• سه‌شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۶
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 1400012413496
  • خبرنگار : 50031

مدیرکل راه و شهرسازی فارس:

کمبود سیمان عامل کندی اجرای پروژه‌های عمرانی است

کمبود سیمان عامل کندی اجرای پروژه‌های عمرانی است

ایسنا/فارس مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس یکی از دلایل تاثیرگذار در کندی سرعت اجرای پروژه‌های عمرانی این اداره کل در استان را کمبود سیمان اعلام کرد.

جعفر زاهدی با بیان اینکه یکی ازمهمترین فاکتورها در اجرای پروژه‌های عمرانی، سیمان است، گفت: استان فارس با وجود 10 کارخانه فعال سیمان، رتبه خوبی در تولید این محصول دارد اما متاسفانه مدتی‌ست که شاهد کمبود شدید سیمان در فارس هستیم.

به گزارش ایسنا به نقل از راه و شهرسازی فارس، زاهدی افزود: دو ماموریت بسیار حائز اهمیت که بر دوش اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفته یعنی مسکن و راه احتیاج مبرم به سیمان دارد و کاهش این کالای اساسی در بازار می تواند تا مرحله تعطیلی پروژه های عمرانی پیش رود.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: تاکنون با تلاش های متعدد اجازه تعطیلی  پروژه های عمرانی شامل احداث مسکن و احداث راه را نداده ایم ولی سرعت این پروژه ها به دلیل نیاز شدید به سیمان کم شده است.

زاهدی افزود: امیدواریم با مدیریت تولید و توزیع سیمان در استان هر چه زودتر شاهد پایان وضعیت موجود برای سیمان باشیم تا اجرای پروژه های عمرانی استان همانگونه که برنامه ریزی شده و انتظار می رود به پیش رود.

انتهای پیام