• سه‌شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۳:۲۸
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 1400012413066
  • منبع : نمایندگی خوزستان

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در اهواز خبر داد

آغاز فعالیت اکیپ‌های ۲۴گانه نظارتی در شهر اهواز

آغاز فعالیت اکیپ‌های ۲۴گانه نظارتی در شهر اهواز
بازار مرکز شهر اهواز در وضعیت قرمز

ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت و کنترل کرونا در اهواز گفت: جلوگیری اصناف اهواز از ورود افراد بدون ماسک برای پیشگیری از کرونا ضرورت دارد.

حسن احمدی در حاشیه گشت نظارت ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا در اهواز که دوشنبه شب انجام شد، ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی واحدهای صنفی اظهار کرد: جلوگیری اصناف اهواز از ورود افراد بدون ماسک برای پیشگیری از کرونا ضرورت دارد. اصناف ضروری از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری کنند و در صورت مشاهده تخلف با واحدهای صنفی متخلف برخورد قانونی می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از فرمانداری اهواز، وی ادامه داد: در راستای اجرای مصوبات قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان، اکیپ‌های بیست و چهار گانه در شرق و غرب اهواز متشکل از مراکز بهداشت، سازمان صمت، نیروی انتظامی و اداره اماکن، اتاق اصناف، شهرداری اهواز، جمعیت هلال احمر، سپاه و فرمانداری اقدام به اجرای گشت‌های مشترک کرده‌اند که در اولین روز، تذکرات و اخطارهایی داده شد و تعدادی از اصناف نیز پلمب شدند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا اهواز گفت: انتظار داریم گروه‌های شغلی غیرضروری با ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا اهواز همکاری کنند تا بتوانیم این وضعیت را مدیریت کنیم و از این پیک خارج شویم.

انتهای پیام