• سه‌شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۱
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 1400012413557
  • منبع : نمایندگی خوزستان

راه‌یابی گرافیست خوزستانی به دوسالانه طراحی پوستر بولیوی

راه‌یابی گرافیست خوزستانی به دوسالانه طراحی پوستر بولیوی

ایسنا/خوزستان رقابت دوسالانه پوستر بولیوی BICeBé، مهمترین رویداد بین‌المللی طراحی و هنرهای تجسمی در بولیوی به شمار می‌رود. با شرکت بیش از ۱۵ هزار دانشجوی طراحی و طراحان حرفه‌ای در این فعالیت‌ها و بیش از ۷۶ کشور از سراسر جهان که بخشی از این نمایشگاه‌ها را از آن خود کرده‌اند، رویداد BICeBé به جشنی جهانی و واقعی در هنر طراحی بدل شده است.

رویداد BICeBé هر ۲ سال یک بار در ماه نوامبر در شهر La Paz، بولیوی برگزار می‌شود و برنامه‌ای برای نمایش آثار در شهرهای کشور و سایر نقاط جهان در نظر خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، دوسالانه پوستر بولیوی در حالی برگزار می‌شود که رسول حق‌جو، گرافیست خوزستانی، به عنوان یکی از نمایندگان ایران در بخش اصلی مسابقه مذکور حضور دارد.

گروه انتخاب و داوری این رویداد، آثار این دوره از رقابت‌ها را در پنج دسته "پوسترهای فرهنگی"، "پوسترهای اجتماعی"، "پوسترهای تبلیغاتی و تجاری"، "پوسترهای متحرک" و "پوسترهای منتشر نشده" مورد ارزیابی قرار دادند.

آثار طراحان منتخب از ۱۵ تا ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ در کشور بولیوی و در شهر لاپاز به نمایش درخواهند آمد. اسامی برندگان این رویداد طی مراسمی در موزه ملی هنر لاپاز اعلام خواهند شد.

 انتهای پیام