• شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۷
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 1400012815965
  • خبرنگار : 50189

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان اعلام کرد

محموله جدید واکسن کرونا فردا به کرمان می رسد/ مردم تردید نداشته باشند

محموله جدید واکسن کرونا فردا به کرمان می رسد/ مردم تردید نداشته باشند

ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: محموله جدید واکسن کرونا که بیش از 11 هزار و 200 واکسن است، فردا به کرمان می رسد که با واکسن های جدید مابقی کادر بهداشت و درمان و تعدادی از جانبازان واکسینه خواهند شد و در مجموع فاز یک واکسیناسیون تا هفته آینده در کرمان به اتمام می رسد.

دکتر"حمیدرضا رشیدی نژاد" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا درباره تعداد افرادی که واکسن کرنا دریافت کرده اند اظهار کرد: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان تاکنون حدود 7000 نفر واکسینه شده و هر دو دوز واکسن را دریافت کرده اند.

وی افزود: محموله جدید واکسن کرونا که بیش از  11 هزار و 200 واکسن است، فردا به کرمان می رسد که با واکسن های جدید مابقی کادر بهداشت و درمان و تعدادی از جانبازان واکسینه خواهند شد و در مجموع فاز یک واکسیناسیون تا هفته آینده در کرمان به اتمام می رسد.

رشیدی نژاد با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکلی برای دریافت کنندگان واکسن کرونا در کرمان پیش نیامده، تصریح کرد: از همه ارقام واکسن هایی که وارد کشور شده، در کرمان استفاده کردیم که شامل واکسن روسی، هندی و ... است و مجموله جدید واکسن آسترانزکا است که از سوئد وارد می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پایان گفت: توصیه ما این است مردم و گروه هایی که واکسن برای آنها اختصاص یافته، در رابطه با واکسن تردید نداشته باشند چراکه بهترین واکسن، واکسن هایی است که در دسترس است.

انتهای پیام