرد: میزان محکومیت های صادره از شعب این اداره نسبت به مدت مشابه سال قبل خود ۲۳۴درصد افزایش داشته است.
وی یاد آور شد: بیشترین میزان محکومیت صادره نیز  در بخش قاچاق کالا و ارز بوده که بیش از ۷۳۰ میلیارد و ۶۳۲میلیون  تومان  است.
اقوامی ادامه داد: عدم درج قیمت ۳۳۵۸ مورد، گرانفروشی۳۱۷۶ مورد، تقلب ۸۴۳ مورد، کم فروشی ۲۰۵۵ مورد، عدم ارائه فاکتور ۵۱۵ و عدم صدور فاکتور ۸۰۷ مورد عمده فراوانی تخلفات رادر سال گذشته به خود اختصاص داده اند.
انتهای پیام