• پنجشنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۰
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 1400012615088
  • خبرنگار : 50180

یک مسئول:

ثبت‌نام پیش از موعد دانش‌آموزان در مدارس ممنوع است

ثبت‌نام پیش از موعد دانش‌آموزان در مدارس ممنوع است

ایسنا/کرمانشاه رییس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش استان کرمانشاه  از ممنوعیت ثبت‌نام پیش از موعد دانش‌آموزان خبر داد.

بهمن نریمانی با بیان اینکه تعداد معدودی از مدیران مدارس تحت عنوان پیش­ ثبت نام اقدام به ثبت نام زود­هنگام از دانش ­آموزان کرده ­اند، گفت: مدیران مدارس موظفند بعد از اعلام نتایج امتحانات نوبت دوم، طبق دستورالعمل های مربوطه ثبت­ نام و رعایت موارد قانونی و در موعد مقرر اقدام به ثبت‌نام دانش ­آموزان کنند.

رییس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش استان تصریح کرد: خانواده‌ها در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مورد پیش‌ثبت‌نام در مدارس دولتی و غیردولتی می‌توانند با  ورود به سایت (http://shekayat.medu.ir/) یا مراجعه حضوری یا تلفنی به اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش استان نسبت به اعلام تخلف اقدام کنند. 

وی در ادامه گفت: دریافت هرگونه وجهی در زمان اعلام نتایج و تحویل کارنامه به اولیای دانش ­آموزان به غیر از وجه کتب در برخی از دوره ­های تحصیلی که از طریق آموزش و پرورش تعیین شده، ممنوع می ­باشد و وجاهت قانونی ندارد و با توجه به اهمیت موضوع، مسئولیت مستقیم موارد یاد شده بر عهده مدیران مدارس است.

انتهای پیام