• دوشنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۹
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 1400012312661
  • خبرنگار : 50033

فرماندار نهاوند اعلام کرد

ثبت نام ۷۸۲ داوطلب برای انتخابات شوراهای روستا در نهاوند

ثبت نام ۷۸۲ داوطلب برای انتخابات شوراهای روستا در نهاوند

ایسنا/همدان فرماندار شهرستان نهاوند از ثبت نام ۷۸۲ داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان نهاوند خبر داد.

مراد ناصری با بیان اینکه از مجموع داوطلبان، ثبت نام ۷۷۰ نفر نهایی شده و ۱۲ داوطب در حال تکمیل و استعلام است، اظهار کرد: از ۱۷۰ روستای شهرستان ۱۵۰ روستا واجد شرایط ثبت نام شورا هستند که از این تعداد، ۱۳۸ روستا سه کرسی شورا و ۱۲ روستا پنج کرسی شورا دارند.

وی بیان کرد: بخش مرکزی ۶۹ روستای واجد شرایط با ۳۶۹ داوطلب دارد که از این تعداد شش روستا دارای شورای پنج نفره با سه نفر علی البدل و ۶۳ روستا دارای شورای سه نفره با دو نفر علی البدل هستند.

ناصری افزود: بخش خزل ۵۴ روستای واجد شرایط با ۲۵۹ داوطلب دارد که از این تعداد دو روستا دارای شورای ۵ پنج نفره با سه نفر علی البدل و ۵۲ روستا دارای شورای سه نفره با دو نفر علی البدل هستند.

فرماندار نهاوند اضافه کرد: بخش زرین دشت ۱۵ روستای واجد شرایط با ۷۷ داوطلب دارد که از این تعداد دو روستا دارای شورای پنج نفره با سه نفر علی البدل و ۱۳ روستا دارای شورای سه نفره با دو نفر علی البدل هستند.

ناصری بیان کرد: بخش گیان ۱۲ روستای واجد شرایط با ۶۵ داوطلب دارد که از این تعداد دو روستا دارای شورای پنج نفره با سه نفر علی البدل و ۱۰ روستا دارای شورای سه نفره با دو نفر علی البدل هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری نهاوند، وی از مردم برای مشارکت و شرکت هرچه بیشتر در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای شهر و روستا دعوت کرد و گفت: مشارکت و حضور همه آحاد مردم باعث اقتدار، پیشرفت و توسعه کشور می شود.

انتهای پیام