• چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۵
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 1400012514585
  • منبع : نمایندگی آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی:

محدودیت‌های کرونایی نباید موجب غفلت از تقویت شعائر دینی و ملی شود

محدودیت‌های کرونایی نباید موجب غفلت از تقویت شعائر دینی و ملی شود

ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که محدودیت فعالیت‌های دینی و مذهبی به خاطر حفظ سلامت مردم است، گفت: با وجود این محدودیت‌ها، نباید از موضوع تقویت معنویات در جامعه و بزرگداشت شعائر دینی و ملی غفلت شود.

محمدرضا پورمحمدی در دیدار رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با وی، با اشاره به مسئولیت خطیر این شورا در تقویت شعائر دینی و مناسبت‌های ملی، گفت: با توجه به اختلاف سلایق در حوزه فرهنگی، هماهنگی دستگاه‌ها در این حوزه ظرافت خاصی می‌طلبد که نقش وحدت‌آفرین نماینده ولی فقیه در استان و ابتکار عمل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، موجب شده است که برنامه‌های مختلف به خوبی برگزار شود.

وی با اشاره به محدودیت و تعطیلی بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی از جمله فعالیت مراکز دینی و مذهبی در دوران کرونا، گفت: هیچ‌گاه راضی به تعطیلی این فعالیت‌ها نیستیم، اما ضرورت فعلی و لزوم حفظ سلامت جامعه اقتضا می‌کند که به ناچار برخی از این فعالیت‌ها محدود شوند.

وی تاکید کرد: باید همه ابعاد در مساله کرونا در نظر گرفته شود.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام میکائیل اسکندری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم در این دیدار با تاکید بر تعامل و هماهنگی این شورا با همه دستگاه‌های اجرایی، از حمایت‌های معنوی مدیریت اجرایی استان از برنامه‌های این شورا قدردانی کرد.

انتهای پیام