• پنجشنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۲
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 1400012614996
  • خبرنگار : 50182

کرمانشاه سال گذشته ۱۴۷۰ میلیارد تومان "بودجه" گرفت

کرمانشاه سال گذشته ۱۴۷۰ میلیارد تومان "بودجه" گرفت

ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه از تحقق ۷۳ درصدی بودجه سال گذشته استان خبر داد.

حبیب الله وفایی در گفت و گو با ایسنا، بودجه ابلاغی سال گذشته استان را ۲۰۰۸ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: از این میزان ۱۳۶۴ میلیارد تومان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و ۶۴۴ میلیارد تومان نیز به اعتبارات هزینه ای اختصاص یافته است.

وی یادآور شد: اعتبارات مصوبه هزینه ای مندرج در قانون بودجه سال گذشته حدود ۵۶۶ میلیارد تومان بود که این میزان در طول سال به ۶۴۴ میلیارد تومان افزایش یافت.

وفایی گفت: از مجموع ۶۴۴ میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای استان در سال گذشته ۱۰۰ درصد آن به استان ابلاغ و پرداخت شده است.

وی یادآور شد: اعتبارات هزینه ای استان در سال گذشته نسبت به سال ۹۸ با رقم ۵۷۹ میلیارد تومان، حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است.

این مسئول گفت: اعتبار مصوب تملک دارایی های سرمایه های قانون بودجه سال گذشته هم ۱۳۶۴ میلیارد تومان بود که از این میزان ۸۳۲.۵ میلیارد تومان معادل ۶۱ درصد از این رقم به استان پرداخت شد.

وی یادآور شد: از مجموع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان ۸۰۷ میلیارد تومان آن مربوط به اعتبارات استانی، طرح توسعه و تکمیل راه های روستایی، اعتبارات تبصره ۱۹، اعتبارات موضووع ۲۷ درصد مالیات بر ارزش افزوده، سه درصد نفت خام و گازش طبیعی، اعتبارات توازن و ...به استان ابلاغ و مابقی آن به مبلغ ۵۵۷ میلیارد تومان تحت عنوان ردیف های متفرقه و اعتبارات مناطق زلزله زده به استان اختصاص یافت.

انتهای پیام